דוקאביב חוזר לשרונה

דוקאביב חוזר לשרונה

חודש סרטי נשים לרגל יום האישה הבינלאומי. כל מוצאי שבת במהלך מרץ – הקרנות סרטים בנוכחות היוצרות, קוקטיילים במתנה ועוד. בשיתוף "קלארו למטה" 

בהמשך לשיתוף הפעולה הפורה שהחל בקיץ בשרונה תל אביב  בהקרנות "מיטב סרטי דוקאביב", שרונה ממשיכה להוות עוגן תרבותי מוביל ובחודש מרץ, יום האישה הבינלאומי, יושם דגש על נשים ונשיות. במהלך מרץ יתקיימו בכל מוצ"ש הקרנות סרטי נשים ב"קלארו למטה" בשרונה תל אביב בשיתוף דוקאביב ובנוכחות יוצרות הסרטים.

המרתף הטמפלרי המעוצב מתחת למסעדתו של רן שמואלי "קלארו" יהפוך לחדר הקרנה מרווח עם ישיבה מפנקת כמו בסלון, בר יכבד את הבאות בקוקטייל מתנה ללא התניה לכל הנרשמים דרך דף הפייסבוק של שרונה תל אביב,  ובנוסף 20% הנחה על כל התפריט ב"קלארו".

הסרטים המשתתפים:

"תקופת מבחן" – מגולל את סיפורה של משפחה דתית ירושלמית המאמצת בת עשירית, ולמרות האהבה והחום שהיא מקבלת מבני המשפחה, חייה נעים בין סמים ועבריינות, לכלא ולניסיון התאבדות.

"שעת תה" – על חבורת נשים צ’יליאניות הנפגשות מדי חודש לאחר צהריים של תה, מטעמים ושיחות מלב אל לב. החברות הוותיקה מימי התיכון מאפשרת להן לשוחח בגילוי לב על הכל – אבל על הכל…

"מרוששות" – על ארבע נשים מצליחות בנות 50, שהאמינו בהשכלה ועבודה קשה, עשו את מה ש"נכון" ובכל זאת נפלטו ממעגל העבודה והצטרפו למעגל העוני. הן בשיאן מבחינת יכולות וניסיון, אבל העולם אינו מעוניין בהן.

"אהובי אל תחצה את הנהר" – סרט העוקב אחר יו בן ה-98 וקאנג בת ה-90 הנשואים 76 שנה ועדיין עושים את המטלות היומיות  תוך משחק וצחוק כאילו היו עדיין ילדים קטנים.

להלן לו"ז הקרנות הסרטים:

יום שבת 12.3 ב-20:00 "תקופת מבחן" בנוכחות היוצרת אביגיל שפרבר

יום שבת 19.3 ב-19:00 "שעת תה"

ב-21:00 "גרסא דינקותא" בנוכחות היוצרת נועה רוט

יום שבת 26.3  ב-19:00 "מרוששות" בנוכחות היוצרת ג’ולי שלז

ב-21:00 "אהובי אל תחצה את הנהר".

פרטים והרשמה – דף הפייסבוק של שרונה תל אביב

תמונת הנושא מתוך: אהובי אל תחצה את הנהר – צילום catndocs

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-I

תגובות אחרונות