פסטיבל יד2 חוזר לתל-אביב (2014) ! מכירות של מוצרי יד שניה והפנינג הופעות, גן צארל'ס קלור – YAD2LIVE

פסטיבל יד2 חוזר לתל-אביב (2014) ! מכירות של מוצרי יד שניה והפנינג הופעות, גן צארל'ס קלור – YAD2LIVE

עיריית ת"א בשיתוף עם אתר המכירות יד-2 ארגנו לתושבי ת"א והסביבה הפנינג מכירות של ציוד ומוצרים משומשים בשילוב עם מופעים של מיטב האומנים אשר יתקיים ב-13-14/10 חול המועד סוכות בגן צ’ארלס קלור בתל אביב, החל מהשעה 18:00.

פסטיבל יד2 חוזר לתל אביב שנה שלישית ברציפות! 

בואו ליהנות ממגוון דוכני יד שניה, הופעות ופעילויות לכל המשפחה!

במסגרת ההפנינג יופעלו מאות מוקדי מכירה של פרטי ומוצרי יד שניה, אשר יציעו אלפי מוצרים ופריטים. בין היתר ניתן יהיה למצוא בדוכני המכירות מכשירים סלולריים, מחשבים, ריהוט קל, אספנות ואמנות, ביגוד, אביזרים, תכשיטים, משקפי שמש, תחפושות, כלי עבודה, כלי נגינה, ספרים, סרטים ומוזיקה, מוצרי ספורט, כלי בית, יודאיקה, ועוד.

מתחם המכירות יחולק ל-4 תתי מתחמים בהם ימכרו: מוצרי מוזיקה, אספנות, אופנועים וקטנועים, אופנת וינטז’, מכירות של מוצרים מוחדשים, כל מיני מוצרים ומתחם בו ילדים ימכרו לילדים אחרים.

בואו לקנות במתחם מכירות ענק של מוצרי יד שניה עם מאות דוכנים ומתחמי ילדים מוכרים לילדים, אופנת וינטג’, אספנות, הופעות, שלל פעילויות שונות והפתעות וכיף לכל המשפחה.

הכניסה חופשית והציבור הרחב מוזמן להגיע.

לאתר הארוע – לחצו כאן.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 3.75 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. בתיה 14/10/2014 להגיב
    ביקרתי ביריד ב-13.10.14 תכנון לקוי במיקום הדוכנים גרם לדוחק! מספר המבקרים רב מידי. לא ניתן היה לראות את התצוגות בדוכנים, שלא לדבר על ליקנות... צפיפות כזו עדיין לא חויתי בשום שוק!

פרסם תגובה

Funzing-F

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-F

תגובות אחרונות