ד"ר אפרים סנה חושף את האמת : מדוע לא מחזירים מסתננים לארצם…

ד"ר אפרים סנה חושף את האמת : מדוע לא מחזירים מסתננים לארצם…

ד"ר אפרים סנה חושף לראשונה בתקשורת את שיקולי משרד החוץ הישראלי בסוגיית החזרת מסתנני אריתריאה . אתיופיה ארץ הגובלת עם תחומה של אריתריאה ונמצאת עימה בעימות מזה עשרות שנים יצרה מצג שווא בו אילצה ,מכוח היותה מארחת את האיחוד של ה40 מדינות אפריקאיות בא"ום והם מיישרים קו עם המדיניות האתיופית,לתמוך במגמת סנקציות והוקעה של המשטר האריתראי, ולנהוג בו כמשטר דיקטטורי שלא שומר על זכויות האדם בפרמטרים אוניברסליים . לפיכך ישראל המעוניינת לשמור על יחסיה הטובים עם אתיופיה ואת כוחה באו"ם נאלצה ליישר קו עם המגמה אותה אתיופיה מנהלת כנגד אריתריאה מטעמי עויינות על רקע המתיחות השוררת בין המדינות ולא מטעמים אלטרואיסטים.

כתוצאה מכך בכל הנוגע להחזרת ה40 אלף האריתריאים לאריתריאה , ישראל נמנעה עד כה מלעשות זאת בשל חשש מאיבוד כוחה באו"ם ויחסיה התקינים עם אתיופיה . השיקולים הללו הם אלה שהנחו את משרד החוץ (ליברמן ואיילון ) לפעול באוזלת יד כנגד ההצפה ההמונית מאריתריאה . ובנוסף ,מסתבר ששוב פעם הישראלים אכלו את הלוקשים שארגוני השמאל בחסות התקשורת דאגו לפמפם לנו במשך כל השנים האחרונות .
אריתריאה היא אינה באמת אם כל הדיקטטורות עלי אדמות , עריק אינו נשפט למיתה .
השירות הצבאי הממושך באריתריאה נגזר מהיותה במצב חירום תמידי מול אויבתה המושבעת – אתיופיה .
עכשיו אחרי 4 שנים מאז שההצפה החלה מתעורר אדון ד"ר סנה מגיע לתקשורת מסביר לעומק את שורשי הבעיה ומציע פתרון אידיאלי למחדל.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (4 הצבעות, ציון ממוצע: 4.75 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

rightama

הלנה אור - עיצוב גרפי , helenaor-art

תגובות אחרונות