הודעת מזכיר הממשלה בתום ישיבת ממשלה מיום 1 בפברואר 2015

הודעת מזכיר הממשלה בתום ישיבת ממשלה מיום 1 בפברואר 2015

א. בפתח הישיבה אמר ראש הממשלה:

"הממשלה תשמע היום סקירה על האירועים האחרונים בגבולנו הצפוני. בסוף השבוע ביקרתי יחד עם שר הביטחון את חיילינו שנפצעו בפיגוע בגבול הצפון. אני התרשמתי מאוד מהנחישות שלהם, מהרצון שלהם לחזור אל חבריהם בחזית ולהגן על מדינתנו.

מדינת ישראל מאוימת בהרבה חזיתות. רק בסוף השבוע ראינו כיצד גורמי טרור פועלים מעבר לגבולנו הדרומי בסיני, ואנחנו עדים מזה זמן לניסיונות של איראן לפתוח נגדנו חזית נוספת ברמת הגולן בנוסף לחזית שהיא מפעילה נגדנו מדרום לבנון.

הוכחנו שאין חסינות לאף אחד מפני כוונתנו לסכל פיגועים והתקפות נגדנו. כך פעלנו וכך גם נמשיך לפעול".

***

ב. שר הביטחון וקצינים בכירים בצה"ל סקרו לפני הממשלה את הנעשה בגזרה הצפונית לנוכח המצב הביטחוני בגבול הצפון והתקרית בגזרת הר דב שבה נהרגו 2 חיילי צה"ל במהלך השבוע החולף.

***

ג. הממשלה דנה היום במערך אכיפה עירוני בירושלים, והחליטה כדלקמן:

בהמשך להחלטת הממשלה מס’ 1331(אלמ/5) מיום 12/2/2014 שעניינה "הרחבת פיילוט מערכי אכיפה עירוניים וערי כרך ועדכון התבחינים להכללת רשויות מקומיות בפיילוט":

1. להפעיל את פיילוט מערכי אכיפה עירוניים (להלן: "הפיילוט") בעיר ירושלים, עקב הנסיבות המיוחדות והייחודיות של ירושלים, בהתאם להוראות החוק לייעול האכיפה והפיקוח העירוניים ברשויות המקומיות (הוראת שעה), התשע"א – 2011 (להלן – החוק) ובהתאם לעקרונות ההפעלה שנקבעו בעקבות החלטות הממשלה בעניין.

2. להנחות את השר לביטחון הפנים לפעול להוספת ירושלים לתוספת הראשונה לחוק.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

rightama

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-Fl

תגובות אחרונות