זהבי מלך (השערים); מכבי מנצחת את סכנין 4:1 שלושער לזהבי

זהבי מלך (השערים); מכבי מנצחת את סכנין 4:1 שלושער לזהבי

השחקן המחונן סיים עונה חלומית עם 29 שערים לאחר שלושער ב-4:1 על סכנין. זהבי הפך לשיאן ההבקעות של הצהובים בעונה אחת על חשבונו של גלזר. זיו הוסיף שער בודד וכליבאת רק הצליח לצמק.

המאמן הפורוטגלי פתח התקפית במבנה של 3-4-3 שכלל 3 בלמים ושלושה שחקני מחץ שכוללים את זהבי בחוד. המערך השתלם לו כבר בדקה ה-4 של המשחק כשדווקא יואב זיו, שתופקד כשחקן כנף כובש את השער הראשון במשחק.

הקהל מפרגן לאליפות ה-21 של הצהובים

החגיגה של זהבי החלה בדקה ה-20 כשניצל טעות של שוער סכנין וכבש את השני של הצהובים, בדקה ה-28 כבר הגיע השני של זהבי לאחר מסירת עומק נפלאה של איינבינדר ובדקה ה-86 השלים מלך השערים שלושער בפנדל. בין לבין מוחמד כליבאת כבש שער מצמק לסכנין.

בסיום המשחק נמשכו חגיגות האלופה עם האוהדים וזהבי ניצל את ההזדמנות להודות לקהל ולחבריו לקבוצה: "אני רוצה להודות לכם על התמיכה כל השנה כולנו מודים לכם. רוצה להודות לחברים שלנו, שאני מלך השערים רק בזכותם".

מהלך המשחק (YNET)

3′ – 0:1 למכבי תל אביב: הצהובים עלו ליתרון מהיר, יואב זיו מתוך הרחבה בעט מדויק פנימה.

20′ – 0:2 למכבי תל אביב: ערן זהבי כבש את השני של הצהובים אחרי טעות של אחמד שבל שהרחיק גרוע.

28′ – 0:3 למכבי תל אביב: ערן זהבי כבר עם השני שלו וה-28 העונה. קשר מכבי תל אביב קיבל כדור מצוין מדן איינבינדר וכבש מול שבל. לא רק שזהבי בדרך לזכייה בתואר מלך השערים אלא שכעת הוא הפך לכובש המצטיין של מכבי תל אביב אי פעם בעונה אחת. השיאן הקודם היה שייע גלזר עם 27 שערים בעונת 1951/52.

32′ – 1:3 למכבי תל אביב: קצב השערים המטורפים נמשך. רביד גזל הכניס כדור עומק מצוין למוחמד כליבאת שמתוך הרחבה בעט פנימה.

86′ – 1:4 למכבי תל אביב: ערן זהבי כובש מהנקודה הלבנה, עולה לשלושער ורחוק שער אחד בלבד משיא כל הזמנים של ניסים אלמליח (30 שערים בעונה).

הרכבים

מכבי תל אביב: ברק לוי, עומרי בן הרוש, איתן טיבי, קרלוס גארסיה, יואב זיו, דן איינבינדר, מהראן ראדי, דור מיכה, ערן זהבי, עומרי אלטמן, ברק בדש.

בני סכנין: אחמד שבל, אברהם פאס, מור שושן, דדי בן דיין, עלי עותמאן, רביד גזל, מואמן אגבריה, חאלד חלאילה, מוחמד כליבאת, פיראס מוגרבי, אחמד קאסום.

שחקני קבוצות הנוער והילדים של המועדון במופע משלהם

ויש גם מסר למשטרת ישראל…

 

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 4.75 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-Fl

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F1

Funzing-P

תגובות אחרונות