אל נקמות ה' • נמצאו גופותיהם של אייל גיל-עד ונפתלי

אל נקמות ה' • נמצאו גופותיהם של אייל גיל-עד ונפתלי

הותר לפרסום כי גופותיהם של אייל, נפתלי וגיל-עד הי"ד אותרו כשהן קבורות באזור חלחול. האמבולנס הצבאי שהסיע את הגופות נרגם באבנים בידי פורעים ערבים. כוחות משטרה וצבא ערוכים בשעה זו למנוע פעולות נקם

לאחר שבועיים וחצי של חיפושים נמצאו גופות הנערים החטופים.

בשעות אחר הצהריים נמצאו גופותיהם של גיל עד שער, נפתלי פרנקל ואייל יפרח ה’ יקום דמם, כשהן קבורות באזור חלחול צפונית לחברון. אזרחים שעסקו יחד עם חיילים בסריקות אחר הנערים שנחטפו לפני כשבועיים וחצי איתרו את הגופות סמוך לחרבת ארנב באזור חלחול צפונית לחברון.

הודעה נמסרה למשפחות.

כוחות גדולים שהגיעו למקום נרגמו באבנים בידי מאות ערבים שהתפרעו ויידו אבנים על הכוחות שסרקו את השטח וגרמו לנזק לכלי רכב צבאיים ואוטובוסים, ובהם האמבולנס הצבאי שהסיע את גופות הנערים החטופים.

בשעה זו התכנס הקבינט המדיני-ביטחוני באופן דחוף ובוטלו הדיונים במליאת הכנסת.

כוחות גדולים של משטרה, צבא ושב"כ כבר ערוכים בשעה זו בשטח על מנת למנוע פעולות נקם של יהודים על רצח שלושת הנערים.

בסוף השבוע שעבר הותר לפרסום, כי פחות מיממה לאחר חטיפתם של גיל-עד, נפתלי ואייל, התמקדו בשירות הביטחון הכללי אחר שני חשודים עיקריים. עמאר אבו עיישה ומווראן קוואסמה. שניהם ערבים מחברון ממשפחות מחבלים ידועות. אחריהם עדין פועלים בצה"ל ובשב"כ למעצרם.

תחילת הפרשיה ביום חמישי בלילה בט"ו בסיוון לפני שמונה עשר ימים. עדין לא ברורים הפרטים המדויקים, אך שלושת הנערים עמדו בתחנת האוטובוס סמוך לצומת הישוב אלון שבות שבגוש עציון ושם הם נחטפו. אחד הנערים הספיק לחייג למוקד 100 של המשטרה ודיווח על החטיפה. המוקדנים ניסו לחזור אליו מספר פעמים, אך לאחר שלא הצליחו חדלו מניסיונותיהם וסווגו את השיחה הזו כמטרד.

רק לאחר שבשב"כ בדקו את פלט השיחות של הנערים, הבחינו כי אחד מהם שוחח עם מוקד 100. בשל כך הוטחה ביקורת קשה כלפי המשטרה ולאחר שוועדת בדיקה מונתה לנושא וחקרה אותו, הוחלט על הדחתם של מספר קצינים במחוז ש"י של המשטרה.

מאז ערכו כוחות צה"ל חיפושים נרחבים אחר החטופים, וכן מעצרים נרחבים של פעילי ארגון הטרור חמאס. מלבד זאת, לא ביצעו בצה"ל עונשים כנגד האוכלוסייה הערבית, שהמשיכה בין היתר לנוע בחופשיות בצירי התנועה.

הכתבה באדיבות האתר "הקול היהודי".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (6 הצבעות, ציון ממוצע: 4.50 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. בר 02/07/2014 להגיב
    מתוך- "על השחיטה" / חיים נחמן ביאליק. """""שמים בקשו רחמים עלי-אם יש בכם אל ולאל בכם נתיב ואני לא מצאתיו""""""""" """""וארור האומר נקם! נקמה כזאת נקמת דם ילד קטן עוד לא ברא השטן,ויקב הדם את התהום! יקב הדם עד תהומות מחשכים ואכל בחושך וחתר שם כל מוסדות הארץ הנמקים.""""""

פרסם תגובה

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט


ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-I

תגובות אחרונות