פאקו מפצח הבנוקרים; 2:0 לאלופה על רעננה

פאקו מפצח הבנוקרים; 2:0 לאלופה על רעננה

זה לא היה קל בכלל, לפעמים אפילו היה קשה. אבל בסבלנות ובאומץ פיצח פאקו לבסוף את חומת המגן האדומה. שער נפלא של בן חיים בדקה ה-77 פרץ את המחסום, ושער קינוח של זהבי בתוספת הזמן חתם את תוצאת המשחק.

טקס מרגש שערכה הקבוצה לאוהדיה פצועי מבצע "צוק איתן" בהחלט סחט תשואות רמות מהקהל ביציעים והיה ראוי ומכובד בהחלט.

פאקו פתח כהרגלו עם אותו הרכב של 4-3-3 ללא חלוץ טבעי כשבחוד משחק זהבי ובחוליית הקישור 3 קשרים אחוריים מטבעם. מכבי התקשתה לפצח את מערך 3 הבלמים של רעננה וכחצי שעה למן הפתיחה עדיין לא נרשמה בעיטה אחת לשער האורחת.

המאמן הבאסקי בצעד אמיץ החליט בדקה ה-30 להכניס את פריצה כחלוץ חוד במקומו של ראדי, ולהסיט את זהבי לעמדת השחקן החופשי מאחרי החלוצים. המהלך שיפר את תנועת הכדור בחוד הצהוב ואכן נראה היה שמכבי מתקרבת להבקעת השער הראשון.

המחצית הראשונה הסתיימה בתיקו אפס, ומיד עם פתיחת המחצית השניה היה זה דור מיכה שקיבל את ההזדמנות על חשבונו של מרגוליס הצעיר.

מיכה אכן שיפר את הקצב והתכליתיות בהתקפה הצהובה ובדקה ה-77 זה הגיע, דקות ספורות לאחר שרעננה נשארה עם 10 שחקנים אחרי צהוב שני מוצדק, מהלך נפלא של טל בן חיים באגף שניער מעליו את שחקן ההגנה והקשית נפלא לפינה הרחוקה של השער.

בתוספת הזמן היה זה זהבי שחתם את התוצאה עם גול יפה מקו ה-16 של רחבת רעננה הישר לפינת השער.

מכבי מושלמת עם ניצחון ליגה שני.

ובהזדמנות זאת מילה אחת לקומץ הצהוב…

אם עדיין אינכם מבינים שאתם פוגעים בקבוצה במחאות הטיפשיות שלכם או בשריקות הבוז שלכם לשחקן צעיר שהתחרט על טעות שטותית שעשה בגיל 15, אז פשוט עדיף שלא תגיעו למשחקים. הגיע הזמן שתפגינו נאמנות למועדון ולא לגחמות של אנשים קטנים ובמיוחד שלא לתקשורת שמנסה תמיד ללבות את היצרים, כי חוץ מרכילות צהובה שנועדה לפגוע בקבוצה הרבה לכתוב לרעת מכבי כבר לא נשאר לה.

.

מהלך המשחק (ONE)

דקה 12: המשחק נפתח עם גישושים מצד שתי הקבוצות, כאשר האלופה החזיקה בכדור בפער ניכר מרעננה. למרות זאת, אף אחת מהן עדיין לא סיכנה את שער היריבה.

דקה 15: רעננה ניסתה לעקוץ אחרי שליטה מוחלטת של מכבי, על אף שלא הגיעה לאף הזדמנות. צ’אם ממאדו שלח מסירת רוחב למרכז הרחבה, שניר שוקר הקדים את עומרי בן הרוש וספק נפל ספק הוכשל, ברגר סימן להמשיך.

דקה 24: שוב רעננה היחידה שמנסה את מזלה. עדי נמני התנהל עם הכדור באגף ימין, הרים את הראש והגביה לרחבה. טוני נוואקמה התרומם היטב ונגח כדור מצוין שפספס את חיבורי השער במעט.

דקה 29: שוב היה זה נוואקמה שהגיע ראשון להרמה שעלתה מצד ימין ונגח מקרוב החוצה. דקות טובות של רעננה.

דקה 33: הזדמנות ראשונה למכבי. שרן ייני הרים כדור גובה מצד ימין, ערן זהבי חדר לרחבה ונגח בעוצמה אל מעל השער.

דקה 31: פאקו החליט לבצע שינוי מוקדם כשהוציא את מהראן ראדי והכניס חלוץ חוד טבעי למערכה – ראדה פריצה.

דקה 53: לאחר שפאקו שלח את דור מיכה למערכה עם תום ההפסקה, הצהובים לחצו את שער האורחת. כדור שהורחק מהגנת רעננה הגיע היישר לממאדו צ’אם, שנותר לבדו מול חואן פאבלו 40 מטרים מקו השער. הסנגלי דהר קדימה, אך מול השוער בעט בשלומאליות החוצה. החמצה אדירה לצ’אם.

דקה 58: הזדמנות ענקית לצהובים, מיד לאחר ניסיון של שניר שוקר שנעצר בידיו של חואן פאבלו. זהבי שלח את טל בן חיים בכדור ענק לצד שמאל והאחרון הגביה נהדר לרחבה. פריצה עשה תנועה מצוינת ונגח כדור שפספס במעט את הפינה הרחוקה.

דקה 62: האלופה לחצה והייתה קרובה לעלות ליתרון. זהבי השתלט על כדור ברחבה, ניער מעליו את שחקני ההגנה ובעט מקרוב לשער, אך תגובה נהדרת של דניאל ליפשיץ מנעה את השער.

דקה 66: הזדמנות נוספת למכבי. מיכה השתלט על הכדור והיתל בשחקני רעננה לאחר פתיחת רגליים של זהבי, אך הבעיטה ששלח ברגל שמאל שוב מצאה את ליפשיץ במקום.

דקה 73, הפועל רעננה נשארה ב-10 שחקנים: מכה קשה לחניכיו של חיים סילבס, שנותרו בחיסרון מספרי. עמנואל אמבולה, שסחב צהוב מהמחצית הראשונה, תיקל בן רייכרט מאחור וספג את הכרטיס הצהוב השני.

דקה 77, מכבי ת"א עלתה ל-1:0: לאחר ניסיונות הולכים ונשנים מצד המארחת, הכדור כבר מצא את הרשת. כדור נייח מ-35 מטרים הוסט לבן חיים באגף שמאל. האחרון חלף על פני נמני ובעט באומנות כדור מדויק לחיבורי השער הרחוקים. שער יפה לחלוץ מכבי.

דקה 88: ניקולה מיטרוביץ’ התקשה להרחיק את הכדור מהרחבה, נמני בעט כדור מסוכן ששרק סמוך לקורה השמאלית ויצא החוצה.

דקה 90, מכבי ת"א עלתה ל-2:0: עמוק בתוספת הזמן, היה זה זהבי שמצא את הרשת. מיכה דהר מימין והעביר רוחב לקשר, שהמשיך עם הכדור שמאלה ובעט חזק פנימה לפינה הימנית.

הרכבים

מכבי ת"א: חואן פאבלו קולינאס, שרן ייני (בן רייכרט, 63′), איתן טיבי, קרלוס גארסיה, עומרי בן הרוש, גל אלברמן, ניקולה מיטרוביץ’, מהראן ראדי (ראדה פריצה, 31′), גאל מרגוליס (דור מיכה, 46′), טל בן חיים וערן זהבי.

הפועל רעננה: דניאל ליפשיץ, יקיר שינה, יוגב לרמן, יניב לביא, עדי נמני, עמנואל אמבולה, בן בנימין, פדרו פטראצי (אלי בבייב, 78′), שניר שוקר (אוונס קנגאווה, 69′), אנתוני נוואקמה וצ’אם ממאדו (דלה ימפולסקי, 64′).

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.67 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-W

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-F1

תגובות אחרונות