שבוע הספר העברי 2017 – לקרוא, לבלות, להנות

שבוע הספר העברי 2017 – לקרוא, לבלות, להנות

שבוע הספר העברי יתקיים השנה בתאריכים 7 – 17 ביוני.

כמדי שנה יהפכו ירידי שבוע הספר לחנויות הספרים הגדולות במדינה, ויאפשרו לחובבי הקריאה ליהנות מאלפי כותרים, ישנים וחדשים, מאות דוכנים ושפע של אירועי תרבות לכל הגילאים- הצגות ילדים, הפעלות, יצירה, שעת סיפור ועוד. 

באי היריד יוכלו ליהנות ממגוון רחב של הנחות ומבצעים מיוחדים לשבוע הספר 

"שבוע הספר העברי" ה-56 יתקיים השנה בתאריכים 7 – 17 ביוני בתל אביב (כיכר רבין), ירושלים (מתחם התחנה הראשונה במתחם הרכבת) ובראשון לציון (במדרחוב) 7 – 15 ביוני.

לראשונה בירושלים מתקיימים שבוע הספר העברי ויריד הספרים הבינלאומי זה לצד זה תוך שיתוף פעולה בין יריד הספרים הבינלאומי והתאחדות הוצאות ספרים בישראל. שיתוף פעולה זה הניב בנוסף לתצוגת הספרים מהארץ ומהעולם גם מגוון רחב של תכניות לקהל הרחב. הכניסה לכל התכניות ללא תשלום.

במשך עשרה ימים מציעים ירידי שבוע הספר אלפי כותרים חדשים ורבי מכר, לצד ספרים שכבר אינם נמצאים על המדפים בחנויות ושניתן למצוא רק בירידי שבוע הספר של התאחדות הוצאות הספרים בישראל.

בנוסף להיצע הרחב ולמחירים האטרקטיביים, מציעים ירידי שבוע הספר מגוון אירועי תרבות וחוויה לכל המשפחה ביניהם הצגות על פי ספרות מופת לילדים ונוער, פעילויות יצירה, שעות סיפור ומופעים מוסיקאליים.

"היריד האהוב מתקיים זו השנה ה-56 ברציפות ולווה אותנו גם בשנים קשות, בתקופות טובות כרעות והינו חלק חשוב מההוויה הישראלית. אנו קוראים לקהל להצביע ברגליו ולהגיע לירידים המציעים מגוון ספרותי, עושר תרבותי, הנאה ומסורת" אומר אמנון בן שמואל, מנכ"ל התאחדות הוצאות ספרים בישראל

בתל אביב יפעל מתחם הילדים בין השעות 18:00 – 20:00, יתקיימו בו סדנאות יצירה, ויוצבו בו מתקני לונה פארק. מדי יום בשעה 18:15  תתקיים הפעלה על הבמה ובשעה 18:40 תעלה הצגת ילדים של תיאטרון אורנה פורת או של תיאטרון הפארק, ביניהן: "עכבר העיר ועכבר השדה", "חברים על הגשר", "הנעליים של אדון סימון", "שבת הזהב", "האוצר שאינו הגמר" של תיאטרון אורנה פורת, ו"הקוסם מארץ עוץ" ו"אריה בספריה" של תיאטרון הפארק.  

התוכנית המלאה של אירועי שבוע הספר בתל אביב- כיכר רבין

מדי יום בשעה 18:15- הפעלה על הבמה במתחם הילדים.

מדי יום בשעה 18:40- הצגת ילדים.

7.06

8.06

11.06

12.06

13.06

14.06

15.06

תאטרון אורנה פורת- עכבר העיר ועכבר השדה

תאטרון אורנה פורת- חברים על הגשר

תאטרון אורנה פורת- הנעליים של אדון סימון

תאטרון הפארק הקוסם מארץ עוץ

תאטרון אורנה פורת- שבת הזהב

תאטרון אורנה פורת- האוצר שאינו נגמר

תאטרון הפארק- אריה בספריה

 

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-W

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות