דרבי גדול קטן – מכבי והפועל נפרדו בתיקו מאופס

דרבי גדול קטן – מכבי והפועל נפרדו בתיקו מאופס

שבוע בדיוק לאחר תצוגת הכדורגל המדהימה נפרדו הערב מכבי והפועל ת"א בתיקו מאופס לאחר שהציגו יכולת בינונית ומטה במרבית דקות ההתמודדות. הפער מבאר שבע שתגיע בשבוע הבא להתארח אצל מוליכת הטבלה עומד על 5 נקודות.

רבות דובר על המשחק הצפוי הערב, היו שאמרו שמכבי תקרע את האדומים, מן הצד שני דיברו בעיקר על לקום מהקרשים ולצאת בכבוד. אז הערב מכבי לא קרעה אף אחד והפועל יצאה עם סוג של כבוד.

סוזה הרחמן שלא כהרגלו בתקופה האחרונה עלה הערב במבנה 4-3-3 כאשר בחוד ההתקפה זהבי, בדש ובן חיים.

מכבי לא שיחקה מספיק טוב, זהבי נסגר במרבית חלקי המשחק ולא היה מעורב בהנעת הכדור או בהגעה למצבים, חוליית הקישור שכללה את אלברמן, מיטרוביץ ואיינבינדר המפוזר לא השכילה לפרוץ את המערך האדום.

מנגד קבוצתו של בן שמעון שיחקה נכון, הניעה טוב את הכדור ושמרה את עצמה במשחק במרבית דקותיו.

במחצית השניה סוזה שינה את המבנה למספר דקות ל – 3-5-2 כאשר זרק למערכה את מיכה (חילוף מאוחר מדי) והעביר לקישור דווקא את שרן ייני. המהלך לא צלח יותר מדי, ייני לא מצא את מקומו בקישור ומכבי לא הפכה למסוכנת יותר, מנגד דווקא הפועל הפכה להתקפית יותר ואף הגיעה לפתע ליותר מצבים.

לקראת הסיום חזר הפורטוגלי שוב למבנה יותר הגנתי עם 4 שחקני הגנה כאשר הכניס למשחק את יואב זיו כמגן ימני. החמצות מעטות לשני הצדדים לא איפשרו הכרעה והקבוצות התחלקו בנקודות.

תקציר המשחק

הרכבים

מכבי תל-אביב: חואן פאבלו; שרן ייני, איתן טיבי, קרלוס גארסיה, עומרי בן-הרוש; גל אלברמן, ניקולה מיטרוביץ’ (דור מיכה, 72), דן איינבינדר; ערן זהבי, ברק בדש (דור ז’אן, 83) וטל בן-חיים (יואב זיו, 85).

הפועל תל-אביב: דני עמוס; ליאור לוי, בראנקו איליץ’, אוראל דגני, שמעון הרוש (אברהם צ’קול, 88); בראיין גרזיצ’יץ’, שי אבוטבול, לוקאס סאשה, גילי ורמוט (סלים טועמה, 92), ישראל זגורי (רמזי ספורי, 93); עומר דמארי.

תפאורה מושקעת של הקהל הצהוב

מן העבר האדום – דגל ענק לא פחות מושקע

צוות המאמנים הצהובים מנתח את המשחק בסיום ההתמודדות

והייתה גם בננה אחת ביציע…

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.67 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-F

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F

תגובות אחרונות