קשישי דרום תל אביב יעברו סדנת הגנה עצמית

קשישי דרום תל אביב יעברו סדנת הגנה עצמית

משטרת ישראל בשיתוף המרכז למדיניות הגירה ישראלית והמשרד לאזרחים ותיקים יקיימו מפגשים והדרכה להתגוננות מפני אלימות. קשישים רבים חווים אלימות בשכונות דרום תל אביב וחוששים לצאת מבתיהם אחרי רדת החשכה

השינוי הדמוגרפי בשכונות דרום תל אביב בשנים האחרונות הביא לעלייה חדה במקרי האלימות בייחוד נגד קשישים. רמת הביטחון של האוכלוסייה המבוגרת המתגוררת בדרום תל אביב זה עשרות שנים, ירדה בצורה חדה וישנם רבים שלא יוצאים מהבית אחרי רדת החשיכה. המרכז למדיניות הגירה ישראלית מדווח מידי חודש על עשרות פניות של קשישים הנתקלים בגלויי אלימות מצד מסתננים החיים באזור.

שיתוף פעולה ראשון ומבורך

המרכז למדיניות הגירה ישראלית יחד עם משטרת ישראל והמשרד לאזרחים ותיקים יקיימו מפגש מיוחד עם קשישים וניצולי שואה תושבי דרום תל אביב, יחד עם מדריך בכיר להגנה עצמית במשטרת ישראל, שינחה את הקשישים כיצד לנהוג במצבי סיכון בחיי היום יום וידגים דרכי התגוננות יעילים נגד אלימות.

מטרת המפגש הינה העלאת הביטחון האישי בקרב קבוצת אוכלוסיה זו השרוי במצבי סיכון בשכונת דרום תל אביב, תוך הבאת שורת מקרים אישיים מעולם המשטרה. המפגש יהווה פעולה נוספת במאמצי המשטרה להנגשת המשאבים לתושבי שכונות דרום תל אביב. מפקד תחנת השכונות, סגן ניצב אלון מגן, ואורלי יוגיר, מנכ"לית המרכז למדיניות הגירה ישראלית ישתתפו במפגש ויתנו מענה לבעיות התושבים.

המפגש יתקיים ביום שני, 25.11.13,  בשעה 11:30, ב"בית דני"

סמטת כביר 4, שכונת התקווה, תל אביב.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.80 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (5)

 1. נגה 24/11/2013 להגיב
  צריכים לעקור את הנגע, ולא לתת אקמול!
 2. אבי 24/11/2013 להגיב
  יש לי אמא בת 90 שבקושי זזה. מה סדנת הגנה עצמית. אתם נורמלים ? זורקים את כל האחריות על האזרח המסכן. חולדאי לא פתח מילה אחת נגד הזרים אלא להיפך. המדינה הזו מחורפנת מהומניזם מעוות. !!!
 3. חנה 24/11/2013 להגיב
  אני כמובן מעריכה את היוזמה להעלאת הביטחון האישי בקרב הקבוצה הפגיעה של אוכלוסיית הקשישים, אך השאלה היא: עד מתי נמשיך לחיות כאן במצב של התגוננות?! על כן, הסדנה הנחוצה באמת היא: סדנת קבלת החלטות נחושות ובלתי מתפשרות, המיועדת לממשלת ישראל, שהביאה אותנו עד הלום!
 4. אלישבע 25/11/2013 להגיב
  אני גם מוכנה כי באמת ממש מפחיד אחרי רדת החשיכה
 5. בר 26/11/2013 להגיב
  והמוח היהודי הקודח ממציא לנו -"פטנטים" - האם זהו הפתרון היצירתי שיקנה לקשישים שלנו ביטחון בשכונות הכבושות ?! כולכם יודעים את התשובה החד -משמעית : לא...ולאו!!!! מדינת חלם!!!!

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F1

rightama

תגובות אחרונות