מרכז סוזן דלל מתחדש ובונה סטודיו תלוי

מרכז סוזן דלל מתחדש ובונה סטודיו תלוי

סטודיו זהבה וז’אק דלל / אולם ירון ירושלמי/ הבמה הפתוחה

בחודש אוקטובר השנה יחל מרכז סוזן דלל למחול ולתיאטרון בנווה צדק, בבנייתו של סטודיו למחול חדש מעל רחבת הבניין, הסטודיו התלוי כקומה שלישית יישא את שמם של זהבה וז’אק דלל, מייסדי מרכז סוזן דלל. במקביל יעשה שיפוץ נרחב באולם ירון ירושלמי, משרדי המרכז, סטודיו A ומעטפת כל הבניין (ביה"ס יחיאלי).

סך העלות כ23 מיליון שקלים בתרומה מיוחדת של קרן משפחת דלל, שותפות תואמת של עיריית תל אביב-יפו והקצבה מיוחדת של משרד התרבות והספורט לנגישות ובטיחות, את העבודה תבצע קרן תל אביב לפיתוח. משרד האדריכלים של אלישע ורונית רובין תכננו את שיפוץ הבניין.

הדמיית הסטודיו החדש – קרדיט: אי. אי. סטודיו בע"מ.

הסטודיו החדש יבנה בקומה השלישית של הבניין ואליו יחובר גרם מדרגות חדש הממשיך את המדרגות המקוריות, כמו כן, מעלית נוסעים ומשא לנוחות קהל המבקרים.

סטודיו המחול יהיה בגודל של 280 מ"ר וישמש, בנוסף לעבודת הרקדנים, מקום למופעים קאמריים ומפגשי מחול ייחודיים.

לאחר השיפוץ יכיל הבניין שלושה אולפנות לעבודה, משרדים דו- קומתיים לעובדי המרכז, אולם תיאטרון משוכלל (אולם ירושלמי שבימתו תורחב ומגדל הצוקים יגבה), קומת מחול מיוחדת נוספת ללהקת מחול ובמת חוץ פתוחה למופעים במהלך חודשי האביב והקיץ.

משך העבודה כשנה וחצי. בתקופת העבודה יועתקו משרדי המרכז לפואייה אולם סוזן דלל. אולם סוזן דלל ימשיך בפעילותו.

סטודיו זהבה וז’אק דלל ושיפוץ הבניין הוא השלב השלישי בפיתוחו של המרכז לקראת שנתו ה-30 שתצוין בשנת 2019 באירועים מיוחדים לצד ציון 110 שנות העיר תל אביב-יפו.

עם סיום השיפוץ יהיו במרכז סוזן דלל 3 אולמות מופעים, במת חוץ אחת, 6 אולפנות עבודה, מתוכם בשניים ניתן יהיה לקיים מופעים קאמריים. במרכז סוזן דלל פועלים הגופים: להקת ואנסמבל בת שבע, תיאטרון המחול ענבל, תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער ולהקת המחול של ענבל פינטו ואבשלום פולק. במרכז סוזן דלל מופעים כל אמנים ויוצרי המחול הפעילים בארץ לצד אמנים בינלאומיים אורחים, והפקות המרכז.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 4.50 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. חנה איצקוביץ 17/10/2019 להגיב
    הגענו אני ובעלי אתמול בלילה למרכז וצפינו בהופעה של להקת אוי דוויז׳ן . דברי הקישור של חבר הלהקה אסף תלמודי היו למטה מכל ביקורת באנו לשמוע הופעת כלייזמר מתוך 25 דקות של הופעה נוגנו 5 קטעים שלא הייתי קוראת להם כלייזמר ובין לבין היינו צריכים לשמוע את ההערות הפוגעניות של הנל על ישראל החיים ועל חלק מהקהל. שהשתתף . במיוחד כאשר מדובר בפסטיבל יהודי אלטרנטיבי שבו אנו מצפים לשמוע מוזיקה ולא דעות כאלה ואחרות. חבל

פרסם תגובה


ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-I

Funzing-W

תגובות אחרונות