גולשי פייסבוק יחליטו מי הן הלהקות שיופיעו ברחבת הסינמטק באירועי "לילה לבן"

גולשי פייסבוק יחליטו מי הן הלהקות שיופיעו ברחבת הסינמטק באירועי "לילה לבן"

רעש לבן, תחרות הלהקות של לילה לבן, הושקה בעמוד הפייסבוק של עיריית תל אביב-יפו

בלילה לבן 2012, שיתקיים ב28.6.12, עיריית תל אביב-יפו מציעה למוסיקאים בתחילת דרכם לפרוץ לתודעה בבימה מיוחדת שתוקם ברחבת הסינמטק.

להקות המבקשות להופיע על הבימה מוזמנות להעלות את אחד משיריהן מאתר youtube.com לאפליקציה יעודית שנפתחה בעמוד הפייסבוק של עיריית תל אביב-יפו. הגולשים בפייסבוק יוזמנו להצביע ב"לייק" לשירים שהם הכי אהבו, וחמש הלהקות הזוכות יופיעו על הבימה ברחבת הסינמטק.
מועד התחרות:
ההרשמה ללהקות נפתחה היום ותמשך עד 16.6.20 בשעה 23:59
תחרות ה"לייקים" – עד 22.6.12 בשעה 0 9:0

לכניסה לתחרות:
http://www.facebook.com/tel.aviv.yafo/app_132072316884184

ביולי 2003 הכריז אונסקו על "העיר הלבנה" של תל ֿֿאביב – מרקם עירוני, היסטורי וייחודי – כאתר מורשת תרבות עולמית. מרכז העיר מהווה את האוסף האדריכלי הגדול בעולם של מבנים בסגנון הבין-לאומי (המוכר יותר בשם "סגנון הבאוהאוס"), שהקנה לתל-אביב-יפו את מעמדה הייחודי במורשת התרבות האדריכלית של התקופה המודרנית.

מאז, מדי שנה, מציינת עיריית תלֿֿאביב-יפו את הכרזת אונסקו בסדרת אירועי ה"לילה לבן", המשלבים בתוכם ערך נוסף של העיר: היותה "עיר ללא הפסקה".

במהלך אירועי הלילה הלבן פתוחים מוסדות התרבות והאמנות, בתי העסק והמועדונים בעיר וכן מתקיימים מופעי חוצות אל תוך הלילה. האירועים פתוחים לקהל הרחב, בחינם או בתעריפים מוזלים, והציבור מוזמן ליהנות ממגוון אירועים גדול וייחודי.
רשימת האירועים המלאה תפורסם בימים הקרובים.

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-I

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

Funzing-W

Funzing-I

תגובות אחרונות