תפריט הסיורים החורפי של עיריית תל אביב יפו יוצא לדרך…

תפריט הסיורים החורפי של עיריית תל אביב יפו יוצא לדרך…

סיורים ללא תשלום בשכונות העיר * סיור ירוק בפארק החורשות בדרום העיר * אופנה ועיצוב בשינקין * יהדות פלורליסטית בעיר

מנהלת עיר עולם ותיירות של עיריית תל אביב יפו יוצאת בסיורי חוויה חדשים למבוגרים, בתחומי עניין שטרם הוצגו ובמחירים אטרקטיביים במיוחד לתושבי העיר. הסיורים יוצאים מידי סוף שבוע, ויכולים להיות מותאמים גם לקבוצות בהזמנה מראש.

סיורי השכונות החדשים – ההשתתפות ללא תשלום

כמה מאתנו גרים בשכונה, מבלי באמת להכירה? תל אביב- יפו, עיר תוססת, עיר של בילויים, עסקים, פאבים מסעדות, ומועדונים, זוגות צעירים עם ילדים וקריירה, עיר ללא הפסקה. אז בואו נעצור לרגע את ההמולה, נחבר את התושבים לשכונה, לקהילה ולעושים במלאכה, נסייר בסביבה הקרובה לביתם, בהנחיית יוזמים מתכננים, תושבים ומדריכים נשמע על מייסדיה, כיצד תוכננה ונגלה בה פינות חבויות.

*הסיורים ללא תשלום, ומותנים בהרשמה מראש. סיורים נוספים בשכונות העיר, מתוכננים בהמשך ויפורסמו באתר העירייה.  

  1. 1.       פלורנטין | יום ו’, 14.11 בשעה 10:00

איך לבחור שופר ומה בין מטחנת בשר למנורת קריאה? איפה מונצח רצח רבין ולמה אין קיר לבן אחד בכל השכונה? בואו להכיר את הפינות החבויות של שכונת פלורנטין. בסיור נכיר מקרוב את סיפורה של השכונה המרתקת, סיפורים מן העבר המפואר של רחוב הרצל, הדמויות והאנשים שמרכיבים אותה לפסיפס אנושי, וכיצד היא משנה אות אופייה בשנים האחרונות. בדרך נפגוש אזרחים וותיקים, נראה ציורי גרפיטי מפורסמים, נקודות תרבות, מועדונים, בתי עסק מעניינים, את הגינה החברתית ועוד.

להרשמה לסיור לחץ כאן

  1. 2.       בצרון | יום ו’ 21.11 בשעה 10:00

שכונת ביצרון אשר הוקמה בצד ה"לא נכון" של איילון, על אדמות שבעברן היו השדות המעובדים של הטמפלרים על גדות נחל מוסררה, מתעוררת לחיים.  כמו שכונות אחרות ממזרח לאיילון, גם ביצרון מתחדשת ומתאימה עצמה למאה ה-21 והופכת לשכונה מבוקשת למגורים. ביצרון נחשבת לשכונת הדגל בפרויקט הקיימות של עיריית תל אביב יפו, החל בתכנון ושיפוץ השכונה, דרך פעילויות קהילתיות ועד לחינוך הדורות הבאים. סיור בשבילי השכונה ודרך הריאות הירוקות שלה יגלה את הדרך של חיי קיימות עירוניים.

להרשמה לסיור לחץ כאן

  1. 3.       לב העיר | יום ו’ 28.11 בשעה 10:00

השכונה שזכתה לשם "לב תל אביב" החלה להיבנות עוד בשנות ה-20 של המאה הקודמת. בסיור נברר מהו הבית האדום, מה הסיפור מאחורי בית הפגודה, מה עשה מלך בלגיה בשכונה ואיזו פעילות סודית התרחשה במגדל המים ברחוב מזא"ה. מסלול הסיור יעבור ברחובות: נחמני, אחד העם, קרל נטר, מזא"ה וכיכר המלך אלברט.

להרשמה לסיור לחץ כאן

סיורים חדשים ברחבי העיר

פארק החורשות- לגלות את פנינת הדרום החדשה 

בואו להכיר את אחד הפארקים הצעירים-ותיקים ביותר בעיר. הסיור משלב בין ישן לחדש – בין הסיפורים ההיסטוריים לבין התכנון המודרני, קיימות ואיכות סביבה, טבע, היסטוריה פנאי וקהילה. נשמע על הפרדסים של יפו, בתי הבאר, הדרך שחיברה בין יפו וירושלים, ועל הפרויקטים העירוניים הקהילתיים לשיקום שטחי בר והשבת הטבע לעיר.

הסיורים הקרובים: יום ו’, 14.11 בשעה 10:00 | יום ו’, 21.11 בשעה 10:00

לרגל השקת הסיור מחירים מיוחדים!!!

עלות הסיור: 20 ₪ למשתתף | הטבת 1+1 למחזיקי דיגיתל

תל אביב סטריט’סטייל- סיור סטייל, אופנה ועיצוב בשינקין

בהדרכת הסטייליסטית שרון חזום.

איפה אפשר למצוא משקפיים עם מסגרות שרופות? באיזה בוטיק תמצאו פריטי וינטאג’ ב- 50 ₪ ? היכן מוכרים פריטים מחומרים ממוחזרים? איפה תוכלו לעצב לעצמכם תכשיט אישי? ואיך רוברטו קוואלי קשור לכל זה?? בואו לסיור ססגוני שכולו סטייל, בו גם תלמדו איך לבנות את הסגנון הייחודי המתאים לכם.

סיפורים מרתקים על רחוב שינקין וסביבתו,  תרבות ״שינקין-סטייל״, מגמות אופנה שולטות בעולם למול ״תכתיבי״ אופנה וטרנדים בחנויות הרחוב, ישן מול חדש, חנויות אופנה מעניינות, אביזרים מיוחדים וגם מסעדות.

הסיורים הקרובים: יום ו’, 14.11 בשעה 11:00

עלות הסיור: 80 ₪ למשתתף | הטבת 1+1 למחזיקי דיגיתל

תל אביב בין קודש לחול- סיור יהדות פלורליסטית

ההתחדשות היהודית בתל אביב מגלה לנו צד שונה של העיר. בסיור נשוחח על המעבר מאנונימיות לחיי קהילה, מהמאבק לשמירת הצביון החילוני ועד לקבלות שבת המוניות ומבתי כנסת שוממים לאולמות הומי אדם. תל אביב כעיר ליברלית ופתוחה יוצרת מארג מיוחד של קבוצות וקהלים המבקשים לקחת חלק במגמת ההתחדשות היהודית מבלי לאבד את אופייה הייחודי של העיר. בסיור נכיר כמה מן הקבוצות האלה ונראה באיזה אופן עיצוב דמותה של תל אביב על ידי מייסדיה משפיע על החיים בה כיום.

הסיורים הקרוב: יום ו’, 28.11 בשעה 11:00

עלות הסיור: 60 ₪ למשתתף | הטבת 1+1 למחזיקי דיגיתל

לקבלת פרטים על סיורים נוספים ולהזמנות סיורי קבוצות:

www.visit-tel-aviv.co.il | 03.5166188 | tourism@tel-aviv.gov.il

ובואו להיות חברים שלנו בפייסבוק תיירות תל- אביב

קרדיט תמונת הנושא: סיון אוזן

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.67 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. נעמי 11/11/2014 להגיב
    כפר שלם רבתי ?

פרסם תגובה

Funzing-W

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

rightama

תגובות אחרונות