נתניהו מבטיח לתושבי דרום ת"א: אטפל בבעיית המסתננים

נתניהו מבטיח לתושבי דרום ת"א: אטפל בבעיית המסתננים

ראש הממשלה הבטיח בפגישתו עם ראשי וועד הפעולה של שכונות דרום העיר תל אביב כי הוא מתכוון לאחד משרדים תחת חסותו האישית ולטפל בבעיית המסתננים בשכונות דרום תל-אביב.

בפגישה אשר התקיימה אמש (יום ג’) בין ראש הממשלה, בנימין נתניהו לבין ראשי ועד הפעולה של שכונות דרום העיר תל אביב התחייב ראש הממשלה בפני התושבים לפעול בצורה המהירה ביותר על מנת לשפר את חייהם של תושבי שכונות הדרום. 

במסגרת הפגישה האישית נמסר לראש הממשלה מכתב ובו דרשו ממנו תושבי השכונות לקחת אחריות ולטפל בבעיות הקשות שהופכות את חייהם לבלתי נסבלים. התושבים הסבירו לראש הממשלה עד כמה המצב חמור והוא מצידו התחייב לטפל בבעיה באופן מיידי. במסגרת השיחה התחייב רוה"מ לקדם החקיקה להטלת קנסות כבדים ומאסר ממושך על העסקת מסתננים והשכרת דירות, כהצעת ח"כ אופיר אקוניס. נושא נוסף עליו דובר היה נושא הגבול הפרוץ בדרום המדינה, נתניהו הציג בפני הנוכחים את קצב התקדמות העבודות במקום והבטיח לסגור את הגבול הפרוץ באופן מיידי וזאת אף לפני סיום פרוייקט גדר הביטחון.
כמו כן, עלה לדיון נושא השיטור בשכונות וגם כאן התקבלה החלטה כי יורחב היקף השוטרים ברחבי השכונות על מנת למנוע פשיעה ולהבטיח לתושבים אפשרות של חיים נורמליים. בין היתר, דובר בשיחה גם על הגדלת מתקני השהייה וזאת על מנת שיוכלו להכיל מספר גדול יותר של מסתננים כתחליף לפתרון הקיים בו היו מעבירים אותם אל שכונות דרום ת"א.

ראש הממשלה חזר והדגיש מספר פעמים במהלך כל השיחה את החלטתו כי יש לאחד מספר משרדים המטפלים בנושא וזאת על מנת ליצור גוף אחד שיהיה אחראי בלעדי לטיפול בבעיה.

כולנו תקווה כי הפעם אכן נראה שינוי במדיניות וניווכח בשטח כי מטרות הפגישה הושגו…

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (3)

  1. שלי 06/06/2012 להגיב
    הלואי ויתגשם במהרההה
  2. ענר 06/06/2012 להגיב
    על פי אפלטון, שקיפות מוחלטת של עקרונות הממשל מאיימת על תפקודה התקין של החברה. מדינה נדרשת לנטוע אמונות שקריות בתודעת אזרחיה כדי שתשכון בה הרמוניה. וכך אפלטון אומר: נמצא שאם נאה הדבר למי שהוא, הרי שלמושלי המדינה נאה לשקר לתועלתה של המדינה, בשל אויביה או אזרחיה, וכל השאר אסור להם שיגעו במעין זה. "פוליטאה" (סדרי מדינה), כתבי אפלטון, תרגם י"ג ליבס, תל אביב: שוקן, תשי"ז, כרך ב, ספר ג, עמ' 244.
  3. רונן 06/06/2012 להגיב
    עד היום שמענו ממנו רק הבטוח והיום הוא החליט גם לפנות את גבעת האולפנה... מי יכול להאמין לו ?!

פרסם תגובה


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F

Funzing-F

תגובות אחרונות