פסטיבל השוקולד של ישראל 2014; 13-15 בפברואר במתחם התחנה

פסטיבל השוקולד של ישראל 2014; 13-15 בפברואר במתחם התחנה

אירוע השוקולד הגדול בישראל הכולל ארועים ברחבי הארץ, ופסטיבל שוקולד ענק במתחם התחנה בתל אביב – יוצא לדרך!

בין התאריכים 9-16 בפברואר יתקיים זו השנה השנייה שבוע השוקולד של ישראל, חגיגה קולינארית חסרת תקדים בהיקפה הכוללת שורת אירועים שוקולדיים המוקדשים כל כולן למאכל התאווה – פרי עץ הקקאו. במסגרת הארועים יתקיימו מגוון פעילויות וטעימות במסעדות, בתי קפה, גלידריות וחנויות בכל רחבי הארץ, כאשר גולת הכותרת הינה פסטיבל השוקולד, שיתקיים במתחם התחנה בתל-אביב בתאריכים 13-15 בפברואר, ובו יציגו עשרות יצרנים ארטיזנליים מהטובים בתחום את מוצריהם.

מאחורי שבוע השוקולד עומדות המפיקה אושרה דייני והיזמית הבריטית יעל רוז (38), קיבוצניקית לשעבר המתגוררת ב-13 השנים האחרונות באנגליה. רוז הגתה ומנהלת בשנים האחרונות את פסטיבל השוקולד הבריטי הנערך בלונדון וערים נוספות ברחבי אנגליה ואחראית על הבאת הקונספט לישראל זו השנה השנייה. לדבריה: "ההצלחה הרבה בשנה שעברה חיזקה את עמדתי, שהישראלים הם חובבים מושבעים של שוקולד. לכן, הגדלנו במידה ניכרת את כמות האירועים והפעילויות המתקיימים במסגרת שבוע השוקולד. מטרתי היא להעלות את המודעות לקיומה של תרבות שוקולד בארץ ולחשוף את כל אותם יצרני שוקולד ושוקולטיירים שמייצרים מוצרים מובחרים, ברמות הגבוהות ביותר בעולם".

במסגרת שבוע השוקולד של ישראל, ייערכו מצפון הארץ ועד דרומה עשרות פעילויות שוקולד- טעימות, הדגמות, סדנאות וכיתות אומן. שפים, קונדיטורים, שוקולטיירים ויצרני שוקולד מובחרים יחשפו את הקהל הרחב לעולם התוכן העשיר של השוקולד, יסבירו על תהליך הכנתו ויציגו את החידושים האחרונים בתחום.

את כל הפעילויות והאירועים של שבוע השוקולד, ניתן למצוא באתר האינטרנט בכתובת הבאה: www.chocolateweek.co.il

לשיאם המתוק יגיעו ארועי השוקולד בפסטיבל השוקולד אשר יתקיים במשך שלושה ימים רצופים במתחם התחנה בנווה צדק, תל-אביב. האירוע יכלול מתחמי שוקולד בהם תתקיימנה תערוכת פסלי שוקולד ובה שמונה פסלים יוצאי דופן, המשתרעים לגובה של למעלה ממטר, שיוצרו במיוחד לרגל הפסטיבל; הדגמות שפים וסדנאות במתחם 4chef; ומתחם ספא בשוקולד. שוקולטיירים ויצרנים מקומיים בולטים יציעו פרלינים, פטיפורים, ליקרים ובירה, טראפלס, טבלאות, סושי, פאדג’ים, עוגות ומאפים ודפי שוקולד בטעמים מיוחדים ומגוונים. הפסטיבל יקבץ תחת קורת גג אחת מהדמויות הבולטות והמזוהות עם עולם השוקולד הישראלי, ובהן: איקה כהן ("איקה שוקולדים"), ערן שוורצברד, סאני דרעי ("טוטו"), מישי בלוג ("מישי שוקולדים"), סיגל קרפל, אלי טראב ("קרדינאל"), רונן אפללו ("אמיליה"), אורן בקר, שי לי-ליפא ועוד.

לאתר פסטיבל השוקולד: www.chocolatefestival.co.il

מחיר כניסה: 15 ש"ח למבוגר, כניסה חינם לילדים עד גיל 12.

ניתן לרכוש כרטיסים במכירה מוקדמת באתר: www.tixwise.co.il/he/chocolatefestival

למחזיקי כרטיס דיגיתל: 10 ₪ (במקום 15 ₪) כניסה לפסטיבל

שעות פתיחה: יום ה’- 16:00-22:00, יום ו’- 09:00-16:00, שבת- 09:00-21:00.

המידע באדיבות אתר מתחם התחנה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-Fl

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-P

Funzing-F

תגובות אחרונות