"רגע אחד"- המילה הכתובה-  אירוע הספרות הגדול בתל אביב-יפו

"רגע אחד"- המילה הכתובה- אירוע הספרות הגדול בתל אביב-יפו

"רגע אחד"- המילה הכתובה – אירוע הספרות הגדול בתל אביב-יפו שכולו אהבה למילה הכתובה לזכרה של איריס מור ז"ל

עשרות מפגשים, מופעים ואירועי ספרות בלילה אחד:

# עגנון ואלתרמן במופע דראג # חדרי בריחה בהשראת דויד גרוסמן והארי פוטר # סצנות לוהטות מתוך הספרות הישראלית הרומנטית # הפואטיקה של מוקד השירות העירוני 106 פלוס- מפגעים עירונים שהפכו ליצירת אמנות # כמה שווים הספרים הישנים שברשותכם # כיצד המילה ״תיקו״ קשורה לסדרה מסע בין כוכבים?

2 בינואר 2019 משעה 19:30 בניין עיריית תל אביב-יפו ומרכז ענב לתרבות

באירועים ישתתפו הסופרים והיוצרים: גלעד כהנא, ירון לונדון, מאיר שלו, מיכה שטרית, דרור משעני, שי צברי, אסתר פלד, יעל נאמן, דוד פולונסקי, ועוד רבים וטובים.

הכניסה חופשית!

אירועי "רגע אחד" -המילה הכתובה, יתקיימו ביום רביעי, 2 בינואר משעה 19:30 בחדרי הבניין של עיריית תל אביב-יפו ובמרכז ענב לתרבות. עשרות מפגשים, אירועים והפתעות יגדשו למשך כמה שעות את בניין העירייה ואת מרכז ענב ויהפכו לחללי אירוח של מגוון אירועים: חדרי בריחה, מופעי פרפורמנס, מפגשים עם כתבי עת שונים, תערוכות, תכניות רדיו לייב מגג בניין העירייה, הקרנות סדרות להיט שעלו השנה על המסך הקטן ומבוססות על ספרים רבי מכר, מופעי מוזיקה, שירה פלסטינית צעירה, מחווה לחגיגות היובל של "שירה צעירה", מפגשים עם סופרים, מופעי סטנד אפ ועוד.

השנה, יוקדש "רגע אחד" לזכר איריס מור ז"ל, שכיהנה כמנהלת אגף התרבות והאמנויות בעיריית תל אביב- יפו ויזמה בין היתר את הפרויקט הרב תחומי והעשיר הזה, שכולו שיר הלל למילה הכתובה, בין אם היא סיפורת, מאמר או פוסט. באירועים השונים ישתתפו הסופרים והיוצרים: גלעד כהנא, ירון לונדון, מאיר שלו, מיכה שטרית, דרור משעני, שי צברי, אסתר פלד, יעל נאמן, דוד פולונסקי, רועי חסן ועוד רבים וטובים.

זרקור אל כמה מהאירועים המסקרנים שיתקיימו ב"רגע אחד"- המילה הכתובה:

"עגנון בארון, שייקספיר בוויטרינה וסיפורים אחרים"- מחוות אהבה של מלכת הדראג גלינה פור דה ברה (גיל נוה) לסופרים, מחזאים ומשוררים נבחרים מהתרבות היהודית, הישראלית והעולמית| "חדרי בריחה"- בהשראת דוד גרוסמן ובהשראת הארי פוטר| "רומנטיקה חדשה בעברית"- סופרות עצמאיות מהז’אנר הרומנטי בהקראת בכורה עולמית של סצנות לוהטות מספריהן החדשים| "פואטיקת 106 " האמנית הילה טוני נבוק והכותב יונתן רז פורטוגלי יציגו אסופת רגעים עירוניים פואטיים משונים, מצחיקים ונוגים שליקטו מתוך ארכיון התלונות של מוקד שירות 106 פלוס- פרגמנטים קצרצרים לצד עבודות צילום מאולתרות שהעיר תל אביב- יפו ״כותבת בעצמה״ דרך תושביה| "ברית מילה" העיתונאים ירון לונדון ומיכאל הנדלזלץ בשיחה על מילים, על המקורות המפתיעים שלהן ועל הפרשנות הפרועה שאנחנו עושים להן| "למצוא אוצר בבוידעם" עילאי גרין מחנות הספרים המשומשים ״האחים גרין״ יגלה כמה שווים הספרים הישנים שברשותכם בשוק הרותח של אספנות הספרים בישראל| דיסלייק- כתיבה ברשת או פוסטים שעושים לי להקיא חמישה סטנדאפיסטים יבחרו כל אחד פוסט// תופעת פייסבוק מרגיזה במיוחד ויגידו את מה שבדרך כלל אנחנו רק חושבים בלב לפני שאנחנו גוללים הלאה. גלית חוגי, אלי חביב, שיר ראובן, נוגה דאנג’לי ורוני משל פליישמן מתוודים על מה באמת עובר להם בראש, כשהם קוראים את הסטטוסים שלכם.

האירוע הוא שיאה של פעילות ספרותית-תרבותית שמתקיימת בתל אביב-יפו לאורך כל השנה. בעיר פועלות 23 ספריות עירוניות המספקות שירותי השאלת ספרים ללא תשלום עם עשרות אלפי מנויים, כמו גם מגוון גדול של אירועי תרבות למבוגרים ולילדים. אלה פועלות לצד ספריות הרחוב, השדרה והחוף שמציעות יחדיו חווית קריאה ייחודית במרחב הציבורי בעיר. 

האירוע מופק על ידי אגף התרבות והאמנויות בעיריית תל אביב– יפו

מנהל האגף: גיורא יהלום, מפיקה אמנותית ומנהלת הפרויקט: טל שמידט

ניהול אמנותי: יובל אביבי

ועדה מייעצת: אדר זאבי, דנה אלעזר הלוי, יעל נאמן, עמיחי חסון 

הכניסה לכל האירועים חופשית!

 
כוכב 12 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים (1 הצבעות, ציון ממוצע: 5.00 מ- 5)

אין תגובות

פרסם תגובה

Funzing-I

מדור חוק ומשפט

מדור חוק ומשפט

rightama

rightama

תגובות אחרונות