תחנת שרת – משנים מציאות; יום קהילה בנווה-שאנן

תחנת שרת – משנים מציאות; יום קהילה בנווה-שאנן

אתמול (7/8) ערכה המשטרה בשיתוף עם גורמי החירום וההצלה יום קהילה ומשטרה בגינת לוינסקי בת"א בעבור תושבי דרום העיר ת"א.

למספר שעות הפכה גינת לוינסקי הסמוכה לתחנה המרכזית בת"א למקום הומה רוחש פעילות של קהילה ומשטרה.

בכל רחבי הגינה פרסו השוטרים עמדות שהציגו את היכולות והאמצעים העומדים לרשות המשטרה, מדובר על הצגת פרשי המשטרה עם הסוסים, עמדת מעבדת זיהוי פלילי והאמצעים שלהם, שוטרי היסמ והאמצעים העומדים לרשותם, עמדת טכנולוגיות, תחנת משטרה ניידת, עמדת פיינטבול, עמדת הגשת עזרה ראשונה ועוד ועוד.

ביום הקהילה השתתפו רבים מתושבי השכונות אשר נהנו והתרשמו מהיכולות שהוצגו במקום.

מדובר בצעד נוסף שיוזמת המשטרה בשיתוף עם עיריית ת"א, שנועד להפוך את המקום לאזור בטוח, שוקק חיים ומקום בילוי שימשוך אליו את תושבי שכונות דרום ת"א ומבקרים אחרים.

מדי יום ולאורך כל ימות השנה עוסקת המשטרה בפעילות מניעה, מאבק בתופעות הפשיעה תוך ביצוע פעילות שיטור שתכליתה הגברת ביטחון הציבור ושמירה על שלומו. לצד פעילות זו יוזמת המשטרה פעילות ענפה ומגוונת של פעילות קהילתית שנועדה להסיר מחיצות ולקרב את האוכלוסיה אל המשטרה. הנחת העבודה היא שהיכרות והבנה האחד את האחר, תורמת להגברת שיתוף הפעולה וקידומן של משימות ומטרות משותפות של יצירת סביבה בטוחה וחברה משגשגת.

מפקד תחנת שרת, סנ"צ צחי שרעבי ציין כי "עקב בצד אגודל אנו מתקדמים לעבר מימוש החזון. באמצעות פעילות שיטור ואכיפה בשילוב עם פעילות קהילתית לה שותפים עיריית ת"א וגורמי החירום וההצלה אנו ביחד משנים את המציאות בדרום העיר ת"א. החזון שלנו הוא ששחוק ילדים ומשפחות מבלים ימלאו מדי יום את גינת לוינסקי. לשם אנו מכוונים וביחד גם נצליח."

המידע והתמונות באדיבות דוברות המשטרה (מרחב יפתח).

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)
הוסף תגובה

תגובות (1)

  1. אורן 08/08/2017 להגיב
    כל הכבוד על היוזמה. שמעתי שהיה כיף לילדים ולמבקרים. המשיכו ככה!

פרסם תגובה

Funzing-F1

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-W

ידידים - סיוע בדרכים

תגובות אחרונות