יומן אירועים פלילי – מתעדכן יומית, לשבוע המתחיל ב-30/3/14 + סופ"ש קודם

יומן אירועים פלילי – מתעדכן יומית, לשבוע המתחיל ב-30/3/14 + סופ"ש קודם

גולשים יקרים, בעקבות פגישה שנערכה בחודש פברואר במטה משטרת תל-אביב בה נכחו נציגי האתר הקהילתי ונציגי דוברות המשטרה ואשר נערכה באווירה נעימה הוחלט על שיתוף פעולה הדוק יותר בין הגופים. במסגרת שיתוף הפעולה ומתוך רצון לחלוק מידע רב ככל שניתן עם הציבור הוחלט באתר כי תוקם קטגוריה ייחודית בשם "יומן פלילי דרום תל-אביב" ובה נדווח מדי יום ויום על כל האירועים הפליליים שהתרחשו והותרו לפרסום.

יום רביעי – 2/4/14 

מבצע העבירה

גיל

מיקום

תאור האירוע הפלילי

דר רחוב

יליד 64

רח’ הסדנה

בעקבות דיווח שהתקבל על פריצה לבית עסק. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בפורץ. החשוד נעצר, והועלה לבית משפט השלום בת"א לדיון בהארכת מעצרו.

תושב תל אביב-יפו

יליד 86

רח’ בנבנישתי

בעקבות תלונה שהתקבלה אודות ניסיון פריצה, ביצעו שוטרי המרחב סריקות ועצרו את החשוד.

החשוד הועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

 יום שלישי – 1/4/14 

מבצע העבירה

גיל

מיקום

תאור האירוע הפלילי

בן מיעוטים

לא ידוע

רח’ לבנדה 23

בעקבות תלונה על תקיפה, נעצר החשוד והועלה לבית משפט השלום בת"א לדיון בהארכת מעצרו.

תושב תל אביב

יליד 59

רח’ כביר

בעקבות דיווח שהתקבל מאזרחית על כך שבן זוגה תקף אותה, נעצר החשוד.

החשוד הועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

תושב תל אביב-יפו

יליד 83

רח’ שלם

בעקבות דיווח שהתקבל מאזרחית על כך שבן זוגה תקף אותה, נעצר החשוד.

החשוד הועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

תושב תל אביב-יפו

יליד 70

רח’ יצחק שדה

התקבל דיווח מעובד במועדון הסנרמה בתל אביב על פורץ במועדון. החשוד נעצר ויעלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

 יום שני – 31/3/14 

מבצע העבירה

גיל

מיקום

תאור האירוע הפלילי

תושב תל אביב-יפו

יליד 97

רח’ צורישדי

בעקבות אירוע תקיפה ודקירה, עצרו בלשי תחנת שכונות את החשוד, שהועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

מסתנן

לא ידוע

רח’ לוינסקי

בעקבות אירוע קטטה בין שני נתינים זרים, עצרו שוטרי תחנת שרת את החשוד, שהועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

תושבי תל אביב-יפו

יליד 96

יליד 98

יליד 95

רח’ נמל יפו

בעקבות דיווח על פריצה לרכב, הגיע צוות סיור למקום האירוע וביצע מעצר של שלושת החשודים. החשודים נחקרו ונכלאו.

מסתנן

לא ידוע

רח’ הגליל

בעקבות תלונה שהתקבלה מנתין זר על גניבה, ביצעו שוטרי תחנת שרת מעצר של נתין זר החשוד בביצוע הגניבה. המשך חקירות תחנת שרת.

תושב רמלה

יליד 63

רח’ נס לגויים

בעקבות דיווח שהתקבל מאזרחית כי הבחינה בפורץ בדירתה, הגיעו במהרה שוטרי סיור מרחב יפתח ועצרו את החשוד. החשוד הועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

תושב בני ברק

יליד 68

רח’ משה דיין

החשוד נצפה כאשר הוא נוהג בפרעות ותוך כדי סיכון חיי אדם. שוטרי סיור תחנת שכונות פתחו במרדף ולאחר זמן קצר עצרו את החשוד. החשוד הועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

4 מסתנים

לא ידוע

רח’ ארלנג’ר

בעקבות דיווח של נתין זר על תקיפה וביצוע שוד, נעצרו 4 חשודים. החשודים נכלאו.

מסתנן

לא ידוע

רח’ שיבת ציון

בעקבות תלונה שהתקבלה על גניבת טלפון נייד, התבצע מעצר של החשוד.

החשוד הועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

תושב תל אביב-יפו

יליד 72

רח’ נס לגויים

בעקבות דיווח של חשוד אשר מתפרע ומאיים שיפרוץ לביתו של המתלונן עם סכין, הגיע צוות סיור וביצע מעצר של החשוד.

החשוד הועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

 אירועי הימים האחרונים וסופ"ש אחרון…

מבצע העבירה

גיל

מיקום

תאור האירוע הפלילי

לא ידוע

לא ידוע

רח’ איסרליש מנחם בגין

התלוננה אזרחית כי סמוך לשעה 17:30 בעת שחזרה מעבודתה בפינת הרחובות מנחם בגין איסרליש הרגישה פתאום מכה חזקה בראש כשהסתובב אחורה להבין מה פשר העניין הבחינה בחשוד ככה עור, מיד ניסתה להימלט ממנו וזה הכה אותה עוד פעמים בראש לקח ממנה את מכשירה הסלולרי ונמלט מהמקום. לאחר סריקות נעצר יום לכן עפ"י סריקות, החשוד יליד 75′ נכלא והועלה לביהמ"ש השלום בת"א לדיון בהארכת מעצרו.

לא ידוע

יליד 81′ מאברביעה

רח’ דרך בר לב חי

בתאריך ה- 26.3.14 צוות סיור הגיע למקום בעקבות קריאה למוקד 100 על אדם ששבר חלון של רכב כשהוא מצוי בגילופוין. צוות סיור הגיע למקום ועצר את החשוד לתחנה נחקר ונכלא. המשך חקירות.

מסתנן

לא ידוע

רח’ יסוד המעלה

צוות סיור הגיע למקום בעקבות תלונה של אישה כי בעלה מרביץ לה עם כלי עץ, השוטרים עצרו את החשוד החשוד נעצר ונכלא. המשך חקירות.

סודני

לא ידוע

רח’ נווה שאנן

בתאריך ה- 27.3.14 הגיע מתלונן להגיש תלונה כי בעת שהסתובב בנווה שאנן ניסה לקנות נעליים משומשות מסודני במקום כשאלו החלו להתווכח על המחיר הסודני לקח שטרות מכיסו ונמלט מהמקום. בעזרת פעילויות חקירתיות נעצר החשוד. והועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

מסתנן

לא ידוע

רח’מהרש"א

בתאריך ה- 12.3.14 המתלוננת הגיעה לביתה ושם ראתה את בעלה מתעמת עם מישהו זר והבחינה כי סורגים של חדר שינה של ילדה תלושים והחשוד נמלט מהמקום. בתאריך ה- 27.3.14 הבחינה המתלוננת בחשוד בשנית והתקשרה למשטרה שיגיעו לעצור אותו החשוד נעצר ונכלא. המשך חקירות.

מסתנן

לא ידוע

רח’ דה מודינה

החשוד שדד יחד עם אחרים אזרח ישראלי. המתלוננן הצליח לתפוס את החשוד ולהביא אותו לשוטרים שהיו בקרבת מקום. החשוד נעצר, נחקר, ונכלא והועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

מסתנן

יליד 90′ תושב ת"א

רח’ המסגר

בתאריך ה- 28.3.14 שוטרת מגב לא בתפקיד חיכתה עם חברתה ברחוב המסגרת שלפתע הופיע חשוד וחטף את הפלא מידה. זו רדפה אחריו אך ללא הצלחה. לאחר מכן החליטה לחפש אותו בתחנה מרכזית של ת"א ואכן מצאה את החשוד. התעמתה מולו כשבדרך היו שוטרי הסיור ועצרו את החשוד יליד 90 תושב ת"א. המשך חקירות תחנת שרת.

ישראלי

לא ידוע

רח’ לסקר

בתאריך ה- 28.3.14 התלוננה תושבת רחוב לסקר בת"א כי יום קודם לכן בעלה ששה בגילופין לקח את שני ילדיה על אופנוע ללא קסדה, כשניסתה למנוע ממנו לעשות זאת זרק עליה דבר מה. לבסוף הסכים לשחרר את ילדיו אליה, והחשוד המשיך בדרכו. צוות סיור עצר את החשוד ולקח אותו לביהמ"ש השלום בת"א לדיון במעצרו. המשך חקירות שרת.

מסתננים

ילידי 91 תושבי ת"א

רח’ יסוד המעלה

בתאריך ה- 28.3.14 דווח על חטיפת טלפון מאישה ברחוב ע"י שני חשודים. המתלוננת מיד הזעיקה משטרה שהגיעה במהירות למקום והצליחה לעצור את שני החשודים בסריקות באזור. במעצרם החלו החשודים לתקוף ולקלל את השוטרים. השניים נלקחו לתחנה נחקרו ונכלאו. המשך חקירות.

אריתראיים

לא ידוע

רח’ לוינסקי

בתאריך ה- 28.3 מתלונן הגיש תלונה על כך שבעת שישב במסעדה כייסו אותו וגנבו ממנו את מכשירו הסלולרי. שוטרים עצרו את החשודים במעשה נחקרו ונכלאו. המשך חקירות שרת.

בן מיעוטים

ילידי 98′ תושב ת"א

רח’ צורישדי

בתאריך 27.3.14 התקבל דיווח במוקד 100 על דקירה באתר בנייה הרקע לדקירה ככל הנראה סכסוך בין שני החשודים לבין הנדקר. הנדקר הובל לביה"ח איכילוב שמצבו בינוני. בעקבות פעילויות חקירתיות נעצר אחד החשודים בתאריך ה- 28.3.14 והובא לתחנה להמשך חקירה.

בן מיעוטים

יליד 90′ תושב שכם.

רח’ שארית ישראל

בעקבות בדיקה שגרתית, נשאל אחד על פרטיו, לאחר שמסר את פרטיו ניסה להימלט מהמקום במהירות אך נעצר בבדיקה הסתבר כי החשוד מפר מעצר בית. נעצר, בתום חקירתו נכלא.

ישראלי

לא ידוע

רח’ דם המכבים

בתאריך ה- 29.3.14 המתלונן טען כי שכנו נוהג בימים האחרונים לאיים עליו ועל אשתו. שוטרי סיור שהגיעו למקום עצרו את החשוד הביאו אותו לחקירה ובהמשך, החשוד הועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

ישראלי

לא ידוע

מגרש בלומפילד

בתאריך ה- 29.3.14 החשוד הגיע למשחק באצטדיון בלומפילד וזאת לאחר שהורחק ממגרשי הכדורגל ל 30 יום. הנ"ל נעצר בסיום המשחק לאחר שהפר זאת ונחקר. המשך חקירות מ. יפתח.

בן מיעוטים

לא ידוע

רח’ נווה שאנן

בתאריך ה- 30.3.14 התקבל דיווח על שני פצועים שפונו לביה"ח איכילוב וזאת בעקבות נשיכת כלב באמצע הרחוב בנווה שאנן. צוות סיור הגיע במהירות למקום ובעקבות תיאור הפצועים הצליחו לאתר את הכלב עם בעליו החשוד נעצר והכלב נתפס ע"י לוכד כלבים מטעם העירייה. החשוד נעצר והובא לתחנה להמשך חקירה.

ישראלי

יליד 86′ מרמת גן

רח’ דרך בגין

אזרחית הגישה תלונה כי חשוד נכנס למשרדה ברחוב דרך בגין פתח את תיקה וארנקם ומשם הוציא כסף כרטיס אשראי ושוברים נוספים מיד הוציא כסף בסכום אלפי שקלים בעזרת פעילות חקירתית שנעשתה החשוד נמצא והוברר כי הוא כבר עצור בשל תיק של מרחב דן. החשוד נחקר בתחנת שרת והועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

בני מיעוטים

לא ידוע, תושבי יפו

רח’ טוביה הרופא

בתאריך ה- 27.3.14 בעקבות קריאת איתורן על אופנוע שנגנב צוות סיור הגיע למקום בו נמצא הקטנוע והוא נמצא נעול בתוך בית אשר שייך לשני חשודים. אחד החשודים אותר ונעצר השני עוד לא. בעל האופנוע לאחר דיווח המשטרה ניגש להגיש תלונה. המשטרה בסריקות אחר החשוד השני. הראשון נעצר נחקר והועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו. המשך חקירות שרת.

מסתנן

לא ידוע

רח’ חכמי דוד

בתאריך ה- 29.3.14 הגיעה תלונה ע"י מתלוננת כי בשעות הצהרים הגיעה לרחוב חכמי דוד לעזור לבעל הדירה במשק הבית כאשר לפתע השכנים שלהם חצר משותפת זרקו עליה אבן והחלו להכותה מיד הזמינה משטרה למקום וכאשר המשטרה הגיעה אף אימו על חייהם של המתלוננת ובעל הדירה וכאשר נעצרו לתחנה הבחור ירק על השוטר ואף תקף אדם אחר. השניים לא יכלו להיחקר וזאת בשל ששהו בגילופין. שניהם נכלאו ונחקרו בהמשך.

החשוד הועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו. המשך חקירות שרת

סודני

לא ידוע

רח’ לוינסקי

בתאריך ה- 30.3.14 סודני תקף סודני אחר לאחר וייכוח בניהם השניים תקפו אחד את השני ואז החשוד החל לרדוף אחר המתלונן ותקף אותו באמצעות בקבוק המתלונן פונה לביה"ח איכילוב. החשוד נעצר ע"י סיור שרת, נחקר, והועלה לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

לא ידוע

יליד 86′ תושב בת-ים

רח’ אביגדור

בתאריך ה- 30.3.14 המתלוננת טענה כי בעת שעלתה בחדר מדרגות החשוד ירד ובמפגש בניהם חטף לה את הפלאפון והארנק ונמלט במהירות מהמקום שעה לאחר מכן בעקבות סריקות צוות סיור הצליח לאתר את החשוד  ברחוב נווה שאנן ולעצור אותו כשברשותו הפלאפון של המתלוננת ארנקה עם תעודות המזהות שלה וכן ציוד לפריצה. החשוד יליד 86 תושב בת-ים נעצר ונכלא המשך חקירות תחנת שרת.

מסתנן

לא ידוע

רח’ נמל יפו

בתאריך ה- 31.3.14 בעקבות קריאת מוקד על פריצה לרכב צוות סיור הגיע במהרה לחניון נמל יפו ועצר את החשודים במעשה שניים קטינים ואחד בגיר. החשודים נחקרו והועלו לבית משפט לנוער לדיון בהארכת מעצרם.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

rightama

מדור חוק ומשפט

תגובות אחרונות