מירוץ כלבים ובעליהם ראשון מסוגו בארץ ב-11/10 בספורטק תל אביב

מירוץ כלבים ובעליהם ראשון מסוגו בארץ ב-11/10 בספורטק תל אביב

ביום ו’ 11 באוקטובר 2013 בין השעות 10:00-18:00 יצא לדרך המירוץ הראשון לבעלי כלבים ובעליהם במתחם הספורטק בגני יהושע בתל אביב.

האירוע, מתקיים תחת הכותרת Pro Plan Doggie Run בשיתוף עיריית תל אביב יפו ופורינה, יצרנית מותג המזון לכלבים, פרו פלאן.

מה מצפה לציבור המבקרים ?

המירוץ: במירוץ יתקיימו שני מקצים: מסלול מעגלי באורך 2 ק"מ, מותאם למשפחות ומסלול תחרותי באורך 5 ק"מ. כמו כן יוקצה מסלול מיוחד לכלבי נחייה ובעליהם. במסגרת האירוע ייערך הפנינג ענקי, פתוח לציבור, שיציע מגוון רחב של פעילויות בעבור הכלבים ובני משפחותיהם.

כל נרשם למרוץ יקבל ערכה הכוללת חולצה מנדפת זיעה, מספר חזה לכלב ולבעליו, בנדנה, חטיף פיטנס, שוברים והנחות. בסיום המרוץ יוכרז הזוכה בכל אחד מהמקצים, שיזכו אותו בגביע ופרס. הכלבים שייפקדו את מתחם Pro Plan-Doggie run ייבדקו בכניסה על ידי וטרינרים לוודא שהם מחוסנים לפני השתתפותם. כמו כן יעמוד לרשות הכלבים צוות רפואת חירום מיוחד עבורם.

ההפנינג: הקהל מוזמן להשתתף ללא עלות בהפנינג ענקי עם מופעים, תחרויות כלבים שונות ומופע סטנד אפ ייחודי על כלבים. את האירוע ינחו דליק ווליניץ ולילך סונין. נוסף על כן, יוכלו ליהנות המשפחות מגינת משחקים לכלבים, בית קפה ידידותי עם מקום מיוחד לכלב, פינות ישיבה והרצאות מפי מומחים.

בהפנינג יפעלו מספר מתחמים חווייתים עם פעילויות, מופעי אילוף, עמדות טיפוח ותספורת, חלוקת דוגמיות מזון, עמדות מומחים שיענו על שאלות ומתחם אימוץ.

כניסה ללא תשלום. השתתפות במירוץ היא 99 שקלים למשתתף.

המידע באדיבות האתר "עכבר העיר".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (7 הצבעות, ציון ממוצע: 4.71 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F1

Funzing-P

תגובות אחרונות