אוהבים אמנות. עושים אמנות 2014

אוהבים אמנות. עושים אמנות 2014

בימים חמישי – שבת, 25 – 27 בדצמבר 2014, יתקיים אירוע "אוהבים אמנות. עושים אמנות", המזמין את הקהל לחגיגה של אמנות חזותית. האירוע יכלול תערוכות חדשות, מפגשי אמנים, מיצגי וידאו ומחול, פסטיבל האור הראשון של תל-אביב-יפו, ועוד.

הכניסה חופשית!

"אוהבים אמנות. עושים אמנות" מזמין אתכם לסוף שבוע החוגג את היצירה האמנותית המגוונת המתקיימת בעיר.

השנה יתקיימו במהלך סוף השבוע שני פרוייקטים מרכזיים, "משכן אמן" הכולל שישה מרכזים שיארחו תערוכות חדשות, ביקורי סטודיו, פעילויות ומפגשים מיוחדים ו"פסטיבל מנורת לילה" בשכונת נווה שאנן.

"משכן אמן" 

בימים חמישי (25.12) משעה 19:00; שישי-שבת  (26-27.12) משעה 10:00.

שישה מרכזים ברחבי העיר יארחו את הקהל הרחב לתערוכות חדשות, ביקורי סטודיו, פעילויות ומפגשים מיוחדים לסוף השבוע עם אמנים.

המרכזים המארחים: אלפרד, ארטפורט, בית בנימיני, בצלאל, גבירול וסדנאות האמנים.

"פסטיבל מנורת לילה"

בימים חמישי – שבת, 25 – 27 בדצמבר בין השעות 18:00 – 23:00.

במוצאי חג החנוכה ובמהלך חג המולד, יתקיים פסטיבל האור הראשון של תל-אביב-יפו, אירוע אמנות לילי במרחב הציבורי של שכונת נווה שאנן.

באירוע יוצגו עשרות מיצבי אמנות ואור, הקרנות וידאו, מופעים, מוזיקה, קולינריה מקומית ועוד. האירוע יחשוף את העושר הרב-תרבותי בשכונה ויאיר את החזון האוטופי עליו היא הוקמה. הזדמנות למפגש ולשיח מפרה על ההווה והעתיד, על סצנת האמנות והתחדשות עירונית, עם התושבים, היוצרים והקהל הרחב.

הפסטיבל יתקיים על תוואי הרחובות של "המנורה" – תוכנית בניין העיר המקורית של שכונת נווה שאנן שהתבססה על צורה של מנורה בת שמונה קנים, כשבמרכזם, השמש – רחוב לוינסקי. התוכנית לא הושלמה מעולם ונקטעה בחלקה הדרומי כשהוקמה התחנה המרכזית החדשה.

הפסטיבל יתקיים ברחובות לוינסקי, נווה שאנן, הגדוד העברי, יסוד המעלה, אייגר ורחוב הגר"א. נקודת התחלה – רח’ הגר"א 28 וספריית לוינסקי.

תכנית הפסטיבל בשיתוף מתחם המלטשה, מרכז הגר"א 28, החממה הקהילתית, תאטרון מסתורין, Kitchen Talks, קולקטיב אנייה, הצימר, CTLV.

הכניסה לכל האירועים חופשית.

אתר האירוע: www.lovingart.co.il.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (3 הצבעות, ציון ממוצע: 4.33 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-P

Funzing-F1

תגובות אחרונות