"בית הסביבון" בשרונה תל אביב חוגג 15 שנות פעילות

"בית הסביבון" בשרונה תל אביב חוגג 15 שנות פעילות

"בית הסביבון" בשרונה תל אביב חוגג 15 שנות פעילות ומציג 800 דגמי סביבונים שונים במבצעים מיוחדים עד סוף חנוכה

לרגל ציון האירוע, יוצגו 15 סביבונים חדשים פרי עבודתו של אמן הסביבונים ובעלי המקום, ערן גרבלר. בנוסף, יוצגו 800 דגמי סביבונים שונים במבצעים והנחות עד סוף חנוכה

בית הסביבון בשרונה תל אביב מציין בימים אלו 15 שנות פעילות עם הצגתם של 15 סביבונים חדשים בעבודת ידו של אמן הסביבונים ובעלי המקום, ערן גרבלר. בית הסביבון מזמין את המשפחות, את ההורים, את הסבים והסבתות ובעיקר את הילדים לחוויית בילוי מרתקת ומיוחדת בסימן הסביבונים. למוזמנים מצפה בין השאר הנחה של 40 ₪ על כל סביבוני החיות עד סוף חנוכה.

"בית הסביבון" הפך בשנים האחרונות מוקד עליה לרגל לקונים ומבקרים רבים מרחבי העולם שמגיעים לראות את המקום המיוחד, שמוצגים בו לא פחות מ- 800 דגמי סביבונים שונים. כל סביבון, על צורותיו השונות, הוא בעל קונספט שונה שמיועד לכל ימות השנה, ולא רק לחג החנוכה. בין הדגמים השונים ניתן למצוא סביבוני ברכות, סביבונים בנושאי מטלות הבית, בצורות בעלי חיים, כמו גם סביבונים מיוחדים המיועדים למי שהגיע לגבורות. האמירות שמעטרות את הסביבונים הינן בעלות הומור רב, ומאפשרות לכל אחד למצוא את הסביבון המתאים לו על פי אופיו וסגנונו האישי.

סביבון לטבעונים – מה אוכלים היום?

סיפורו של המקום החל מחלום ישן של ערן גרבלר, אמן סביבונים וקרמיקאי דור שני, שבעבר היה תלמיד של "Hedwig Grassman Lehman" . כבר למעלה  מ -35 שנה שהוא יוצר מוצרי יודאיקה, בתי מזוזות, צלחות לפסח, חנוכיות וסביבונים, ולצורך כך משתמש בטכניקות שונות ומיוחדות.

לפני יותר מ-15 שנה ביקר בגלריה בלונדון שמכרה את הסביבונים פרי יצירתו. כשהבחין כי בעל הגלריה בחר להציג את קולקציית הסביבונים בתוך ארון זכוכית מהודר במרכז החנות, שאל אותו מדוע הוא אינו נותן לאנשים לסובב את הסביבונים, שהרי זה כל הרעיון. מקרה זה הוביל את גרבלר למסקנה שאין דרך טובה יותר להציג את הסביבונים מאשר לפתוח גלריה משלו שתאפשר למבקרים בה לסובב אותם. לכן, בכניסה לגלריה שלו מתנוסס שלט גדול שאומר "מותר לסובב וגם לחייך".

בנוסף לכך, "בית הסביבון" שוכן במבנה טמפלרי אשר שימש בעבר כחדר סודי במטה חיל האוויר שבו פוענחו תצלומי אוויר. מאז פתיחתה של "שרונה תל אביב" לקהל הרחב לפני כשלוש שנים, ביקרו במקום מפקדי ואלופי חיל האוויר לדורותיהם, שסיפרו על פענוח מקום הימצאו של הרדאר המצרי. לפיכך מוצגים בגלריה גם סביבוני מטוסים ומסוקים, כמו גם סביבון תדלוק אווירי.

בית הסביבון נמצא ברחוב דוד אלעזר 11, שרונה תל אביב.

ימים ושעות פעילות :

א’-ה’ בין השעות 10:00 – 22:00

ו’ בין השעות  10:00 – 15:00

מוצ"ש – עד שעה 22:00

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-W

תגובות אחרונות