זהב טהור; 3:0 לאלופה על מכבי פ"ת

זהב טהור; 3:0 לאלופה על מכבי פ"ת

כבר אמרנו שמדובר בתופעה, כבר ידוע שמתחילים כל משחק בשאלה "האם זהבי שוב יכבוש?", אז הערב הוא עשה זאת שוב… הקשר המחונן נגח פנימה ראשון, בן חיים השלים צמד אישי והפער ממוליכת הטבלה נשמר על 2 נקודות.

חג המכבים כבר אמרנו?

ערן זהבי שאין ספק היום כי הוא השחקן הטוב בארץ כבש הערב (ראשון) זה משחקו ה-17 ברציפות וחלף בכך על פני גרד מולר (שכבש 16 משחקים ברצף במדי באיירן מינכן) בטבלת השיאנים. בנוסף הוא גם הוסיף בישול בנצחחן האלופה 3:0 על מכבי פתח תקווה, במשחק רדיוס שנערך באצטדיון בנתניה במסגרת המחזור ה-14 בליגת העל.

מכבי נראתה הערב טוב מכפי שנראתה בתקופה האחרונה, המשחק שטף, השחקנים הניעו כדור בצורה מדוייקת ויעילה ומערכי הקבוצה נראו מתואמים מתמיד.

זהבי שתופקד למן תחילת המשחק כשחקן חוד היה זה שפרץ את הסכר ולאחריו צמד שערים נאה של טל בן חיים שהיה קרוב הערב לכבוש שלושר, חתמו את ההתעללות.

בין לבין קופחו הצהובים בלפחות פנדל אחד שלא נשרק לזכותם.

 

מהלך המשחק (ONE)

דקה 13: אין הרבה מצבים בדקות הפתיחה. עומר דנינו משך את עומרי בן הרוש ברחבה בזמן שערן זהבי העלה כדור חופשי, איך ליאני הסתפק באזהרה לעבר שחקן הגנת המלאבסים ולא שרק לכדור עונשין מ-11 מטרים.

דקה 20: דדי בן דיין השתלט על הכדור באגף שמאל, התקדם כ-35 מטרים מקו השער ושלח בעיטה חזקה שלא הייתה רחוקה מלפגוש את החיבור. מכבי לא הצליחה לייצר התקפות מהירות ונראתה די עצורה בפתיחה.

דקה 24: זהבי השתלט על הכדור ברחבה, ניער מעליו את דניאל דימוב וצלל ברחבה. גם הפעם ליאני ריחם, כשלא שלף כרטיס לקשר מכבי ת"א בעקבות ההתחזות.

דקה 27: דור מיכה פרץ באגף ימין והעלה כדור חצי גובה לחלק האחורי של הרחבה. זהבי הגיח מאחור ובעט מהאוויר בווירטואוזיות, כדור שפגש בראש שחקן ההגנה והורחק. מיד אחר כך ניקולה מיטרוביץ’ בעט לעבר השער ונעצר ביד של דימוב, אך גם הפעם ליאני התעלם.

דקה 28: מיכה פתח בדריבל נהדר מצד ימין, ניער מעליו את שחקני ההגנה ומסר לזהבי. האחרון השתחרר ובעט גבוה מעל השער.

דקה 29, מכבי ת"א עלתה ל-1:0: קשה שלא להישאר פעורי פה נוכח הביצועים של זהבי. תאהבו או לא, הקשר עושה היסטוריה ברמה אירופית. מיטרוביץ’ העלה כדור מדוד ומדויק מצד ימין, שחלף על פני ההגנה בדרך לרחבת החמש. זהבי הקדים את דימוב ונגח בקלות פנימה, צחיע גיגי רק נגע בדרך. מספר 7 בצהוב הקדיש את השער לפיזיותרפיסט המועדון שעוזב לשווייץ, עמית צלאח.

דקה 32: מכבי התעוררה. זהבי מסר לבן חיים במרכז השדה. האחרון עצר ובעט כדור מ-30 מטרים החוצה.

דקה 36: מיטרוביץ’ הכניס כדור עומק נהדר למרכז הרחבה, זהבי הגיע ראשון אך לא הקדים את גיגי, שיצא בזמן והדף, אך התקשה לקלוט. זהבי חטף את הכדור וניסה להכניעו מחוץ לרחבה. גיגי יצא והדף, אך עמד מחוץ לרחבה. ליאני לא פסק לעבירה, היות שספק אם גיגי הדף עם היד או עם הראש.

דקה 46, מכבי ת"א עלתה ל-2:0: המלאבסים לא ממש חזרו מההפסקה, בן שמעון עוד לא הספיק להתיישב על הספסל וכבר ראה את קבוצתו סופגת שער נוסף. הפעם מהלך קבוצתי נהדר הוליד את הכיבוש. נוסא איגייבור התנהל עם הכדור באגף ימין ומסר לזהבי שעמד במרכז. הקשר המשיך בנגיעה אל תוך הרחבה וסיפק מסירת עומק לטל בן חיים, שניער את שחקן ההגנה והפציץ פנימה אל הרשת העליונה. שער רביעי העונה לבן חיים. דימוב ודנינו כשלו בסגירה.

דקה 54, מכבי ת"א עלתה ל-3:0: חגיגה צהובה בנתניה. כדור תועה שלא הורחק היטב על ידי הגנת המלאבסים, הגיעו לרגלו של מיכה. האחרון מסר לבן חיים שעמד בקו אחד עם שחקני ההגנה, מנע נבדל ודייק עם כדור טוב לפינה השמאלית. בישול שמיני העונה למיכה, שער ליגה חמישי לבן חיים.

דקה 60: מיכה ניסה להצטרף לחגיגת השערים ובעט מ-30 מטרים, כדור שפגש בדרך באחד משחקני ההגנה ויצא לקרן שלא נוצלה.

דקה 68: כדור עומק נדיר של מיטרוביץ’ מצא את בן חיים חופשי. האחרון ביצע תנועה נהדרת, השתלט על הכדור, הצליח להתל בגיגי, אך שלח את הכדור החוצה.

דקה 76: כדור גובה של בראיין גרזיץ’ מצד ימין מצאה את גידי קניוק בתוך הרחבה, אך האחרון ניצב בעמדת נבדל וליאני שרק בהתאם.

דקה 83: מיכה כמעט והוסיף בישול נוסף, זהבי כמעט כבש בשנית. הראשון מסר לשני, שבעט בנגיעה מסף הרחבה והרעיד רק את המשקוף.

הרכבים

מכבי ת"א: ברק לוי, שרן ייני, איתן טיבי, קרלוס גארסיה, עומרי בן הרוש, גל אלברמן (ברק בדש, 64′), ניקולה מיטרוביץ’, נוסא איגייבור, דור מיכה (עדן בן בסט, 84′), ערן זהבי וטל בן חיים (מהראן ראדי, 79′).

מכבי פ"ת: צחי גיגי, חגי גולדנברג (גידי קניוק, 58′), דניאל דימוב, עומר דנינו, דדי בן דיין (דור אלו, 58′), נאור פסר, בריאן גרזיץ’, יובל יעקובוביץ’, מרוואן קבהא, עוז פרץ (עידן שמש, 75′) ורועי דיין.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים


ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות