שבוע הגמלאי 2017 תל אביב-יפו

שבוע הגמלאי 2017 תל אביב-יפו

שלל אירועי תרבות לגיל השלישי: הצגות, מופעים, קונצרטים, סרטים, סיורים חווייתיים, ימי בריאות, טאי צ’י ועוד.

#מחירים מיוחדים #האירוע מתקיים זו השנה ה-16 ברחבי העיר 

בתאריכים 17 -24 ביוני 2017, תערוך עיריית תל אביב-יפו בשיתוף עם  עמותת "כח לגמלאי" את שבוע הגמלאי ברחבי העיר תל אביב-יפו. במהלך שבוע זה יערכו שלל אירועי תרבות לגיל השלישי, ביניהן: הצגות, מופעים, קונצרטים, סרטים, סיורים חווייתיים, ימי בריאות, טאי צ’י ועוד. שבוע זה הינו ביטוי ומתן הערכה לציבור האזרחים הוותיקים על תרומתם לעיר ולחברה. 

בדידותם של אנשי הגיל השלישי בישראל היא אתגר מרכזי העומד בפני עיריית תל אביב-יפו ועמותת "כח לגמלאי" אשר יוזמות מגוון רחב ועשיר של פעילויות במהלך כל השנה וגם לרגל שבוע זה, אשר נותן זריקת עידוד, מעודד ומשפר את המורל, שבוע אשר במהלכו נחשפים הגמלאים לתכנים ופעילויות שלא נחשפו אליהם עד כה ואף מרחיבים את המעגלים החברתיים בעצם המפגש באירועים השונים.

פירוט האירועים: 

בין המופעים:"סולני האופרה שרים אהוד מנור", "אין לה רגע דל" (ימי הבידור, הרדיו והטלוויזיה בראשיתה כפי שמשתקפים דרך סיפורה של רבקה מיכאלי מימי ילדות קשה ועד סיבה למסיבה) "א יידישע מאמע" – קומדיה מוסיקלית מלאת שמחה, "מרומא עד פאריז ומה שבניהן" (מופע בשפה האיטלקית והצרפתית משירי סן רמו והשאנסונים הצרפתיים), ערב יווני, "הללויה לעולם" (קובי אושרת וחברים).

בין הסיורים:"סיור חוויה מתוצרת הארץ" – ביקור חוויתי במרכז המבקרים החדש במתחם בורסת היהלומים (הכולל מסע וירטואלי בעקבות היווצרותו של היהלום) ולאחריו סיור: "תעביר את החומוס" – שיטוט ברחובות יפו ומפגש עם אנשים ש"מאחורי הצלחת" (סיור הכולל טעימות).

הצגות מיוחדות לגיל השלישי – במחירים מיוחדים -  במסגרת תיאטרון "הבימה" והתיאטרון "הקאמרי"

סרטים מיוחדים במחירים אטרקטיביים בסינמטק ת"א

מחירי כניסה מיוחדים למוזאונים בשבוע זה: מוזאון א"י, מוזאון ת"א לאומנויות ומוזאון נחום גוטמן.

ימי בריאות המיועדים לגיל השלישי, בהם יופיעו רופאים ויועצים יתקיימו ב-18 ו-20 ביוני ולאורך השבוע (18-22 ביוני) תתקיים פעילות גופנית מודרכת ומיוחדת לגמלאים (טאי צ’י)

נתן וולוך, יו"ר סיעת הגימלאים: "זו השנה ה-16 ברציפות בה אנו מקיימים את שבוע הגימלאי בתל-אביב יפו כביטוי הוקרה לנו, האזרחים הוותיקים הגרים בעיר. פעילותנו חובקת את כל אזורי העיר בתוכניות מגוונות ואנו מאמינים כי רבים מכם ימצאו עניין והנאה בהצעות השונות. אנו מצפים לפגוש אתכם משתתפים במגוון האירועים בשבוע הגימלאי בכל ימות השנה".

האירוע בהפקת עיריית תל אביב-יפו ובחסות בית גיל הזהב תל- אביב.

מחירי מופעים ינועו בין 40 -75 ₪, סיורים: 30 ₪, הצגות: 55- 65 ₪, סרטים: 20 ₪, כניסות למוזאונים: 5- 10 ₪, מותנה בהצגת תעודת גמלאי

לרכישת כרטיסים מוזלים ולפרטים נוספים: עמותת כח לגמלאים, דיזנגוף 9 – תל אביב-יפו. טל: 03-7280780, 03-7280787 

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (2 הצבעות, ציון ממוצע: 3.50 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

ידידים - סיוע בדרכים

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

תגובות אחרונות