משטרת מחוז תל-אביב ממשיכה לחבק את הקהילה

משטרת מחוז תל-אביב ממשיכה לחבק את הקהילה

ערב יום שלישי שעבר התקיים מפגש הרמת כוסית לכבוד חג הפסח, בבסיסי מתנדבים של נווה עופר עליו מפקדת רס"מ סיוון עוזרי ובסיס יפו ד’ עליו מפקד רס"מ שלומית רשף.

למפגש הגיע ק’ סיור יפתח פקד מיכאל כשר וכלל המתנדבים- מתנדבים קלאסיים, מתנדבי מתמיד, חברי סיירת הורים ובני נוער אשר עושים את מחויבותם האישית בבסיסים.

במעמד זה חגגו מתנדבי בסיס יפו ד’ את יום ההולדת של אחד המתנדבים- רנ"ג אלישע סלח שמלאו לו 79 שנים.

בהמשך השבוע נרתמו שוטרי תחנת שרת בהובלת היס"מ ועמותת עזר בה חולקו היום 50 מנות לחג הפסח למשפחות נזקקות.

מדף הפייסבוק של סיעת "דרום העיר"

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 4.50 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (4)

 1. אלינה ניאזבוב 19/04/2014 להגיב
  לידיעת כולם יש בבית כנסת אלי כהן שבשכונת נווה עופר ברחוב גרוסמן 14 מסתננים שגרים בחצר בית הכנסת !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הם מוחזקים שם ומועסקים בצורה לא חוקית בכל האזור ובשיפוצים ובכסוח דשא ומזיקים לילדות הקטנות משתינים ומחרבניםברחוב מתחת לחלונות וניסו לפרוץ למספר,בתים זה סכנה לציבור בתל כביר נווה עופר תזהרו !!! תסלקו אותם הם גונבים מהאזור ו אופניים בכמיות עצומות חיים בלי לשלם חשבונות מיים וחשמל גונבים ומחוברים פיראטית בלי כסף לתשתיות חשמל ומיים זהירות !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 2. חדווה מנלנוב תמרה 19/04/2014 להגיב
  אני רוצה לדווח על סכנה ממסתננים בנווה עופר העירייה התחילה להעסיק מסתננים בעבודות נקיון בתל כביר בימי שישי עד השעות 6-7 בערב !!!!!!!!!!!!!!! מה שקורה שהם נכנסים לאזור ונפתחים להם העיניים על הבנות והנשים והם מציקים לילדות וניסו לחטוף ילדה בת שנתיים מאמא שלה !!!!!!!!!!!!!!!! תלונה הוגשה במשטרה ולעיריה תל אביב אנא מכם התנגדו לזה אנחנו לא צריכים אותם באזור והם נפתחו להם הענים להשכיר דירות בתל כביר תזהרו מהם הם מתכננים להשתלט על תל כביר נווה עופר ואמרו שיישתלטו רק עניין זשל זמן אני מזהירה אותכם שלא תגידו שלא הזהרתי פנו לעיריה תל אביב תבקשו להוציא אותם מהאזור הם גם גנבו מלא אופניים ומדביקים את האזור במחלות כי משתינים ויורקים דף מהאף עם איידס
 3. גיא 22/04/2014 להגיב
  ברצוננו להודות למשטרת דרום ת"א ולשוטר הקהילתי שגיב במיוחד, שתפסו אדם שגנב מצלמת אבטחה ברחוב עקיבא איגר. המצלמה נגנבה במהלך חג הפסח ובזכות טיפולם הזריז והמקצועי, הצליחו לתפוס את העבריין תוך מספר שעות מהדיווח! יישר כח!
 4. בר 24/04/2014 להגיב
  חברים יקרים !!!!!!וכי מה אתם חושבים שצונאמי הפולשים המסתננים ישארו רק במקומות קטנים ?!תשכחו....הם מגיעים כבר כמעט לכל חור בישראל ..אבל אמ..מהה.....אתם מקטרים ..ומקטרים ! למשל שלוח מיילים זועמים לכנסת / עיריה / (ותסלחו לי ...) להזיז ישבניכם ולצאת להפגנות זעם / לחסום כבישים / להגיע לירושלים לישיבות בג"ץ, ובקיצור לטרוח מעט ולהשקיע מזמנכם היקר זה לאו...נכון ?!?! אז תמשיכו לקטר ..לקטר ולקטר! ותאכלו אותה !!!!!!!!!...ובקרוב בכל בית -ישראל !..תתעוררו...............רק שזה לא יהיה כבר מאוחר מידי....חלם!!!!!!!!!!!!!

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות