חוזרים לבית הספר בבטחה

חוזרים לבית הספר בבטחה

שוטרי משטרת ישראל ערוכים לפתיחת שנת הלימודים, על מנת לאפשר חזרה בטוחה של התלמידים לבתי הספר והגנים

משטרת ישראל ערוכה לפתיחת שנת הלימודים תשע"ד. ההיערכות המיוחדת כבר החלה, על מנת לאפשר חזרה בטוחה של תלמידי מערכת החינוך לבתי הספר והגנים.

אלפי שוטרים ומתנדבים יוצבו בצמתים ובמעברי החצייה הסמוכים למוסדות החינוך, לצורך אבטחה, סיוע בחציית כבישים והגעה בטוחה. שוטרי אגף התנועה ייערכו סיורים מוגברים בצירי התנועה הסמוכים לבתי הספר, בתחנות ההסעה ולאורך צירי תנועת האוטובוסים.

השוטרים כבר החלו בביצוע ביקורות במוסדות החינוך, לבדיקת מוכנות המיגון והבטיחות. הם מעבירים הנחיות מקצועיות בנושאי אבטחה ורישוי וקציני האבטחה מתדרכים את מאבטחי המוסדות השונים. החבלנים סורקים את מוסדות החינוך והאזורים הסמוכים לאיתור חפצים חשודים.

מהנדסי התעבורה של אגף התנועה עובדים בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות, על מנת שאלו יבחנו את תקינות התמרורים, השילוט ומעקות הבטיחות להולכי רגל, ומוודאים כי חודשו סימוני הצבע במעברי החצייה. המהנדסים מסיירים באזור בתי הספר השונים, על מנת לעמוד על טיב ההערכות.

בערב פתיחת שנת הלימודים ייערכו סיורים מוגברים ופעילויות ביטחון שוטף, כגון הקמת מחסומים לבדיקת רכבים ואנשים חשודים במוקדים מרכזיים, סיורים וביקורות.

אנו מאחלים לכולם שנת לימודים פורייה, מוצלחת ובטוחה!

המידע באדיבות אתר משטרת ישראל.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F

Funzing-F

תגובות אחרונות