שלב נוסף בבניית אולם הספורט במתחם הדרייב-אין

שלב נוסף בבניית אולם הספורט במתחם הדרייב-אין

* הוחלט על הקמה של 400 מושבים נוספים * צפי הפעלת האולם – אוקטובר 2014 * האולם יוקצה בין השאר לקבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב

לפני כ – 4 חודשים החלה העירייה בבניית אולם ספורט במתחם הדרייב אין. הבנייה מתקדמת על פי המתוכנן, ועד כה בוצעו כלונסאות ביסוס וקורות קשר, נבנו קירות ועמודים של הלובי ואזור התפעול, וכן הותקנו תשתיות ביוב וחשמל. עוד הוחלט להוסיף כ-400 מושבים נוספים כך שהאולם יכיל 3400 מקומות ישיבה. צפי העבודה הכולל הינו 18 חודשים כך שמועד הפעלת האולם מתוכנן לאוקטובר 2014.

האולם מתוכנן ברמה הגבוהה ביותר וישמש את ענפי הספורט השונים, ובין השאר יוקצה לטובת קבוצת הבוגרים של אגודת הפועל תל-אביב בכדורסל.

באולם ייבנו ארבעה יציעים אשר יקיפו את הזירה כך שתועצם חוויית הצפייה, ארבעה חדרי הלבשה, חדרי שופטים, שטחים לאכסון ומשרדי הנהלה. לטובת האוהדים יותקנו באולם מזנונים רבים ושרותי קהל על פי הסטנדרטיים הגבוהים ביותר. בנוסף, האולם יותאם גם לעריכת משחקי כדורסל לליגות נכים ולשם כך הותאמו שני חדרי הלבשה לנכים.

הליך התכנון והבנייה מלווה על ידי ועדת היגוי משותפת של העירייה ונציגי אגודת הפועל תל אביב. הועדה תמשיך להתכנס על-מנת ללוות ולזרז את הפרויקט, כך שהאולם יוכל לשמש את אגודת הפועל תל-אביב כבר בעונת 2014-2015.

ראש עיריית תל-אביב-יפו, רון חולדאי: "העירייה משקיעה משאבים ומאמצים רבים על מנת להקים את אולם הספורט הייעודי אשר יענה על הצרכים של אגודות הספורט בענפים השונים וכמובן יוכל לשמש לטובת משחקיה של קבוצת הכדורסל הפועל תל-אביב"

חבר מועצת העיר ויו"ר ועדת הספורט, אלון סולר: "לאחר עבודה ארוכה ואינטנסיבית אני שמח שכל הדרך להקמת האולם סלולה ועבודות בשטח עומדות בלוח הזמנים. פעילות הספורט בעיר זקוקה לאולם בהקדם האפשרי, ובפרט קבוצת הפועל ת"א אשר מוכיחה בכל פעם מחדש עד כמה היא ראויה לו."

מתחם הבניה

הדמיית אולם הספורט

הדמייה חיצונית

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 3.50 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

MyTama38

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות