"מרתון סמסונג תל-אביב" 2016 – שישי 26/2/16

"מרתון סמסונג תל-אביב" 2016 – שישי 26/2/16

6 מסלולי ריצה – 40,000 רצים * המרתון מוביל גם השנה מגמת מעורבות חברתית עם ה"מסלול חברתי" בחסות "סמסונג" * "מרתון – "EXPO  שבוע של חגיגות בתחומי הספורט, הבריאות והאקטיב לייף סטייל * פרס כספי של 40,000 דולר לרץ שישבור את שיא המרתון ויגיע לתוצאה של 2:07:59 

"מרתון סמסונג תל אביב  -אירוע הספורט הגדול ביותר בישראל יתקיים ביום שישי  26.2.16 .

להסדרי התנועה – לחצו כאן.

למעלה מ- 40,000 רצים ורצות צפויים לקחת חלק במסלולים השונים.

המרתון יכלול 6 מסלולים: מרתון (42.195 ק"מ), חצי מרתון (21 ק"מ), מרוץ 10 ק"מ,  מרוץ 5 ק"מ, מרוץ אופני יד לנכים- ומקצה מיני מרתון ילדים (420 מטרלגילאי 5-8 ו-840 מ’לגילאי 9-12). 

במרתון צפויה לקחת חלק השנה נבחרת גדולה של רצי עלית בינלאומיים בכירים, שכבר נרשמו למסלול המרתון המלא, והם ינסו לשבור את שיא המרתון שעומד על 2:10:30  ונקבע בשנת 2015  על ידי הקנייתי wiliam kiprono yagon שיגיע גם השנה וינסה לשבור את שיאו.

לרץ שיקבע השנה שיא חדש במסלול המרתון ויגיע לתוצאה של 2:07:59 צפוי פרס כספי של 40,000$. 

בעקבות קבלת בית המשפט את עמדת עיריית תל אביב- יפו בפסק הדין שהתקבל ב-14.12.15, מרתון סמסונג תל-אביב  לא יחייב את משתתפיו בהצגת אישורים רפואיים. מעתה, יידרשו הרצים לחתום על הצהרת בריאות הכוללת גם שאלון רפואי באתר המרתון. רצים שכבר נרשמו, יידרשו לחתום על הצהרת הבריאות בעת קבלת הערכה. 

נקודת הזינוק תמוקם בשדרות רוקח ( מול גני התערוכה ) משם ימשיכו מקצי המרתון למסלולי ריצה אטרקטיביים ברחובותיה ואתריה המרכזיים של העיר וביניהם:  שדרות רוטשילד והעיר הלבנה, נמל תל אביב וחופי הים,מרכז עזריאלי ומתחם שרונה, טיילת רידינג ופארק הירקון, יפו העתיקה ונמל יפו, אבן גבירול, כיכר רבין ודיזינגוף.

"מרתון סמסונג תל- אביב" הינו בין המרתונים היחידים בעולם שארבעה עשר ק"מ ממסלולו עוברים לאורך חוף הים.

באירוע הספורט הענק  צפויים להשתתף למעלה מ- 150 אלף תושבי תל אביב-יפו ואורחיה וכן צפוי מספר שיא של  כ -1500 רצים ממדינות שונות בעולם שיגיעו למרתון ויבלו ביום שכולו חג: מתחמי עידוד ובמות מוסיקה לאורך המסלולים בהם יקחו חלק בתי הספר של תל אביב הממוקמים בקרבת המסלול.

המרתון ייחתם בהפנינג ענק בחניון גני יהושע ( מול גני התערוכה ) הכולל: מוסיקה, מתחמי VIP, וחנויות מכירה של אופנת ספורט.

בהשראת מודל מרתון לונדון, המרתון ממשיך להוביל גם השנה מגמה עולמית של מעורבות חברתית ותרומה לקהילה עם המסלול החברתי בחסות סמסונג שיאפשר למשתתפים במרתון לנצל את השתתפותם במרוץ לצורך גיוס תרומות.

משתתפים שנרשמו לאחד ממקצי המרתון, יוכלו לבחור מרשימה של למעלה מ-60 עמותות המופיעות באתר ולקבל  כלים המסייעים לרצים  לגייס תרומות למען העמותות הכספים שיגויסו יועברו במלואם לעמותה.

בשבוע שלפני המרתון יתקיים ה- מרתון EXPO (21-24.2.2016), ארבעה ימים של חגיגות במסגרת הפסטיבל הגדול והמוביל בישראל בתחומי הספורט, הבריאות והחיים האקטיביים. הפסטיבל יתקיים בכיכר רבין ויציע חנויות קונספט ייחודיות, מתחם מרהיב ברוח התרומה לקהילה בחסות "סמסונג", חנות קונספט ענקית של "אדידס", מתחם כנסים והרצאות עם מרצים מובילים בתחום הריצה ועוד.

לרשות הרצים יעמוד במקום מרכז מיוחד ובו תתקיים חלוקת ערכות הרצים הכוללות: חולצת ריצה מנדפת זיעה של "אדידס" בעיצוב חדשני , מספר חזה הנקבע בהתאם למקצה הזינוק האישי, שבב מדידה (צ’יפ) אלקטרוני חד-פעמי ושלל פינוקים, מבצעים והטבות.

כנהוג במרתונים הגדולים בעולם, בערב שלפני המרתון תתקיים מסיבת הפסטה המסורתית  לכ -1000 רצים ואורחים, הכוללת ארוחת גאלה חגיגית המבוססת על תפריט עשיר בפחמימות ובפסטות לקראת המרתון הגדול.

האירוע ביוזמת עיריית תל אביב יפו ומופק על ידי חברת "כפיים"

לפרטים נוספים אודות המרתון ולמפות המסלולים :http://www.tlvmarathon.co.il

קרדיט תמונות: רונן טופלברג  

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (2)

  1. ניצה 24/02/2016 להגיב
    היכן ניתן למצוא את רשימת הרחובות החסומים. צריך להבין שאנחנו חייבים להגיע לעבודה וזה באזור נחלת בנימין. היכן מוצאים את הרחובות החסומים וכיצד להגיע לעבודה
    • STLV 24/02/2016 להגיב
      אצלנו בעמוד הבית יש כתבה לגבי הסדרי התנועה במירוץ.

פרסם תגובה

MyTama38

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-W

תגובות אחרונות