רון חולדאי השיק אמש (שני) את קמפיין הבחירות שלו וחשף את רשימת "תל אביב 1

רון חולדאי השיק אמש (שני) את קמפיין הבחירות שלו וחשף את רשימת "תל אביב 1". הסלוגן: חולדאי ראש טוב

ראש עיריית תל אביב- יפו רון חולדאי השיק אמש (שני) בתיאטרון תמונע בדרום העיר את קמפיין הבחירות שלו ושל סיעת "תל אביב 1″. חולדאי הציג את חברי הרשימה "של תל אביב 1″ (על פי הסדר): דורון ספיר, אופירה יוחנן, קרנית גולדווסר, רויטל בן אשר פרץ, גל שרעבי, רפי קישון ויונתן יבור. סיסמת הבחירות שתלווה את הקמפיין היא "חולדאי ראש טוב". באירוע נכחו למעלה משלוש מאות פעילים ותומכים.

במהלך נאומו הציג חולדאי את "קיבוץ בעיר", החזון שלו לשנים הקרובות. "מה היה הרעיון שעמד מאחורי הקיבוץ? שאדם יקבל את כל צרכיו, החומריים והרוחניים, במקום אחד.  במרחק הליכה", הסביר חולדאי. "היום, כשהעיר הופכת להיות צורת המגורים העיקרית של רוב האנושות, התפקיד שלנו הוא להנגיש להם מצד אחד את כל היתרונות של מרכז אורבני לצד איכות חיים ושירותים ברמה הגבוהה ביותר. חזון ‘קיבוץ בעיר’ מחייב אותנו לשלושה דברים: השירותים הטובים ביותר, בעלויות הנמוכות ביותר לתושבים, ובמרחק שאף פעם לא יעלה על חצי שעה באופניים או ברגל מהמקום שבו התושב גר".

"ככל שמערכת הבחירות תתחמם, ינסו כל מיני מתמודדים להבטיח הבטחות שהם לא יכולים לקיים כדי לפתור את הבעיות האלה. אנחנו לא ניגרר להתנגחות מולם, אלא נמשיך לעשות מה שאנחנו עושים בשנים האחרונות: נמשיך לטפל באתגרים, נמשיך לחפש פתרונות מקומיים לבעיות לאומיות, ונמשיך לעשות זאת באחריות, במקצועיות, ללא התלהמות וללא הפרחת סיסמאות באוויר".

על הקמפיין: רון חולדאי הוא ראש העיר כבר 15 שנים ובמהלך כהונתו הוכיח שאין שני ליכולות הניהול, הפיתוח והבינוי שלו. העיר משגשגת ופורחת. אבל אסור לשכוח כי לצד הפיתוח והמהפך האורבני, חולדאי הוביל פה מהפך לא פחות חשוב- בתחום הערכים והרוח של העיר הזו- בפעילות חינוכית, קהילתית, שכונתית שנוגעת בכל אחד ואחד מהתושבים בעיר ואחראית לשיפור איכות החיים של כולנו. האתגר שלנו היה להעביר את כל התכנים האלה לקמפיין שמח וחיובי שיתמצת את האיכויות של תל אביב יפו ורון חולדאי, ויראה כיצד הן מתמזגות לשלם אחד. חולדאי ראש טוב.. הוא ראש עיר טוב, הוא מנהיג עיר בראש טוב, ושחושבים על זה חלק גדול מהראש טוב של תל אביב יפו זה הראש טוב של רון חולדאי.

השתתפו גם אתם בסקר לגבי ראש העיר חולדאי ושכונות דרום תל אביב יפו

מה הציון שמגיע לראש העיר חולדאי בכל הקשור לטיפול במצב שכונות דרום ת"א ?

צפה בתוצאות

טוען ... טוען …

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (7 הצבעות, ציון ממוצע: 2.71 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (2)

  1. בר 04/09/2013 להגיב
    ואולי הגיע הזמן (בהנחה שתסכימו עימי) להניף את הדגל הלבן, תושבי השכונות הכבושות הובסו אל מול אותם שונאי / עוכרי-ישראל המונעים לדעתי משנאה- עצמית , בעוד שתושביו האומללים של השכונות הכבושות מהלכים על קליפות ביצים, פה ושם מנסים כוחם בהפגנות מינוריות שבקושי שומעים עלייהם (כפר מנדא שמעתם?) וכשעל גבם הסטיגמה -אספסוף קשה- יום -פרמיטיבי -גזען -שלא מבין דבר או שתיים ..בעוד שעוכרי -ישראל עושים ביה"ס ומחזיקים בביצים את המשטרה ,מערכת בתי המשפט ,תקשורת,(תשקורת) ובכיסם כספים רבים תרומות מעמותות - הזויות ,וקרנות - עלומות, כשמיטב מחברי -הכנסת הרשות המקומית וסוללות עורכי דין ההולכים כעיוור אחריהם וכשהללו רק מצייצים ופותחים פה גדול "ודמגוגיה בגרוש "אין אפס כל בית ישראל שומע על מעלליהם (וחסר שלא ישמעו.)...נחמתי היחידה?!?! ולא ירחק היום שהמסתננים והשבח"ים אותם פולשים / פושעים/ יהיו במדינתנו רוב ..(ראו את ילדי ותינוקות הבייבי -ויזה בהמוניהם ) הפולשים יפסיקו להיות חוטבי -העצים ושואבי -המים שלנו ויראו לכולם כאחד גם לאותם "עוכרים" שסגדו להם מי הוא השולט ובעל הבית!!!!!!! בברכת חג שמח לכל בני ישראל.
  2. דורון 05/09/2013 להגיב
    ראש עיר כבר שמונה שנים ורץ לקדנציה נוספת אבל בלי לומר מילה על רובע שלם שמוזנח ומופקר כבר שנים ארוכות? רובע שבו חוקים עירוניים נאכפים רק כלפי יהודים אבל מעט מאוד כלפי פולשים זרים? רובע שבו צריך להתלונן על ריבוי אשפה כדי שמחלקת תברואה "תטריח" את עצמה ותנקה. האם גם במרכז או בצפון העיר מתלווים פקחים חמושים למשאיות הזבל או שזאת פריבילגיה רק של שכונות שפירא/נוה שאנן?

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-P

תגובות אחרונות