חולדאי- תתעורר! תושבי דרום העיר אינם הפקר!  עצרת מחאה – יום ג' 31/3/15

חולדאי- תתעורר! תושבי דרום העיר אינם הפקר! עצרת מחאה – יום ג' 31/3/15

מזה מספר שבועות חשים תושבי דרום תל אביב כי שוב חלה התדרדרות קשה בתחושת הבטחון האישי בשכונותיהם. ניסיון האונס של צעירה ישראלית על ידי מסתנן שנחשף לתקשורת לאחר שהודלף השבוע על ידי התושבים העלה עוד יותר את חמתם. 

הערב (ראשון) נודע כי בעקבות המצב החליטו קבוצות של סטודנטים מתנועת "אם תרצו" ומצעירי הליכוד לשלב ידיים יחד עם תושבי דרום תל אביב ואזרחים מודאגים מכל הרבדים ולמחות יחדיו בעצרת מחאה כנגד ההפחדה ואלימות המסתננים הגואה והמתגברת בשכונות דרום תל אביב. 

המארגנים הרואים בראש העיר רון חולדאי כאחד האשמים במצב קוראים לציבור הרחב להגיע ביום שלישי הקרוב (31.3.2015, י"א ניסן תשע"ה) בשעה 18:00 לעצרת מחאה מול ביתו.

תחת הכותרת "חולדאי- תתעורר! תושבי דרום העיר אינם הפקר!" הם הקימו את האירוע ברשת הפייסבוק ושם רשמו: 

"אנו בתנועת אם תרצו בשיתוף פעולה עם צעירי הליכוד הליכוד וכן עם פעילים בולטים בנושא מצוקת תושבי דרום ת"א, נעמוד בעצרת מחאה ביום שלישי הקרוב בשעה 18:00 מחוץ לביתו של רון חולדאי, אנו מתכוונים למחות על חוסר המעש שלו ושל עיריית תל אביב שהפקירו את ביטחונם של תושבי השכונות בדרום לפשע, אלימות וזלזול מתמשך בכבודם במצד מהגרי עבודה הנמצאים פה בניגוד לחוק, אנו קוראים לכולם לבוא ולהשמיע יחד איתנו דרישה לשים קץ להפקרות.

כששכונות שלמות בעיר מרכזית בישראל נראות יותר כמו מדינת עולם שלישי מאשר עיר מרכזית בישראל, כשילדים וזקנים כבר לא מסוגלים ללכת בבטחה ברחובות העיר, הגיע הזמן להודות שמי שהיה אמון על בטחוננו ורווחתנו נרדם בשמירה, אנו חייבים לקחת את העניינים בידיים ולדרוש את מה שמגיע לנו, מגיע לנו שכונות בטוחות, מגיע לנו לראות את ילדינו מחייכים, מגיע לנו לקבל יחס מהעירייה שלנו!

אנו נקיים עצרת מחאה שקטה מול ביתו של רון חולדאי - יוכבד בת מרים 15, תל ברוך, צפון תל אביב -  יום ג’, 31.3.2015, י"א ניסן תשע"ה – בשעה 18:00.

נפגש ברחוב יוכבד בת מרים פינת רחוב חנה רובינא, תל אביב יפו, משם נצעד יחד אל מול ביתו של ראש העיר.

אנו מודים לכל תושבי דרום תל אביב שהתגייסו לאירוע ולתנועת אם תרצו וצעירי הליכוד שהתגייסו לסייע לנו בהפקת האירוע.

ארגונים נוספים שרוצים לקחת חלק מוזמנים ליצור קשר - alon.s@imti.org.il

קווי תחבורה המגיעים 2 דקות הליכה ממקום העצרת:

47,48,49,95,121,127,220,230,247,521,570,572,575

יש לרדת ברחוב בני אפרים פינת חנה רובינא.

כאמור האירוע יתקיים מחוץ לביתו של רון חולדאי, ביוכבד בת מרים 15, תל ברוך, צפון תל אביב."

לקישור לארוע ברשת הפייסבוק - לחצו כאן 

הארוע באישור משטרת ישראל

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (11 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (3)

  1. מיכל 31/03/2015 להגיב
    תפסיקו ביחד לשלם מיסים לעריה ! שרק הבעלים המתפרנסים בדרום ת"א ישלמו (כמו בעלי חניות ובאסטות בשוק ובעלי הבתים
  2. שינוי במיקום !!! 31/03/2015 להגיב
    אנו נקיים עצרת מחאה שקטה מול רון חולדאי בהרמת כוסית בו הוא יהיה בגני יהושע/שרות רוקח מול האמפי שעה 18:00. יום ג', 31.3.2015, י"א ניסן תשע"ה. חברים שימו לב! האירוע עבר לגני יהושע שדרות רוקח מול האמפי !!!
  3. STLV 31/03/2015 להגיב
    תכננו להפגין מול ביתו של חולדאי, אבל הבנו שהוא יהיה בהרמת כוסית לעובדי העירייה באותו זמן בגני יהושע. כנראה שחשוב לו יותר להרים כוסית, מאשר לשמוע את התושבים שלו. עצוב וחבל, אך כנראה שזהו חלק ממעגל ההתעלמות מהנושא. אנחנו נתפוס אותו בפעם אחרת. בינתיים מתארגנת הפגנה מאולתרת בגני יהושע בהרמת הכוסית שלו - מי שמעוניין מוזמן ללכת.

פרסם תגובה

Funzing-W

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-W

Funzing-I

תגובות אחרונות