הודעת מזכיר הממשלה בתום ישיבת הממשלה מיום מיום 7 במאי 2017

הודעת מזכיר הממשלה בתום ישיבת הממשלה מיום מיום 7 במאי 2017

א. בפתח הישיבה אמר ראש הממשלה:

"מדינת ישראל תתכבד בעוד שבועיים לארח את נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ ורעייתו, במסעו הראשון כנשיא מחוץ לארצות הברית. הנשיא יתקבל כאן בחום רב, כידיד גדול של ישראל וכפי שראוי למנהיג בעלת בריתנו הגדולה, ארצות הברית. הנשיא מבקש לבחון את הדרכים לחידוש תהליך השלום עם הפלסטינים. אני שותף לרצון הזה ואזרחי ישראל שותפים לרצון הזה. אנחנו רוצים בשלום, אנחנו גם מחנכים את הילדים שלנו לשלום. שמעתי את אבו מאזן שמשבח טרוריסטים ומשלם להם לפי חומרת הרציחות שהם עשו בישראלים. שמעתי את אבו מאזן אומר שהפלסטינים מחנכים את ילדיהם לשלום גם כן. לצערי, זה פשוט לא נכון.

בסוף השבוע הלך לעולמו השר לשעבר בני אלון ז"ל. בשם ממשלת ישראל, אני מבקש לשלוח תנחומים לאמונה, לילדיהם ולכל משפחת אלון. בני אהב את ארץ ישראל, את מדינת ישראל, את מורשת ישראל ופעל רבות למענן. בני גם פעל להדק את הקשר עם נוצרים אוהבי ישראל ברחבי העולם, ועשה רבות גם בתחום הזה.

אני מבקש למסור את תנחומי הממשלה כולה ותנחומיי שלי גם לחברנו, השר אריה דרעי, על מות אמו היקרה אסתר ז"ל. אנחנו משתתפים בצערו ובצערה של משפחת דרעי כולה. יהי זכרה ברוך."

***

ב. הממשלה דנה במינוי חברים בוועדת שירות המדינה, והחליטה כדלקמן:

בהתאם לסעיף 7 לחוק שירות המדינה (מינויים), התשי"ט-1959, למנות את הרשומים להלן להיות חברים בוועדת שירות המדינה:
- יוסי שרעבי, המנהל הכללי של משרד התרבות והספורט;
- אמי פלמור, המנהלת הכללית של משרד המשפטים;
- גיא רוטקופף (נציג ציבור), במקום יעל גרוסמן.
הודעה על המינוי תפורסם ברשומות כנדרש בחוק.

***

ג. מר יובל רותם, המנהל הכללי של משרד החוץ, וכן מר טל בקר, היועץ המשפטי של משרד החוץ וגב’ תמר קפלן, המשנה ליועץ המשפטי של משרד החוץ, סקרו לפני הממשלה את תמונת המצב לגבי ארמון הנציב בירושלים – תולדות המבנה, השימוש בו וההיבטים המשפטיים הקשורים למתקן.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

MyTama38

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-Fl

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות