בלעדי: במוצ"ש בחדשות ערוץ 2 – כתבת וידאו על הסיעה החדשה בתל-אביב – "סיעת דרום העיר"

בלעדי: במוצ"ש בחדשות ערוץ 2 – כתבת וידאו על הסיעה החדשה בתל-אביב – "סיעת דרום העיר"

בשבת בחדשות סוף השבוע תשודר כתבה על סיעת דרום תל אביב, התארגנות פוליטית של פעילי שכונות דרום העיר שמתכוונים להתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר על מנת לשפר את מצב שכונות דרום תל אביב ולמצוא פתרון לבעיית המסתננים. 

כפי שפרסמנו במספר כתבות באתר, בחודשים האחרונים התארגנו פעילי וועדי שכונות דרום העיר במטרה להריץ רשימה חדשה, עצמאית א-פוליטית למועצת העיר.

השבוע נערכו צילומים במסגרת כתבת וידאו שתחשוף את ההתארגנות ותשודר במהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 2, מחר (שבת – 13/7) בשעה 20:00.

לדברי חברי הסיעה החדשה הם אינם עסקנים או מחפשי ג’ובים, וגם לא "חברים של חולדאי", כפי שהם מתארים את עצמם.

הסיעה הוקמה בידי פעילי שכונות מכל גוני הקשת הפוליטית, שהמטרה שלהם היא אחת ויחידה לטענתם והיא: להציל את שכונות דרום תל אביב ויפו מההזנחה, ההפקרה והנטישה של רשויות העיר והמדינה.

בין הפעילים המרכזים אשר נחשפו הבוקר בכתבה ניתן למנות את חיים גורן ושפי פז משכונת שפירא, ספי סמג’ה מיפו, דן פאר מנווה-שאנן, סוזי כהן מקריית-שלום, עובדיה ראובן מנווה-עופר, דרור קהלני משכונת התקווה, את דני כץ מיד-אליהו ואביגיל גולן ממרכז העיר.

לדבריהם פעילים נוספים גם משכונות נווה-צדק, פלורנטין, כפר שלם ואף ממרכז וצפון העיר כבר הביעו תמיכה במהלך ומוכנים לסייע להצלחתו.

חברי הסיעה מבקשים באמצעות החשיפה לקרוא לכל מי שרוצה ויכול לעזור (להתנדב, לתרום, לגייס אנשים, לגייס כספים, לעזור ביום הבחירות, להפיץ את החדשות), ליצור איתם קשר.

לקריאת כתבות הנוגעות לבחירות הקרבות – לחצו כאן.

לדף הסיעה ברשת החברתית – לחצו כאן.

חוג בית של סיעת "דרום העיר" בקריית-שלום

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 4.75 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (8)

