בשבת: טריאתלון ת"א ע"ש סא"ל אייל וייס ז"ל

למעלה מאלף טריאתלטים הבטיחו את השתתפותם בטריאתלון תל אביב שייערך בשבת 16/6/12 ע"ש סא"ל אייל וייס. אחותו ניבה וייס: "הטריאתלון תואם את אישיותו של אייל ואם הוא היה רואה כיצד מונצחת דמותו, הוא היה שמח מאוד"

יהיה זה אירוע השיא של איגוד הטריאתלון הישראלי, לאחר אליפות אירופה שנערכה לפני כחודשיים באילת.
הטריאתלון שיחל בשעה 06:15 יחל בחוף מציצים בשחייה של קילומטר וחצי, מיד לאחר מכן יחלו הטריאתלטים ברכיבת האופניים למרחק 40 ק"מ. הרכיבה תתחיל ברחוב הירקון, דרך שדרות רוקח, לדרך נמיר, ועד צומת גלילות (3 סיבובים), ואחר כך יסתיים הטריאתלון בריצה של 10 ק"מ לאורך הטיילת צפונה עד לחוף תל ברוך וחזרה לנמל ת"א לשער הנמל הצמוד להאנגר 14.
בתחרות יתחרו טריאתלטים מגיל 14 ועד המתחרה הותיק ביותר שמואל בן דרור, בן ה- 81!

הטריאתלון נקרא על שמו של סא"ל איל וייס, מפקד יחידת דובדבן, שהיה עצמו טריאתלט ונפל ב- 15/2/2002 בעת מבצע צבאי במהלך האינתיפאדה השנייה.
ניבה וייס, אחותו של אייל: "אייל היה ספורטאי מגיל צעיר וגילה את הטריאתלון בשנות העשרים לחייו. הטריאתלון התאים לו מאוד כי הוא היה אדם מאוד אתגרי. כשהוא נהרג חשבנו שהנכון ביותר הוא להנציח אותו דרך העיסוקים שאהב. אייל היה איש חינוך- חינוך למצוינות וספורט ותמיד שם לעצמו רף מאוד גבוה, ולכן הטריאתלון מאוד תואם את האישיות שלו. אם הוא היה רואה היום כיצד מונצחת דמותו הוא היה מאוד שמח".

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (לדירוג הכתבה)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-I

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט


ידידים - סיוע בדרכים

Funzing-F1

תגובות אחרונות