פאקו-ראבק! מכבי מאבדת 2 נק' חשובות ומסיימת בתיקו 1:1 מול בית"ר

פאקו-ראבק! מכבי מאבדת 2 נק' חשובות ומסיימת בתיקו 1:1 מול בית"ר

איבוד 2 נקודות חשובות במרוץ לאלופות. מכבי לא מרשימה במשחק החוץ (בית) בסמי-עופר ומסיימת בתיקו את ההתמודדות עם בית"ר ירושלים. 

שער מספרת מדהים של זהבי העלה את האלופה ליתרון אולם שער שיוויון בדקה ה-93 חתם את תוצאת המשחק לאכזבת עשרות האלפים שהצפינו מתל-אביב.

משבוע לשבוע קבוצתו של הספרדי נראית רע יותר ויותר. המערך 4-3-3 לא מצליח לפרוץ את מערכי ההגנה המבוצרים של היריבות שנראה כי מצאו את התרופה לכאב הראש הצהוב ועולות מדי משחק עם 5 שחקני קו אחורי.

ערן זהבי שהוא נקודת האור היחידה בקבוצה, אמנם מצליח לשמור על רצף הכיבושים מדי מחזור, אך הקבוצה  כולה לא מצליחה לייצר כדורגל איכותי ותכליתי כפי שהתרגלנו בשנתיים האחרונות.

נוסא אייגבור עדיין לא מצא מקומו בהרכב אולם פותח מדי שבוע ואף משחק 90 דקות למשחק. הערב הוא תופקד יותר מאחור אך תרומתו כרגיל לאחרונה, כמעט ולא הורגשה.

מכבי נאבקה קשות למן תחילת המשחק כדי לכבוש מול 5 שחקני הגנה ולבסוף זהבי אכן עשה זאת עם שער נפלא לפנתיאון.

אולם האלופה לא השכילה לכבוש את שער האורחת כאשר זו כבר עברה לשחק עם שלושה שחקני קו הגנה אחורי בלבד מיד לאחר כיבוש השער ובמקום לנצל את ההתרופפות בחלק האחורי של בית"ר שהחלה לצאת יותר ויותר קדימה, מאמן האלופה דווקא הוציא את בן חיים והכניס רוח הרבה יותר הגנתית.

לבסוף המארחת ספגה שער לא מחוייב המציאות בתוספת הזמן (הארוכה), וזאת כאשר אייגבור (כבר אמרנו לכם) בחר לשכב על הדשא ולהפסיק לשחק.

איבוד הנקודות החשוב מרחיק את מכבי ממוליכת הטבלה כבר לפער של 4 נקודות שמחייב אותה לחזור ומהר לרמה הראויה להתמודדות על כתר האליפות שכן עד כה ק"ש וב"ש לא נראות כמי שויתרו על הפנטזיה להניף את צלחת האליפות בסוף העונה.

.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט


ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-W

תגובות אחרונות