פסטיבל "לא לדאוגוסט" חוזר בגדול (2017)

פסטיבל "לא לדאוגוסט" חוזר בגדול (2017)

הפסטיבל אשר מופק ביוזמת משרד התרבות והספורט בפעם השלישית חוזר באקורד הסיום של החופש הגדול בתאריכים 27/8-31/8.

השרה רגב : "פסטיבל לא לדאוגוסט הפך למסורת זו השנה השלישית. מדובר בחגיגה של מוסיקה, אמנות, תאטרון רחוב ושלל פעילויות תרבות בשכונות ובגנים, ממש מתחת לבית. אני מזמינה את הסבים והסבתות יחד עם הילדים הילדות, הנכדים והנכדות לסגור את הקיץ בשלל אירועים ברחבי הארץ עם מיטב האמנים. זו בעיני המשמעות האמתית של להנגיש תרבות לכל אחת ואחד. "

האירועים יתקיימו בישובים אשדוד, ירושלים, אשקלון, פתח תקווה, נתניה, רחובות, בת ים, חולון, באר שבע, ראשון לציון.

וזה לא הכול:

במסגרת הפסטיבל, ייהנו התושבים מירידי אמנים ומופעי תיאטרון רחוב, מסיבות רייב ופלאש מוב לצעירים, הקרנות סרטים תחת כיפת השמיים, גלריות אמנות פתוחות, תערוכות צילום ועוד שלל פעילויות מהנות ומגוונות לכל המשפחה.  גם הפן הקולינרי יקבל תשומת לב מיוחדת כאשר במספר ישובים יוקמו מתחמי "אוטו-אוכל" ססגוני, אותן יתפעלו בשלניות מקומיות שיגישו תבשילים ממטבחים טיפוסיים שונים. כל האירועים יתקיימו בין השעות 18:00-23:00.

פסטיבל "לא לדאוגוסט" יתקיים השנה תחת הקונספט של "עושים כבוד לשכונה"–האירועים מתאפיינים בפעילויות המייצרות חיבור למורשת המקומית-שכונתית ויצירת חוויה של נתינה בקרב התושבים. המטרה היא להנגיש את התרבות ללב השכונה והבית. במסגרת הפעילויות יוענק בכל מתחם תרבות פרס יקיר השכונה מטעם שרת התרבות והספורט לתושב השכונה הוותיק ביותר.

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב: "פסטיבל לא לדאוגוסט הפך למסורת זו השנה השלישית.  מדובר  בחגיגה של מוסיקה, אמנות, תאטרון רחוב ושלל פעילויות תרבות בשכונות ובגנים,  ממש מתחת לבית.  אני מזמינה את הסבים והסבתות יחד עם הילדים הילדות, הנכדים והנכדות לסגור את הקיץ בשלל אירועים ברחבי הארץ עם מיטב האמנים. זו בעיני המשמעות האמיתית של להנגיש תרבות לכל אחת ואחד."

למידע נוסף היכנסו לאתר לא לדאוגוסט בכתובת http://israugust.co.il/

המידע ותמונת הנושא באדיבות אתר משרד התרבות והספורט.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 4.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-F

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-F1

תגובות אחרונות