פריצה, השבדי שפרץ את הסכר ! 1:0 למכבי על בני יהודה בדרבי הקטן של תל-אביב

פריצה, השבדי שפרץ את הסכר ! 1:0 למכבי על בני יהודה בדרבי הקטן של תל-אביב

זה היה קשה ומייגע, אך בתוספת הזמן השכילה האלופה לפרוץ את המעטה הקשיח של הגנת הכתומים ולהשיג את שער הנצחון. הגבהה של דור מיכה המחליף מצאה את ראשו של השבדי שנעץ את הכדור ברשתו של איינוגבה המצויין. 1:0 מוצדק לאלופה.

לא היה קל למכבי הערב. קשטן העיקש העלה למגרש מערך של לוחמים שדאגו למרר את חייהם של הצהובים. 90 דקות החזיק המערך מעמד אך לבסוף גם הוא נכנע לקבוצה העדיפה בצהוב.

סוזה עלה כהרגלו במבנה 4-3-3 ללא שינוי מהותי מלבד המשך מתן הקרדיט למאנה המגן השמאלי והצבתו בהרכב. הצהובים שלטו במשחק ללא עוררין והחמיצו מספר החמצות מסמרות שיער שכללו קורות ומשקופים.

לקראת הדקה ה-80 זיהה המאמן הפורטוגלי של האלופה כי שחקני היריבה התעייפו והחליט להמר על כל הקופה בשעה ששינה את הרכב המשחק למערך התקפי יותר שנשען על 3 בלמים בלבד. הוא הוציא את מאנה המגן והכניס את הקשר האחורי מיטרוביץ. במערך החדש הוא נשען על 3 בלמים, 2 שחקני קישור אחורי, וחמישה שחקנים התקפיים שיצרו לחץ והזדמנויות לא פוסקות.

השינוי צלח. בתוספת הזמן הצליח המחליף המצוין דור מיכה (שלא ברור למה לא פתח מלכתחילה) להגביה כדור מדוייק לרחבת הכתומים ומקרוב ראשו של פריצה מצא את הרשת. 1:0 קטן אך גדול לאלופה, שעד כה לאחר שני מחזורים מושלמת עם 6 נקודות.

החגיגה בצהוב הייתה גדולה עוד יותר בשעה שמאשדוד הגיעה הבשורה על הפסדה של מכבי חיפה לעירוני בתוצאה 3:2, ובשילוב הידיעה משבת על הפסדה השני הרצוף בליגה של הפועל ת"א, נשארו אוהדי ושחקני הקבוצה דקות רבות על הדשא בחגיגת ניצחון מרגשת.

תקציר המשחק

הרכבים

מכבי ת"א: חואן פאבלו; שרן ייני, איתן טיבי, קרלוס גרסיה, מאנה (ניקולה מיטרוביץ’, 78); גל אלברמן, מהראן ראדי, ערן זהבי, טל בן חיים (דור מיכה, 63); ברק יצחקי (גאל מרגוליס, 59), ראדה פריצה.

בני יהודה: דלה איינוגבה; עוז ראלי, גל כהן, אביב חדד, אמיליאנו פוסקו; קסטוטיס איבסקביצ’יוס, לירוי צעירי (סתיו פיניש, 46), אמיר עגייב (כפיר אדרי, 70), נס זמיר; יורו לאמין (אור ברוך, 46), אדם הרפקה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.67 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט


ידידים - סיוע בדרכים

MyTama38

תגובות אחרונות