חשד: אריתראי בן 22 קיים יחסי מין עם ילדה בת 13

חשד: אריתראי בן 22 קיים יחסי מין עם ילדה בת 13

שוטרי תחנת שרת של מחוז תל אביב ביצעו מעצר של החשוד האריתראי בן 22, תושב תל אביב, בחשד כי קיים יחסי מין עם שכנתו, קטינה בת 13, יוצאת מדינות אפריקה.

על פי החשד החשוד היה מחכה להזדמנויות בהן הקטינה נמצאת לבד בבית, נכנס לדירתה ומקיים איתה יחסי מין במס’ הזדמנויות.

החוק במדינת ישראל קובע כי בין אם קטינה או קטין מתחת לגיל 14 הסכים או לא הסכים לקיום יחסי מין, המעשה  מוגדר כאונס, כיוון שבגיל כזה האדם אינו יכול להבין את משמעות המעשה.

בסיוע הקטינה הגיע צוות שוטרים למקום האירוע. בעקבות תשאול שבוצע על ידי השוטרים בשטח, הוברר היכן החשוד מתגורר. השוטרים החליטו לבצע מארב לחשוד.

הקטינה לוותה על ידי שוטרת לבית החולים. בחזרתן יחדיו לדירת הקטינה בשעות הבוקר זיהתה הקטינה את החשוד שהיה בכניסה לבניין המגורים. החשוד החל להימלט. השוטרת הודיעה בקשר כי החשוד נמצא, השוטרים שהיו בדירה הגיבו במהירות ומקצועיות והחלו במרדף, אשר בסופו החשוד נעצר.

בתום חקירתו הועלה החשוד לבית משפט. מעצרו הוארך במס’ ימים.

(דוברות מחוז ת"א – משטרת ישראל)

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (8 הצבעות, ציון ממוצע: 4.88 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (4)

 1. נגה 22/05/2014 להגיב
  נו ומה יעשו לו?? גירוש לאפריקה???? סביר להניח שיעצרו אותו לכמה ימים, וישחררו אותו חזרה לרחובות.. חזרה לאונס ולפשע.. ממשלה ישראל התעוררי כבר!!! עד מתי נסבול כך מה"פליטים" ???
 2. שפי 22/05/2014 להגיב
  מה זה בדיוק "יוצאת מדינות אפריקה"?
 3. יואב 23/05/2014 להגיב
  אנאלי או רגיל?
 4. בר 23/05/2014 להגיב
  אלוהים אדירים ...כמה אפשר עוד לאכול מירורים ואת כל מה שהפולשים הארורים עושים בשכונות הכבושות ולא רק בינם לבין עצמם !!!! אם יש דבר שנקרא גהנום הרי הוא כאן בדמותם בצלמם ובמזגם של אותם הפולשים מאפריקה.......השם ישמור..........

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

MyTama38

Funzing-W

תגובות אחרונות