שר התיירות לנדאו לתלמידי כיתה י' במגמת תיירות ביפו: "אם התייר יזכה ליחס ראוי ולשירות טוב – הוא יחזור; אתם פני העתיד של התיירות לישראל"

שר התיירות לנדאו לתלמידי כיתה י' במגמת תיירות ביפו: "אם התייר יזכה ליחס ראוי ולשירות טוב – הוא יחזור; אתם פני העתיד של התיירות לישראל"

תלמידי ביה"ס העירוני ביפו, העתידים לגשת לבחינת בגרות במקצוע התיירות, סיירו במשרד התיירות וזכו להצצה לעולם התיירות

שר התיירות, דר. עוזי לנדאו, נפגש היום (ד’) עם תלמידי כיתה י’, הלומדים לבגרות במגמת תיירות, בביה"ס העירוני יפו.

תלמידי ביה"ס, העתידים לגשת לבחינת בגרות במקצוע התיירות, סיירו במשרד התיירות וזכו להצצה לעולם התיירות מן הצד הממשלתי, שמעו הרצאות על עבודת המשרד ועל התיירות כמשאב לאומי.

השר והתלמידים

השר לנדאו ברך את הילדים על בחירתם, התעניין בלימודיהם והדגיש בפניהם את חשיבות איכות השירות וחוויית התייר: "כל אדם הנכנס לישראל הוא תייר; זכרו תמיד: אם ייהנה מן החוויה, יפגוש אנשים חביבים ויהיה מרוצה מן השירות- יחזור; אם לא- ימצא מקומות אחרים. תפקידכם חשוב ביותר- אתם הפנים של ישראל עבור אותו התייר".
עוד דיבר השר לנדאו עם התלמידים על חשיבותה של התיירות כגשר בין אנשים, בין תרבויות ובין דתות.

משרד התיירות פועל רבות לעידוד פתיחת מגמות תיירות בבתי הספר התיכוניים בארץ, בין השאר באמצעות כנסים, קורסים, הרצאות, סיוע בשיווק המגמה ואירוח התלמידים במשרד.

פעילות נחושה של משרד התיירות, בשיתוף עם משרד החינוך, הגדילה והרחיבה את ההתעניינות במגמת התיירות בבתי הספר התיכוניים ובלימודי תיירות בכלל.

התוצאה: בשלוש שנים האחרונות ישנה עליה משמעותית של בתי ספר המציעים מגמת תיירות לבגרות: בעוד שלפני שנים אחדות בתי ספר בודדים בלבד הציעו לימודי תיירות, הרי שכיום מדובר על כ-40 במספר.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (10 הצבעות, ציון ממוצע: 4.70 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (6)

 1. נהאיה קבלאן 02/12/2013 להגיב
  אהבתי מאוד!!! וכל הכבוד על ההערכה, הצניעות והאהבה שקבלנו. היה לנו מפגש מעורר השכלה והשראה. נצפה לעוד שיתוף פעולה פורה ומלמד כזה תמיד. המשך חג שמח
 2. התלמיד ראמי בואב 03/12/2013 להגיב
  היתה לי הפתעה שנפגשנו עם השר היתה לי חויה מעניינת מאוד
 3. אמיר אבו טאלב 08/12/2013 להגיב
  כל הכבוד לתלמידים שבחרו להיות במגמת התיירות אני רואה שיש במקצוע הזה עתיד מאוד טוב ותודה למורה נהאיה שמלמדת מהלב שלה ומנשמתה
 4. מראם 18/12/2013 להגיב
  באמת היה נהדר. למדנו יותר על תיירות ולמה היא חשובה בישראל. היה מאוד מרגש לראות את שר התיירות
 5. חסן אבו קאעוד מחנך הכיתה 19/12/2013 להגיב
  Thank you for your hospitality and kindness. It was an interesting experience for both me and my form class. WE had a great time. Thank you
 6. אבו סלאח 27/12/2013 להגיב
  שמכבירים את התיירות בארץ נכון זה מפתיח את הכלכלה ואני חושב שגם צריך להפנים משאבים לכלל הארץ וגם לצפון על מנת למנף את ענף התיירות בארץ וגם אני רואה בעיני מערכת החינוך והמורים יחד עם משרד התיירות יכולים להשריש את זה בתרבות הישראלית על מנת לקבל את התיירים ויגרום להם שיחזרו לבקר בארץ וישר כוח למורים שעושים עבודת קודש בעניין ואת המורה נהאי שאני מכיר אותה אישית עד כמה וכמה היא משקיעה בעניין.

פרסם תגובה

Funzing-I

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F1

rightama

תגובות אחרונות