פריצה – האיש שחזר מהכפור; 2:1 למכבי על בית"ר בטדי

פריצה – האיש שחזר מהכפור; 2:1 למכבי על בית"ר בטדי

ארבע ימים לפני מפגש ביתי עם בורדו, וכשבוע לפני הדרבי התל-אביבי הגדול, חוזרת הערב מכבי מירושלים עם 3 נקודות וניצחון 2:1 על בית"ר המקומית

לפרקים היה נדמה הערב כי מדובר במשחק הכנה של האלופה לפני המפגש האירופי בחמישי. שער מהיר של פריצה (ששבר בצורת לא קצרה) עם פתיחת המחצית הראשונה ושער נוסף של יצחקי לקראת סיומה, הכריעו את תוצאת המשחק. שער מצמק לחיבורי השוער הספרדי כחמש דקות לקראת סיום המשחק רק הוסיף קצת מתח להצגה.

במחצית הראשונה מכבי לא נראתה טוב אך היתה מספיק תכליתית כדי להגיע למצבים ואף להבקיע 2 שערים.

במחצית השניה מכבי נראתה כבעלת הבית במגרש, הגיעה למצבים ועם מעט יותר ריכוז יכלה להגדיל התוצאה, 2 החמצות גדולות של בן חיים ויצחקי ממש לאחר פתיחתה יכלו אף להכפיל התוצאה.

כניסתו של רביבו במחצית השניה החזירה במעט את יכולת החזקת הכדור הביתרית במרכז המגרש ולפרקים היה נדמה כי המארחת יכולה לאזן התוצאה. שער מדהים לקראת סיום המשחק רק צימק.

מילה טובה חייבים להגיד על כחמשת אלפי אוהדי האלופה שעלו הערב לטדי ולא הפסיקו לעודד למן דקת הפתיחה. רובם המכריע גם נשאר לאחר סיום המשחק והמשיך בחגיגות ובשירי העידוד למול שחקני הקבוצה.

אוהדי 2 הקבוצות חלקו לפני תחילת המשחק כבוד אחרון לספי ריבלין ז"ל שהיה אוהד כדורגל מושבע של מכבי תל-אביב והלך השבוע לעולמו. יהי זכרו ברוך.

תקציר המשחק

הרכבים

בית"ר ירושלים: אריאל הרוש; לונדרי מולמו, ניסו קפילוטו, אנדרס טונייס, אלי דסה; ברק משה, אופיר קריאף (רועי זכרי, 76), אבירם ברוכיאן, סינטיהו סלליך (דוד רביבו, 46); צחי אליחן (בראיין ג’ונס, 65), איציק כהן.

מכבי ת"א: חואן פאבלו; שרן ייני, קרלוס גרסיה, איתן טיבי, עומרי בן הרוש; ניקולה מיטרוביץ’, דן איינבינדר, ערן זהבי (דור מיכה, 74), ברק יצחקי; ראדה פריצה (מואנס דאבור, 86), טל בן חיים (מהראן ראדי, 63).

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות