תערוכת מכוניות ורכבות מיניאטוריות מגיעה למתחם התחנה בת"א

תערוכת מכוניות ורכבות מיניאטוריות מגיעה למתחם התחנה בת"א

במסגרת התערוכה שתוצג החל מ-4/4/14 ועד 31/8/14 במתחם התחנה בנווה-צדק, תוצגנה עשרות מכוניות מיניאטוריות של חברת ‘מרצדס’ מהמאה ה- 19 ועד היום ביניהם מכונית הדיימלר הראשונה משנת 1886 וקילומטר של מסילות רכבת ורכבות מיניאטוריות נוסעות בנופי אירופה 

כ-100 דגמים מיניאטוריים של מכוניות מרצדס מכל הזמנים * מעל קילומטר של מסילות רכבת, נופים מרהיבים ואותנטיים * דגמי מכוניות ורכבות נדירות ומקוריות לאורך ההיסטוריה * פינות יצירה מושקעות- צעצועי מודולר טויס, פינת הדבקה של מכוניות ורכבות בתלת מימד, פינת פאזלים ועוד * התערוכה בהפקת חברת בימות וחברת עיצוב במה

צילום מאיר פרטוש

התערוכה תציג כ-100 דגמים של מכוניות מיניאטוריות של חברת ‘מרצדס’ היוקרתית. דגמי מכוניות מרצדס מהמאה ה-19 ועד היום, כל הדגמים יוצרו במציאות ויציגו לקהל המבקרים מגוון של דגמים ייחודיים, כגון: מכונית הדיימלר הראשונה משנת 1886, דגמים של מכוניות מרוצים שעליהם נהגו במציאות גדולי נהגי המרוצים בעולם כמו מיכאל שומאכר ואחרים. עשרות הדגמים שיוצגו בתערוכה יוצרו עבור עשרות אספני מכוניות מרצדס ברחבי העולם. המודלים המיניאטוריים יוצגו לראווה וכל מכונית תספר את ההיסטוריה שלה ושל חברת מרצדס העולמית.

בנוסף למכוניות המרצדס, התערוכה תציג מגוון רחב ומרהיב של רכבות מיניאטוריות. מיצגי הרכבות הינן מודולארית ומרהיבות. התערוכה מציגהאת עולםהרכבות מתקופות היסטוריות שונות (מקיטור ועד רכבות חשמליות) ואת רוב הדגמים המפורסמים של עולם הרכבות. התערוכה מאפשרת לצופה לחוותאת עולםהרכבות החל מדגמים המוקדמים שיוצרו עוד לפני מלחמת העולם הראשונה ועד הרכבות המשוכללות ביותר בעולם, הקיימות כיום.

התערוכה מציגה למעלה מקילומטר של פסי רכבת, עליהם כעשרות רכבות מיניאטוריות מכל התקופות והסוגים, שיאפשרו לחובבי עולם הרכבות, שמספרם בישראל הולך וגדל, ולצופים

בתערוכה ללמוד וליהנות מעולם חדשהנגלה לעיניהם. הרכבות בתערוכה נוסעות בתוך נוף אירופאי התואם במדויק את המציאות: פארקים, תחנות דלק, מסעדות, בניינים ומבנים ציבוריים, כבישים סואנים, מנהרות, אגמים, נהרות ונופים מרהיבים! רכבות משא מיוחדות יעברו בין המפעלים, רכבות מפוארות ייסעו במהירות בנופיה המרהיבים של אירופה, קטרים בעלי מפרקים מיוחדים יעלו במעלה הרי האלפים והרשימה עוד ארוכה… כל סוגי הרכבות הקיימות יקבלו ייצוג בתערוכה – רכבות קיטור, דיזל וחשמל.

יוזם התערוכה – מנכ"ל בימות, יואל פאר: "המבקרים ירגישו תערוכה המאפשרת קפיצה קטנה לחו"ל, הקפדנו על חוויה אותנטית ומקורית דגמי מכוניות ורכבות מכל הזמנים , חוויה של נופים, אתרים וסביבה ירוקה. התערוכה מזמינה את הקהל הרחב ואת חובבי המכוניות והרכבות בפרט ליהנות מדגמים ייחודיים ומהיסטוריה של עולם של מכוניות מרצדס ועולם הרכבות. תערוכת מכוניות ורכבות הינה התערוכה הגדולה בישראל בתחום הרכבות. התערוכה מזמינה את חובבי המכוניות והרכבות בארץ. התערוכה מיועדת לכל המשפחה ותאפשר למבקרים ליהנות מחוויה מרגשת, מעניינת לימודית וייחודית, הילדים יוכלו ליהנות מפינות הפעלה ייחודיות ומהנות". 

תערוכת מכוניות ורכבות תוצג במתחם הרכבת בת"א, המבקרים יוכלו ליהנות גם מפינות יצירה והפעלה שונות: משחק בצעצועי מודולר טויס המאפשר לילדים להרכיב חלקים כמו לגו מודולארי, פינת יצירה-הדבקה של מכוניות ורכבות בתלת מימד, פינת פאזלים ושולחן הפעלה של רכבות מינאטוריות. כל ילד יוכל ליהנות מעשייה של יצירה אחת בחינם. 

התערוכה תפתח ב:

4.4.14 ותתקיים עד תאריך 31.8.14

כולל בחופשת פסח ובחופש הגדול

ימים ושעות פעילות:

תאריכים 4.4-31.8 בין השעות 9:00-21:00 בחול המועד

בשאר הימים שעות פתיחה 10:00-21:00

ימי שישי וערבי חג שעות פעילות 9:00-16:00

לאחר חול המועד בימי חול שעות פעילות 16:00-21:00

לאחר חול המועד בימי שישי שעות פעילות 10:00-16:00

חופש גדול שעות פעילות 9:00-21:00 

מחירים:

66 ₪- 99 ₪

מועדון 55 ₪

תושבי ת"א מחזיקי כרטיס דיגיטל 50 ₪

הזמנת כרטיסים: www.bimot.co.il

קרדיט צילום תמונת הנושא: עידן אליהו.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (8 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-I

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

Funzing-W

תגובות אחרונות