לרקוד עם ספרניות: "רעש בספרייה"

לרקוד עם ספרניות: "רעש בספרייה"

הופעות ואירועי תרבות בבית אריאלה

(שד’ שאול המלך 25 תל אביב-יפו)

ביום חמישי, 29.12 החל מהשעה 20:30, רגע לפני פתיחתה המחודשת של בית אריאלה (ספריית שער ציון של עיריית תל אביב-יפו), בעקבות סיום השלב הראשון של השיפוץ המקיף, חובבי המוזיקה והתרבות מוזמנים ללילה מיוחד של "רעש בספרייה". הכניסה חופשית! 

האירוע, מתקיים השנה לראשונה במטרה להפוך למסורת ויתמוך ביצירה ישראלית מקורית, ישלב מופעי מוזיקה, עבודות סאונד ותנועה, הקרנות סרטים והרצאות בחללי הספרייה השונים.

בתכנית האמנותית: איפה הילד, Vegan Friendly (גבע אלון, ג’נגו ואסף רייז) נאג’ חמדי, ועדת חריגים, מפגשים עם אורי משגב, האנסמבל הקולי הישראלי, אביגיל עמנואל, מיצגי אמנות אינטראקטיביים ואפילו סיור במרתפים הסודיים של בית אריאלה בעקבות הארכיון הצבאי ועוד.

לו"ז האירוע: 

מדרגות הכניסה:

20:30 – דניאל דוידובסקי מנגן יצירה שכולה מורכבת מצלילים חוץ-מוזיקליים ושמנוגנת בכלי לא-מוזיקלי. דניאל הופך את האופניים שלו לכלי נגינה אלקטרו-אקוסטי בעזרת מיקרופוני מגע.

קומת הכניסה

מ-21:00 – Dj  אביגיל עמנואל

24:00 - איפה הילד? בהופעה – חמי רודנר,  אסף שריג , אופיר בר עמי , אסף (בובי) מרוז. כל השירים המוכרים והאהובים של הלהקה וביניהם: "מה שעובר עלי", "נפלת חזק", "מישהו שומע אותי", "לבן בחלום שחור", "גוונים של זהוב" ועוד שירים חדשים.

מרכז מידע ויעץ

21:00 , 21:45, 22:30, 23:15 – מחלקת החינוך של מוזיאון תל אביב לאמנות מציגה: VIDEO KILLED THE RADIO STAR  -  קליפים ואמנות. מפגשים אינטראקטיביים קצרים בין מוזיקה  לתולדות האמנות.

קומת ביניים – ספרית העיון המחודשת

21:00, 21:45, 22:30 , 23:15מוזיקה: מזון האהבה – ויליאם שייקספיר במוזיקה

"אם מוזיקה מזון האהבה היא, נגנו עוד…"
(מתוך הלילה השנים-עשר, מערכה 1, תמונה 1)

חגיגה "קולית" לטקסטים הנפלאים של גדול מחזאי אנגליה בביצוע האנסמבל הקולי הישראלי.

מנצח: יובל בן עוזר

קומה 1 – אודיטוריום

21:00 - ועדת חריגים: יובל הרינג, דן בלוך ויובל גוטמן הם  ועדת חריגים,  אחת מלהקות האינדי החשובות והמסקרנות בארץ.

22:00- Vegan Friendly – הטריו החדש והמסקרן של גבע אלון (גיטרות ושירה), עמיר ״ג׳נגו״ רוסיאני (בס ושירה) ואסף רייז (תופים). אסופת שירים שנעים בין הגיטרות הדינמיות של אלון והרית׳ם סקשיין המחוספס של ג׳נגו ורייז.

23:00 - נאג’ חמאדי- להקת העיתונאים – ימני, שמאלני, טבעוני, ביטחוניסט וקריקטוריסט נכנסים לחדר אחד ומתחילים לנגן, זאת לא התחלה של בדיחה  – אלא תיאור להקה שחבריה הם – אור הלר, אראל סג״ל,

דרור גלוברמן, דרור פויר ,וטליה לזר -    עיתונאים מכל קשת המפה הפוליטית בישראל בערב  של מוזיקה משובחת, הרבה הומור, אקטואליה וכיף.

קומת המנהלה 

כיתה 301

מ – 21:00הצעקה האחרונה – בשיתוף סטודיו גברא: בואו לצעוק את הצעקה שלכם את מה שמעורר, מלהיב, מכעיס, משמח אתכם. הצעקה תצולם ותגיע אליכם חזרה מודפסת על מגנט

כיתה  302

מ – 21:00 - רעש בתחתונים/ כנסיית קריאוקה : עוז מלול וגילי אבישר יהפכו את החלל לכנסיית קריוקי. עוז ינגן וישיר שירים מפרי עטו וגילי יעשה דראג אקספרימנטלי בתלבושות שנתפרו במיוחד לאירוע. הקהל ישתתף באופן פעיל במופע ויוזמן לעלות לבימה ולשיר.

קומה מינוס 1 – חדר ישיבות 

מ-21:00 – A Return to A primitive State".לופ 08:50 . אביגיל עמנואל, אמנית הסאונד , במיצב סאונד ותאורה.

קומה מינוס 1 – אולם אירועים

23:00 – על גגות תל-אביב: ייצוגים לעיר הלבנה – שחורה בתרבות הפופ-רוק הישראלי

העיתונאי אורי משגב מגיש הרצאה מוזיקלית בליווי הדגמות וסרטונים: ארוחת טעימות מהשירים שרטטו את דמותה המוזיקלית של העיר שחוברה לה יחדיו ברוק אנד רול.

קומה מינוס 2 – מחסן הספרים

21:00 , 22:00, 23:00  - בנות בצריח – לוחמות בעקבות הספרים הגנוזים

לרגל חמישים שנה לאיחוד יהודה ושומרון, סמ"ר ג’ני אברג’יל ורב"ט ג’אנה רוזבובין ממחלקת קשרי חברים של דובר צה"ל מזמינות את תושבי העורף לסיור מרתק במרתפי ספריית בית אריאלה בעקבות הספרייה הצבאית שפעלה בימי ההמתנה לפני מלחמת ששת הימים.

קרדיט תמונת נושא: אלכס פרגמנט

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 4.50 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-W

תגובות אחרונות