יותר מזל מיכולת; פריצה נותן למכבי 1:0 קטן על בית"ר

יותר מזל מיכולת; פריצה נותן למכבי 1:0 קטן על בית"ר

האלופה לא הציגה תצוגת כדורגל משכנעת, כשמנגד בית"ר הייתה כמעט לחלוטין חפה מטעויות הערב במחזור ה-25 של ליגת העל. פריצה בדקה ה-74 כבש את שער הניצחון לצהובים. חואן פאבלו במשחקו הטוב ביותר בישראל שמר על רשת נקייה והפער בפסגה שוב 4 נקודות.

המאמן הפורטוגלי פתח בהרכב של 3 בלמים כשבגלל היעדרותם של ייני, גארסיה, וטיבי הוא נאלץ למלא את החלל עם 3 שחקנים שאינם בלמים טבעיים. בקישור הוא עלה עם 3 שחקני מרכז שדה ועוד 2 שחקני כנף ובחוד פריצה וזהבי השלימו את המערך.

בית"ר שיחקה מנגד עם הרכב 4-4-2 ששיבש כליל את מרכז השדה המעובה של התל-אביבים, שחקני האורחת מירושלים ביצעו בצורה מושלמת את הוראות מאמנם, הם לחצו את השחקנים הצהובים ולא איפשרו הנעת כדור חלקה וסיכון שערם.

מכבי לא הגיעה למספיק מצבים כהרגלה, כשדווקא מנגד, בשלהי המחצית השניה מצאו את עצמם חלוצי האורחת יותר ויותר פעמים בקרבת שערו של הספרדי שהיה הערב מצויין.

שער בודד של פריצה הנחוש מתמיד, לאחר מסירת זהב של מיכה המחליף, הציל למכבי את 3 הנקודות החשובות והשאיר אותה שבוע נוסף בפסגה עם הפרש של 4 נקודות מול הדולקת אחריה אלופת הדרום.

חסרונם של יצחקי הפצוע ודאבור שנמכר לחו"ל הופך למורגש יותר ויותר מדי שבוע כאשר בן חיים מציג יכולת לא מספיק משכנעת וזהבי הווינר מתקשה לשאת לבדו בנטל.

במחזור הבא תתארח מכבי לדרבי התל אביבי הגדול. אין ספק שלסוזה מחכה שבוע מורט עצבים לקראת המפגש עם מי שלאחרונה מתחילה להיראות יותר ויותר כמו קבוצה מגובשת ומאומנת.

תקציר המשחק

הרכבים

מכבי ת"א: חואן פאבלו קולינאס; יואב זיו, ניקולה מיטרוביץ’, עומרי בן הרוש, רמי מרבאל; גל אלברמן, דן איינבינדר, מהראן ראדי (88, דור ג’אן), ערן זהבי, טל בן חיים (58, דור מיכה); ראדה פריצה (75, ברק בדש).

בית"ר ירושלים: אריאל הרוש; שי חדד, אנדרס טונייס (80, איציק כהן), ניסו קפילוטו, דושאן מאטוביץ’; ג’ונתן וילה, אופיר קריאף, פאבלו ברנדאן, דני פרדה; בראיין ז’ונס (78, אבירם ברוכיאן), שלומי אזולאי (85, סינטיהו סלליך).

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.67 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-P

תגובות אחרונות