שער הזהבי. 1:0 למכבי על רמת השרון המקרטעת

שער הזהבי. 1:0 למכבי על רמת השרון המקרטעת

כדורגל איכותי לא ראינו הערב באיצטדיון רמת-גן, שלא נדבר על רמת משחק סבירה. לפרקים המשחק דמה לזירת התגוששות בין מתאבק במשקל כבד למתאבק במשקל נוצה כשהאחרון רק מתפלל שהקרב יסתיים. 2 דקות של זהבי על המגרש הספיקו למכבי לשער ניצחון שהשאיר את 3 הנקודות בבית. 

היכולת של חניכיו של סוזה הערב בר"ג היתה רחוקה מלהרשים. מול רמת השרון המתגוננת והמתפרקת להפליא (כושר ירוד בהחלט של מרבית השחקנים), לא השכילו מוליכי הטבלה להבקיע יותר משער אחד בודד.

מחצית ראשונה חלשה מאד הסתיימה בתיקו אפס.

חילוף במחצית עם הכנסתו של זהבי במקום יואב זיו ומעבר למערך של 3-5-2 הספיקו לנעוץ תוך 2 דקות מפתיחת המחצית את השער היחיד במשחק מרגלי השחקן המחליף והמוכשר ערן זהבי.

מספר דקות לאחר מכן חזר סוזה למבנה ה-4-3-3 והמשחק שב לרמתו מהמחצית הראשונה. הזדמנויות מעטות היו לצהובים גם במחצית השניה, אך כולן נבלמו או לא עלו יפה.

בחמישי תפגוש מכבי את פרנקפורט בחוץ למשחק נוסף בליגה האירופית, ובשני הבא תתמודד בבית מול בני סכנין במשחק שיחתום את המחזור הבא.

בני יהודה הפסידה אמש 2:1 להפועל חיפה. הפועל תל אביב תתמודד מחר בטדי מול בית"ר ירושלים במשחק לוהט שיחתום את המחזור.

תקציר המשחק

הרכבים

מכבי תל אביב: חואן פאבלו; יואב זיו (ערן זהבי, 46), איתן טיבי, קרלוס גרסיה, עומרי בן הרוש; גל אלברמן, דן איינבינדר (עומרי אלטמן, 84), מהראן ראדי, גאל מרגוליס; טל בן חיים (שרן ייני, 60), ראדה פריצה.

עירוני רמת השרון: איתמר ניצן; קובי מוסא, מאיר גבאי, ידרנקו בוגיצביץ’, סאן מנחם; עשהאל בן שבת, גל בראל (מיכאל זנדברג, 76), בן רייכרט, אלכסנדר דג’וקוביץ’ (יוסי שבחון, 66), אפרים טקה (קני סייף, 53); אמיר חאדזיץ’.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.20 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

תגובות אחרונות