"קופיקס בר" – המהפכה הבאה בתחום המזון והמשקאות כבר כאן!

"קופיקס בר" – המהפכה הבאה בתחום המזון והמשקאות כבר כאן!

"קופיקס" משיקה את "קופיקס בר" שתציע יינות בירות ומשקאות אלכוהול ב – 5 שקלים בלבד.

• סניפי "קופיקס בר" יציעו את כל המוצרים הנמכרים בסניפי רשת קופיקס בשילוב בר נוסף שיציע משקאות אלכוהול החל משעות הצהריים.
• יין, וודקה, בירה וויסקי – הכל ב-5 שקלים.
• סניף ראשון יפתח ביום ב’ 3/3 ברחוב לילינבלום פינת הרצל בתל אביב.

רשת "cofix" שחוללה מהפך במחירי הקפה בישראל ומובילה אג’נדה כלכלית של מוצרים איכותיים בחמישה שקלים, משיקה מיזם חדש ומפתיע – "קופיקס בר" שיציע מגוון משקאות אלכוהול בחמישה שקלים בלבד. בין המשקאות ניתן יהיה למצוא מגוון סוגי אלכוהול איכותיים: בירה, יין, וודקה ,וויסקי ועוד שיוגשו בכוסות זכוכית.
סניפי "קופיקס בר" יציעו את כל המוצרים הנמכרים בסניפי רשת קופיקס בשילוב בר נוסף שיציע משקאות אלכוהול החל משעות אחר הצהריים.

הסניף הראשון של קופיקס בר יפתח ביום שני הקרוב ברחוב לילינבלום פינת הרצל בתל אביב.

סניפי "קופיקס בר" יהיו גדולים יותר מסניפי "קופיקס" .

עיצוב הסניף יתבסס על הקונספט העיצובי של הרשת: קרון הרכבת בו יוצעו מוצרי המזון והשתייה ולצידו, ובנפרד בר מעוצב ובו יוגשו משקאות האלכוהול.
האלכוהול ימכר בהתאם לחוק החל מגיל 18, ומשקאות האלכוהול יוגשו בכוסות זכוכית.
בין מותגי האלכוהול שתציע הרשת ניתן יהיה למצוא את מיטב המוצרים ממיטב היצרנים בארץ.

לדברי אבי כץ יזם הרשת: "קופיקס בר תחולל מהפכה בשוק האלכוהול בדומה למהפכת הקפה של "קופיקס". המהפכה תוביל להוזלת מחירי האלכוהול עבור הצרכן הסופי ותהיה נדבך נוסף במהפכת המחירים שאנו מובילים, זוהי הוכחה נוספת לכך שאפשר להציע לצרכן מוצרים איכותיים במחיר הוגן"

על רשת cofix:

רשת קופיקס פתחה את סניפה הראשון ב-30 בספטמבר ברח’ אבן גבירול בתל אביב. ומונה כיום שבעה סניפים. שלושה מהם בתל אביב, וארבעה נוספים בנתניה, גבעתיים ראשון לציון וחולון.
עש היום נמכרו ברשת מעל מיליון פריטים.

החזון הכלכלי חברתי שעמד בבסיס הקמת הרשת: קפה ומזון איכותי, מהיר זול ונגיש במיקומים אסטרטגיים בכל עיר, מוכיח את עצמו. הרשת, שכבר רכשה את אמון הצרכנים, ממשיכה לזכות לתמיכה ואהדה ציבורית רבה.

Cofix מציעה מזון ושתייה בשיטת הTake away בקונספט חדש וייחודי, בסניפי הרשת מוצעים ללקוחות מגוון מוצרי מזון ושתיה כגון קפה איכותי, כריכים טריים טוסטים, מאפים טריים (מתוקים ומלוחים), מרקים, עוגות ועוגיות, שתייה קלה, מיצים טבעיים (סחוטים במקום!) ועוד, והכל במחיר אחיד וקבוע של 5 שקלים בלבד.

סניפי Cofix, פועלים במיקומיprime location" " בהם קיימת תנועה מוגברת, Cofix מוכרת מוצרים איכותיים וטריים ושומרת על מעמדה כרשת ממותגת מחד ובמחיר אחיד וזול מאידך. החנויות מעוצבות בסגנון ייחודי ומודרני, דבר המוסיף לבידול הרשת מייתר החנויות והרשתות בתחום.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (5 הצבעות, ציון ממוצע: 4.80 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. ג'ני 24/04/2015 להגיב
    אני לקוחה קבועה. היום ניסיתי לקנות אייס קפה, מכרו לי אייס שוקובננה, רק לא אמרו לי שזה בכוס קטנה ובלי מכסה... בגלל שאני ניידת, לא יכולתי לסחוב 2 משקאות ללא מכסה, מה גם שזה לא פייר שלא אמרו שזה פחות בכמות... אז המוכר הג'ינג'י שאל מה אני רוצה שאעשה עם זה,, אמרתי שזה לא בעיה שלי.. הוא אמר לי 'לנו אין על מה לדבר', גידף והשמיץ מול המון לקוחות, העיף אותי משם ואמר שלא אכנס לחנות יותר.. בלי להחזיר לי את הכסף... רק כאשר ביקשתי את הכסף הוא החזיר לי אותו. אין מלים קופיקס. שירות לקוחות אחר, היה מציל לקוחה קבועה, ומנסה לשמר, להחליף לכוס אחרת.. רק לא מגדף, מגרש ומביש מול לקוחות... חבל קופיקס... גועל נפש!

פרסם תגובה

Funzing-F

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

תגובות אחרונות