נפתחה תערוכת אוטומוטור 2013 – חוויה מהסרטים

נפתחה תערוכת אוטומוטור 2013 – חוויה מהסרטים

אוטומוטור ישראל – אירוע תצוגת הרכב הדו-שנתי, נפתח השבוע בתל-אביב 

בניגוד לעבר בו התקיימה התערוכה בחול המועד פסח הפעם חוזרת תערוכת אוטומוטור בחופש הגדול. תערוכת המכוניות הבינלאומית של ישראל חוגגת 25 שנים, ותכלול השקות חדשות, חשיפות, רכבים עתידניים, חוויות וריגושים. 

התערוכה המרשימה פתחה אמש (א) את שעריה וכשבעה יבואני רכב לוקחים בה חלק, בשיתוף נציגות מרשימה של צה"ל, פעלולים וסרטים ומגוון כוכבות מוטוריות מעולם הסרטים ההוליוודי. 

SKYFALL

התערוכה השנה נבנתה סביב הקונספט "אוטומוטור מהסרטים", במסגרתו התערוכה תכלול ‘כוכבות אקזוטיות’ מרחבי העולם לצד ‘כוכבות סרטים’ כגון "באטמן", "ג’יימס בונד", "מטריקס", "מהיר ועצבני", "עקיצה ב-60 שניות" ורבים אחרים.

בין היבואניות המשתתפות השנה, ניתן למצוא את חברת המזרח המשווקת כאן את מותג רכבי השטח והפנאי לנד רובר, את אוטו איטליה המשווקת בישראל את המותגים מזראטי ופרארי, כמו-גם את טלקאר המשווקת את קיה, סמל"ת המייצגת את פיאט-אלפא-לנצ’יה ואברט, יפנאוטו המשווקת בישראל את מכוניות סובארו, קרסו זכיינית רנו וניסאן ו-UMI המשווקת את מותגי GM לרבות שברולט וקדילאק.

נוכחות צה"לית תופסת הפעם חלק נכבד בתערוכה. נציגי בה"ד 20 האחראי לפיתוחים טכנולוגיים-מוטוריים משתתפים אף הם. בין היתר ניתן לראות תצוגת מכוניות ואופנועים ספורטיביים, כמו גם מוצרים ייעודיים של מפיצים מקומיים כולל פתרונות ניווט ונהיגת שטח.

בין כוכבות התערוכה השנה ניתן לראות את המזראטי ג’יבלי בהופעת בכורה לקהל,  פיאט 500L החדשנית שנחתה ממש עכשיו,  לנד רובר ריינג’ רובר ספורט שמגיע בגרסא חדשה, רנו קליאו RS וקפצ’ור החדשות, שברולט אימפלה ונוספות. גם בגזרת החשמליות הקטנות יש מה לראות ושם נמצא את הרנו טוויזי הקטנטנה, והניסאן ליף הכל-חשמלית.

 

התערוכה תהיה פתוחה במרכז הירידים, גני התערוכה, שדרות רוקח,

בין ה-21 ל-24 ביולי, ובין השעות 10:00 ל-22:30.

מחיר הכרטיס: 89 שקלים.

לאתר התערוכה – לחצו כאן.

צילום תמונות: מיכל גורדון.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-I

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-I

Funzing-P

תגובות אחרונות