'100 מטר רדיוס' – תערוכה חדשה בגלרייה STA בדרום תל-אביב

'100 מטר רדיוס' – תערוכה חדשה בגלרייה STA בדרום תל-אביב

גלריה STA בדרום תל אביב-יפו פתחה אמש את התערוכה "100 מטר רדיוס", שבה יציגו חמישה צלמים יצירות המתייחסות למיקומה הגיאוגרפי של הגלריה בדרום העיר הגדולה.

גלריה STA מארחת חמישה צלמים מובילים אשר יתייחסו בתערוכה למיקום הגלריה בדרום תל אביב- יפו כנקודת המרכז של 100 מטר רדיוס סביבה. האמנים ייצרו עבודות חדשות במיוחד לתערוכה אשר התייחסו למיקומה הגיאוגרפי של הגלריה על הקשריה החברתיים, הפוליטיים, התרבותיים והאסטטיים.

100 מטר רדיוס היא תערוכה שמבקשת לבחון מחדש את המושגים של מרכז ושוליים ביחס לאזור שבו הגלריה נמצאת. הצלמים נקטו בטקטיקות שונות של אינטראקציה וסוגי התבוננות שונים על האזור ובחרו בחומרי גלם מגוונים כנקודת המוצא ליצירה של כל אחד מהם.

STA Gallery היא גלריה לאמנות עכשווית הממוקמת בחלקה הדרומי של תל אביב- יפו. הגלריה שמה לעצמה למטרה לפתח את העיסוק באמנות אשר מתכתבת עם אמנות רחוב עכשווית, איור, עיצוב ואמנות צעירה ורעננה באשר היא. הגלריה תציג ותייצג אמנים ישראלים לצד אמנים בינלאומיים ותיצור חיבורים שונים בין האמנות לסביבה הרב-תרבותית הקיימת בדרום תל אביב בפרט ובישראל בכלל. לצד הצגת אמנות איכותית וחדשנית הגלריה מעוניינת להעלות את המודעות לנושאים חברתיים וסביבתיים שונים.

אמנים/Artists: בועז אהרונוביץ, עדי ברנדה, מארק יאשאייב, גל עמירם, תמיר שר / Mark Yashaev, Adi Brande, Gal Amiram, Tamir Sher, Boaz Aharonovitch

אוצרת/Curator: שרי גולן סריג / Sari Golan Sarig

פתיחה/Opening: יום חמישי ה- 31/10 בשעה 20:00

נעילה/Closing: 30/11/2013

לדף הארוע ברשת הפייסבוק – לחצו כאן

גלריה STA Gallery - העלייה 25 תל אביב- יפו  - Tel Aviv- Jaffa Haaliya st 25

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 3.60 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

MyTama38

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F1

Funzing-F1

תגובות אחרונות