הסתיים פרויקט מיל"ה בשכונת כפיר בת"א

הסתיים פרויקט מיל"ה בשכונת כפיר בת"א

היום במעמד מפקד מחוז תא ניצב משה (צ’יקו) אדרי, מפקד מרחב יפתח נצ"מ דני לוי, ספ"כ המרחב, נציגי עיריית ת"א, הורים והנערים הבוגרים התקיים טקס סיום פרויקט מיל"ה בשכונת כפיר בת"א.

המסע הנוכחי החל בחודש אוקטובר 2016 והושלם היום עת שלושה עשר נערים ונערה אחת סיימו אותו.

פרויקט מיל"ה הינו פרויקט הדגל של המשטרה בשנים האחרונות מתוך הבנה כי קיימת אחריות משותפת של כלל הגורמים לעתיד ילדינו. המשטרה לקחה על עצמה להוביל את המהלך של חיזוק נערים ונערות ולסייע להם בביצוע הבחירות הנכונות.

תוכנית מיל"ה הינה גדושה בפעילות ערכית שמשלבת תכנים חינוכיים, הכרת האחר וקבלת השונה ושמה דגש על הבנה והכלה של הקשיים שמזמנים החיים. הפרויקט נותן הזדמנות שווה לכל בני הנוער למצות את יכולותיהם. במהלך החודשים של הפרויקט למדו הילדים להכיר את המשטרה ויותר מכך, למדו להכיר את השוטרים: קשוחים ונחושים ובו בזמן גם אנושיים. הקרבה שנוצרה במהלך החודשים בין השוטרים לנערים בעצם הנגיש את הממסד עבור הנערים. מעבר למילות התודה והתשבוחות, התודה האמתית והכנה ביותר ניבטת מעיניהם של הנערים הבוגרים.

מפקד המרחב נצ"מ דני לוי ברך את הבוגרים: "אני בהחלט גאה בכל אחד וכל אחת מכם, אני משוכנע שבזכות הפעילות המשותפת הזו אנחנו עוד נפגוש אתכם בגיוס לצה"ל ובהמשך בהצטרפותכם לשורות המשטרה. עלו והצליחו."

המידע באדיבות דוברות המשטרה.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F

הלנה אור - עיצוב גרפי

תגובות אחרונות