 1. בר 13/07/2013 להגיב
  או....הו....בכבוד....."במהדורה המרכזית"-של ערוץ 2 ? נחיה ונראה...זה כבר אומר דרשני?! ואיך לא נהיה חשדנים כשבכל פעם נוחתים "סטירות הלחי" על פנייהם של תושבי השכונות האומללים ,כשכתבות רבות מובאות לציבור הרחב כמעט אף פעם אינם משקפות נכונה את המצב המזעזע בשכונות הכבושות...הכתבות מוטות תמיד לכיונם של עורכי וכתבי ערוצי הטלביזיה והתקשורת /(תשקורת) למיניהם..מעניין עד כמה תצא גם הפעם כתבה נכונה / אמינה/ ושלא תוציא דברים מהקשרם/ ולא תסלף את דברי החברים החדשים לסיעה, שנאמר: -"""הנכווה ברותחין נזהר בצוננין""""---
 2. נגה 13/07/2013 להגיב
  כל הכבוד !!! אין דרך אחרת, אתם חייבים להיות מאוחדים ולחתור ביחד למטרה !!!!!!
 3. בר 14/07/2013 להגיב
  ולמי מכם שצפה בשידור?! כמה צפוי וברור שסיור בשכונות וראיונות שנמשכו לבטח מספר שעות קוצצו לכדי 5 דקות?! כשבראשם צילומים סנסציונים..מהפגנות ישנות נושנות שערכו תושבי השכונות "וגזלו" זמן יקר גם מאותה "הפליטה שלנו"..תושבת השכונה האומללה ששורדת בגיהנום ..וכמו תמיד הטילים האירנים / הסורים / הינם בכותרות, "כשהאויב" מבפנים בדמותם של הפולשים המסתננים והשבח"ים חי / נושם / בועט / ומתפשט / אכן כן כמו סרטן ................חלם!!!!!!!!!!
 4. קורין 14/07/2013 להגיב
  חחח א-פוליטי "אינם עסקנים או מחפשי ג'ובים". אם לא הייתם כאלה הייתם מתאחדים פועלים ונותנים את הכוח לשלמה מסלאוי שפועל כבר 4 שנים בכל כוחו ומרצו למיגור התופעה. אבל לא החלטתכם מוכיחה את ההיפך. דעו לכם שתופעת המסתננים תפטר אך ורק ע"י הוצאתם מהארץ, אין פתרון אחר. מתוך נסיוני במאבק אני יודעת שניסו לכוון אותם לעבודות נדרשות כמו חקלאות, זה לא הצליח.
 5. אליהו 14/07/2013 להגיב
  קורין היקרה שקודם כל מר שלמה מסלוואי יחליט מה הוא בכלל רוצה מעצמו... עד היום לא ברור אם הוא רץ בליכוד או בסיעה אחרת או השד יודע מה :-) חוץ מזה אל תשכחי שהוא היה חבר בקואליציה של מר חולדאי "עוכר השכונות" כפי שיש מי שמכנים אותו כך, אז אני לא חושב שצריך לתת לו יותר מדי קרדיט. אגב, מדברייך אני מבין שכל מי שרץ למועצה הוא עסקן שמחפש ג'וב, כי אם כן אז לדעתך גם מסלוואי עסקן ומחפש ג'וב ?
  • קורין 14/07/2013 להגיב
   אליהו היקר אני חושבת שמי שצריך לרוץ זה קודם מי שמוכיח עשייה בשטח במשך שנים. למי שיש ניסיון בעשייה חברתית .שלמה מסלאווי הכי מתאים לתנאים אלה, שהקדיש זמן ונלחם למיגור התופעה למרות ההשמצות שספג מכל צד על גזענות הוא המשיך. כל חברי הסיעה צצו להם רק עכשיו בזמן הבחירות. אף פעם הם לא הגיעו לישיבות הוועד כדי להציע ואו למצוא פתרונות. למה הם לא רצו למשל בקדנציה הקודמת שלא הייתה קיימת תופעת ההסתננות? ההזנחה לא נולדה רק לאחרונה ז"א שהם תופסים טרמפ על התופעה למען עצמם.
 6. משה 14/07/2013 להגיב
  קורין היקרה, כמי שמכיר מקרוב את חברי סיעת דרום העיר אני יודע שכולם פעילי שכונות ותיקים. כל אחד פעל רבות בשכונתו שלו במשך שנים רבות ללא קבלת כל תמורה. אף אחד מהם לא רץ בבחירות הקודמות כי המצוקה לא היתה קשה כל כך כפי שהיא קשה ב-4 שנים האחרונות. זאת הסיבה שהם יצאו לדרך. לא מכיר אותך ולא יודע מי את, אבל די ברור שאת ממעריצי מסלאווי. מסלוואי איש טוב, אם כי לא מהעפרונות המחודדים בקלמר. הבעיה העיקרית איתו שהוא שהוא מכר את נפשו בכך שנכנס לקואליציה העירונית ובכך הכשיר את מדיניותו הנפשעת של חולדאי בכל מה שקשור לשכונות ולהצפת המסתננים. ואגב, כמי שכל כך קרובה אליו, האם הוא כבר החליט מה קורה איתו? או שהוא עדיין לא פיתח עמוד שדרה?
  • קורין 14/07/2013 להגיב
   משה היקר אם אתה לא יודע מי אני אז באמת אין לך שמץ של מושג במאבק למיגור תופעת הכיבוש האפריקני. האמן לי אני ממש לא ממעריצי מסלאווי, אני רק ניחנתי בחוש צדק חזק במיוחד ומי שיודעת כמה שלמה מסלאווי עשה ימים ולילות למען מיגור התופעה, בעוד שחברי הסיעה מעולם לא הגיעו לישיבות הוועד, מעולם לא היו פעילים בוועד הפעולה הופיעו להם עכשיו לפני הבחירות. הרי הם יכלו לחזק את שלמה מסלאווי ולהתאחד לכוח חזק גדול יותר.

פרסם תגובה

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט


ידידים - סיוע בדרכים

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות