אצטדיון בלומפילד ישופץ בעלות של כ-190 מיליון ש"ח

אצטדיון בלומפילד ישופץ בעלות של כ-190 מיליון ש"ח

השיפוץ יחל עם תום עונת הכדורגל  14-15, ועתיד להימשך כשנתיים * במסגרת השיפוץ יורחב האצטדיון ל-24,000 מקומות, תשתדרג משמעותית חווית הצפייה וישופרו כל תשתיות האצטדיון * ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי: "נעניק לקבוצות התל אביביות ולקהל האוהדים חוויית ספורט משופרת" 

אצטדיון בלומפילד משנה פניו: עם תום עונת המשחקים 14-15, יעבור האצטדיון שיפוץ נרחב בעלות מוערכת של כ-190 מיליון שקלים, כך אישרה הנהלת עיריית תל-אביב- יפו.

השיפוץ, שיחל עם תום העונה הבאה, יכלול הגדלה משמעותית של האצטדיון ל-24,000 מושבים, הוספת תאי צפיה, קירוי חלקי, שדרוג חוויית הצפייה של הקהל באצטדיון וקהל הצופים בבית, תוספת שירותים, תוספת מסכים ושדרוג מערכות הטכנולוגיות באצטדיון, תוספת מזנונים ועמדות מכירה לרווחת הקהל ועוד. בכך יהפוך האצטדיון למרכז ספורט, בילוי ופנאי.

עבודות השיפוץ צפויות להימשך כשנתיים, ובמהלכן יהיה אצטדיון בלומפילד סגור לקהל. 

ראש עיריית תל אביב יפו, רון חולדאי: "אצטדיון בלומפילד ניצב בראש רשימת מתקני הספורט העירוניים ואף נבחר על ידי הקבוצות והשחקנים כאצטדיון אשר מעניק לצופים את חווית הצפייה הטובה ביותר לצד המגרש האיכותי ביותר. אני בטוח כי ההחלטה להרחיב את כמות המושבים שמעניק האצטדיון ל-24 אלף ולהתאימו לדרישות ולסטנדרטים הבינלאומיים החדשים תעניק לקבוצות התל אביביות ולקהל האוהדים שלהן חוויית ספורט משופרת עוד יותר מהיום".

אלון סולר, מחזיק תיק הספורט בעיריית תל-אביב- יפו: "תל אביב-יפו תמשיך להוביל את הספורט במדינת ישראל. לצורך מטרה זו הבטחנו שנשדרג משמעותית את אצטדיון בלומפילד וכך אנו עושים. אישור הפרויקט הוא צעד חשוב ומרגש בשביל העיר כולה".

מנכ"ל חברת היכלי הספורט, נדב גרינשפן: "לאצטדיון בלומפילד הסטוריה מפוארת המובילה את הספורט הישראלי בכלל והכדורגל בפרט, והוא ימשיך להוות מודל לחיקוי עבור האצטדיונים שנבנו ועבור אלה העתידים להיבנות בישראל. בשנים האחרונות שודרג  אצטדיון בלומפילד  ואירח בין היתר את המשחקים הגדולים ביותר בליגת העל, את משחקי ליגת האלופות והליגה האירופית וטורניר יורו לנבחרות צעירות. השיפוץ העתידי צפוי להביא למהפך של ממש באצטדיון. חברת היכלי הספורט תמשיך להוביל את תרבות הספורט בתל אביב- יפו ולהוות בית לקבוצות הבכירות בעיר ולמאות אלפי אוהדי הכדורגל הפוקדים את בלומפילד מדי עונה בעונה".

קרדיט הדמיות- פרטים אדריכלים.

3D VISION

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-P

rightama

תגובות אחרונות