משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס ופורום מוסדות תרבות משיקים: פרויקט "ימי תרבות"

משרד התרבות והספורט, מפעל הפיס ופורום מוסדות תרבות משיקים: פרויקט "ימי תרבות"

במסגרת הפרויקט התרבותי הייחודי, שיימשך 3 ימים ב – 120 ישובים ברחבי הארץ, יתקיימו למעלה מ -  300 אירועי תרבות ומופעים מגוונים  בעלות של עד 20 ₪ לכרטיס לאדם

מכירת הכרטיסים תחל – 8 בדצמבר באתר מפעל הפיס.

המיזם התרבותי החדש "ימי תרבות" ביוזמת מפעל הפיס, משרד התרבות ופורום מוסדות התרבות יוצא לדרך, כשבמסגרתו מוסדות התרבות יפתחו את שעריהם ל – 3 ימים, ב – 120 יישובים ברחבי הארץ ויציעו לציבור הרחב מגוון אירועי תרבות ומופעים שונים. במסגרת פרויקט "ימי תרבות", יתאפשר לקהל הרחב לרכוש כרטיסים מוזלים באופן משמעותי, בגובה של עד 20 ₪ לכרטיס ללמעלה מ – 300 אירועי תרבות ומופעים מוצעים, ביניהם: הצגות תיאטרון, מופעי מחול ומוסיקה, אירועי ספרות, סרטים ותערוכות. מפעל הפיס ינפיק כ – 140 אלף כרטיסים לאירועים שיוצעו למכירה לקהל הרחב באתר אינטרנט שיקים במיוחד עבור המיזם.

מוסדות וגופי תרבות מהמובילים בישראל, לרבות תיאטרון ‘הקאמרי’, האופרה הישראלית, הפילהרמונית ומוזיאון ישראל, תיאטרון ‘שלומי’, תיאטרון ‘מראה’ בקרית שמונה, מעבדת תרבות בדימונה, אלפי אמנים, יוצרים עצמאיים, סופרים ומשוררים יקחו חלק בפרויקט ייחודי זה.

שרת התרבות והספורט, לימור לבנת, אמרה: "פרויקט זה הוא לא פחות מחגיגה תרבותית, המעצימה את החוויה התרבותית לעשרות אלפי צופים במאות יישובים ברחבי הארץ. זהו נדבך חשוב בצדק התרבותי בו אני מאמינה ואותו אני מובילה ולהנגשתה של התרבות הישראלית לכלל הציבור, תוך שימת דגש על יישובי הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית במדינת ישראל. אני מזמינה את הציבור הרחב לקחת חלק במיזם זה וליהנות מהעושר התרבותי והאמנותי, שמציעה היצירה הישראלית.

קישורים רלוונטים

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות