אמנות יפו העתיקה מחדשת פניה

אמנות יפו העתיקה מחדשת פניה

גלריית שרלוט הפרזיאית לאומנות דיגיטלית ועכשווית – מגיעה ליפו העתיקה

27/5 – שעה 19:00  - הכניסה חופשית 

בתאריך 27/5 תיערך פתיחה חגיגית לסניף הראשון מחוץ לפריז של גלריית שרלוט (Galerie Charlot) הפריזאית שימוקם בכיכר קדומים ביפו העתיקה. גלריית שרלוט הינה גלרייה לאמנות עכשווית ודיגיטלית שהוקמה בשנת 2010 על ידי האמנית ואלרי חסון בנילוש ברחוב שרלו ברובע מארה (Marais) המפורסם בפריז. הגלריה הינה בעלת שם עולמי בתחום האמנות העכשווית והיא עוסקת רבות ביחסים בין אמנות, טכנולוגיה ומדע בעידן הדיגיטלי. המטרה העיקרית של הגלריה היא לבסס מערכת יחסים משמעותית עם האמנים שמציגים בה על מנת לתמוך ביצירה ובפיתוח הרעיונות שלהם.

התערוכה הראשונה שתוצג בגלרייה היפואית היא תערוכה ייחודית בשם "The Artside of Algorithms" שהיא תערוכה קבוצתית של שבעה אמנים בינלאומיים המתמקדת  באמנות דיגיטלית עכשווית. האמנים שמשתתפים בתערוכה הינם אן שרה לה מור, אנטוני שמיט, אריק ורנס, פלאביאן טריי, מנפרד מור, ז’אבן פרה ומיכאל מרגוליס.

גלריית שרלוט ממוקמת בכיכר קדומים 14 ביפו העתיקה והינה תעודת כבוד לעיר יפו וליפו העתיקה בפרט שהגלרייה הפריזאית בחרה בה לשמש כסניף הראשון מחוץ לפריז.

בכיכר קדומים יתקיים בשבועות הקרובים גם מיצג פופ אפ אומנותי של האמנית דקלה יובל ,שבמסגרתו האמנית תעתיק את עבודתה מהסטודיו, לחלל הגלריה בכיכר קדומים ביפו וניתן יהיה להיחשף לתהליכי העבודה על מיצב שיוקם בחלל. המיצב עוסק במבנה צורני המתקשר לעולם החוץ והפנים של האמנית ומשלב חומרים זמינים; צילום, ציור ויצירת אובייקטים בטכניקה מעורבת. בנוסף יוצגו עבודות מהשנה האחרונה . דיקלה תעבוד על המיצג בסטודיו החל מתאריך 19/5 ועד סוף החודש.

אירוע הפתיחה לגלריית שרלוט והפופ אפ של דיקלה יובל פתוחים לקהל הרחב.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-W

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

תגובות אחרונות