נס פח הזבל: הפנינג סביבתי בנושא פסולת, צריכה ומיחזור

נס פח הזבל: הפנינג סביבתי בנושא פסולת, צריכה ומיחזור

חירייה מגיע לכיכר רבין #הפנינג סביבתי לקהל הרחב (ללא תשלום) בנושא פסולת, צריכה ומיחזור

ביום שלישי, 20.12.16, בין השעות 15:00- 18:00, במסגרת אירועי חודש הקיימות בתל אביב-יפו: "סיבה לסביבה", תקיים עיריית תל אביב-יפו בשיתוף המרכז לחינוך סביבתי בפארק המיחזור חירייה הפנינג סביבתי ייחודי לכל המשפחה בנושא פסולת, צריכה ומיחזור. הארוע יתקיים בכיכר רבין, שדרות מלכי ישראל 8, תל אביב-יפו. פתוח לקהל הרחב וללא תשלום.

בשנים האחרונות משנה חירייה את פניה ומשתמשת בשמה שהפך למטבע לשון, ובפסולת המגיעה לפארק המיחזור ליצירת שינוי תודעתי וסביבתי ביחס לזבל. במקום שתבואו אל ההר, ההר בא אליכם: האפשרות להביא את חירייה לעיר, לכל אזרח ולא רק לעולים לרגל אליה, מעצימה את המפגש בין השקית האישית שנזרקת לתחנה האחרונה שנסתרת מעיני רבים בחירייה ואתרי הטמנת הזבל. בואו להסתכל לזבל בעיניים, בואו ללמוד מה קורה עם הזבל שלכם רגע אחרי שאתם נפרדים ממנו, בואו ללמוד על עצמכם, על החברה ועל התרבות בה אתם חיים דרך הפסולת, בואו לפגוש את החצר האחורית של גוש דן- ולגלות שינוי מהו.

בתכנית:

  • סדנאות יצירה (DIY) מחומרים בשימוש חוזר 100% תוצרת חירייה.
  • מגשימים משאלה על משאית האשפה – ילדים סקרנים יוכלו לעלות על משאית אשפה מעוצבת, לחזות מקרוב בתהליך המעניין של האיסוף והפינוי הפסולת.
  • ההצגה "פרידה והפחים המדברים" – מבית "תיאטרוקנרול" – מחזמר קומי לכל המשפחה העוסק בנושא אקולוגי חשוב.
  • אשפתולוגים – מדריכי חירייה יענו על כל מה שרציתם לדעת על פסולת ומיחזור ולא העזתם לשאול.
  • סלון הקיימות: שיחה אישית בנושאי סביבה וקיימות
  • קומפוסטר- מבט מבפנים: הסבר והדגמה על קומפוסט המיוצר מפסולת אורגנית.
  • חלוקת שתילים וקומפוסט למשתתפים 

עו"ד דורון ספיר, יו"ר פארק המיחזור חירייה מ"מ וסגן ראש עיריית תל אביב-יפו: "הפסולת היא מראה של החברה והתרבות בה אנו חיים. הבאת חירייה לעיר, תאפשר לקהל הרחב לחוות פעילות חינוכית בנושא פסולת, צריכה ומיחזור. ובתקווה לשינוי דפוסי המחשבה. אני קורא לכל לבוא ולהסתכל על שקית הזבל האישית שלכם בעיניים וללמוד את המשך דרכה, הנסתרת מעיני רבים, בפארק המיחזור חירייה. באירוע תוצע למבקרים קשת של פעילויות, המהוות חלופה סביבתית-חברתית לתרבות הצריכה, יוצגו טכניקות לשימוש חוזר בחומרים קיימים ומקיימים למען צמצום כמויות הפסולת וכן תוצע דרך לשינוי דפוסי החשיבה וקידום היצירתיות."

לפרטים נוספים: www.hiriya.co.il

לכל אירועי "סיבה לסביבה": חודש הקיימות בתל אביב-יפו

קרדיט תמונת נושא: המרכז לחינוך סביבתי בפארק המיחזור חירייה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

rightama

Funzing-W

תגובות אחרונות